Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Pierwsza wizyta w ciąży

Polecane posty

Gość Gość

Byłam dziś pierwszy raz u gin po zrobieniu testu 

Powiedział że przyszłam bardzo szybko więc będzie mu ciężko określić czy jest to ciąża żywa itd ..przestraszył mnie tym bardzo 

Zbadał mnie na fotelu ,powiedział że macica itd ładnie rozpuchlona,Powiedział że jestem w 5tyg+2

Na usg pokazał pęcherzyk ciążowy ,Powiedział ze wygląda na 5tydz i to tyle

Dał skierowanie na badania,tabletki i mam przyjść 1.10

Czy powinnam się martwić? Moja znajoma juz na tym etapie wiedziała że jest serce.. martwię się czy wszystko ok,czy ta Ciąża jest w ogóle potwierdzona..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W 5 tyg widziała serce no cós takiego... 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jak na ten etap to i tak bardzo dużo się dowiedziałaś.Ja w 6 tc wylądowałam w szpitalu a na usg nie było nic widać nawet.U ciebie jest już pęcherzyk a to dużo na ten tydzień ciąży.Wy to byście chciały tak to wszystko na już, teraz.Zajść już po odstawieniu tabletek w pierwszym cyklu odrazu dwie kreski prze terminem okresu, serce na usg a to tak nie jest.Cała ciążę będziesz na coś czekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
3 minuty temu, Gość Gosc napisał:

W 5 tyg widziała serce no cós takiego... 😂

WIEDZIAŁA- czytaj ze  zrozumieniem.  Autorko poszłaś do lekarza za wcześnie i nic na to nie poradzimy. Możesz jedynie zrobić bete i powtórkę po 48godzinach, zobaczysz czy przerasta prawidłowo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anka277

Ty lepiej uważaj bo USg w takim wczesnym etapie jest niebezpieczne dla płodu poczytaj o badaniach USg w Chinach.Moga uszkodzić komórki płodu.

Wpisz sobie frazę pi USg przestało bić serce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak na ten etap to i tak bardzo dużo się dowiedziałaś.Ja w 6 tc wylądowałam w szpitalu a na usg nie było nic widać nawet.U ciebie jest już pęcherzyk a to dużo na ten tydzień ciąży.Wy to byście chciały tak to wszystko na już, teraz.Zajść już po odstawieniu tabletek w pierwszym cyklu odrazu dwie kreski prze terminem okresu, serce na usg a to tak nie jest.Cała ciążę będziesz na coś czekała.

Dzięki pocieszyłaś mnie 😉

Masz rację,teraz będę czekać na następną wizytę hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Anka277 napisał:

Ty lepiej uważaj bo USg w takim wczesnym etapie jest niebezpieczne dla płodu poczytaj o badaniach USg w Chinach.Moga uszkodzić komórki płodu.

Wpisz sobie frazę pi USg przestało bić serce....

Daj spokój 🙄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja też byłam na usg w 5 tygodniu i jeszcze serduszka nie było. Za to za tydzień w 6 tygodniu już pięknie biło  🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza wizytę miałam jakoś też w 5 tyg i też miałam zaznaczony tylko pęcherzyk:) kolejna wizytę 2 tyg później i już biło serduszko. Więc niczym się nie martw, może było po prostu za wcześnie żeby je dostrzec lub żeby ono w ogóle było 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Ania napisał:

Ja też byłam na usg w 5 tygodniu i jeszcze serduszka nie było. Za to za tydzień w 6 tygodniu już pięknie biło  

Uf nie jestem jedyna 🙂

Nie sądziłam że ciąża to  ciągły stres o tą istotę już od samego początku 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Klara napisał:

Pierwsza wizytę miałam jakoś też w 5 tyg i też miałam zaznaczony tylko pęcherzyk:) kolejna wizytę 2 tyg później i już biło serduszko. Więc niczym się nie martw, może było po prostu za wcześnie żeby je dostrzec lub żeby ono w ogóle było 🙂

Dzięki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

W 5 tyg widziała serce no cós takiego... 😂

U mnie też się pokazało serce w 5tyg, dokładnie 5+4 z obrazu usg. Mogę wrzucić zdjęcie,  podane są wymiary i częstotliwość bicia serduszka 🤷🏻‍♀️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Iza napisał:

U mnie też się pokazało serce w 5tyg, dokładnie 5+4 z obrazu usg. Mogę wrzucić zdjęcie,  podane są wymiary i częstotliwość bicia serduszka 🤷🏻‍♀️

Zazdroszczę 

Ja liczę na taki widok na następnej wizycie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Byłam dziś pierwszy raz u gin po zrobieniu testu 

Powiedział że przyszłam bardzo szybko więc będzie mu ciężko określić czy jest to ciąża żywa itd ..przestraszył mnie tym bardzo 

Zbadał mnie na fotelu ,powiedział że macica itd ładnie rozpuchlona,Powiedział że jestem w 5tyg+2

Na usg pokazał pęcherzyk ciążowy ,Powiedział ze wygląda na 5tydz i to tyle

Dał skierowanie na badania,tabletki i mam przyjść 1.10

Czy powinnam się martwić? Moja znajoma juz na tym etapie wiedziała że jest serce.. martwię się czy wszystko ok,czy ta Ciąża jest w ogóle potwierdzona..

Wszystko jest na najlepszej drodze, nie martw się tylko o siebie dbaj. Ja w pierwszej ciąży serduszko zobaczyłam 7+2 dopiero, teraz 5+4 ale pewnie owulacje miałam wcześniej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Iza napisał:

Wszystko jest na najlepszej drodze, nie martw się tylko o siebie dbaj. Ja w pierwszej ciąży serduszko zobaczyłam 7+2 dopiero, teraz 5+4 ale pewnie owulacje miałam wcześniej. 

Zapomniałam dodać że Lekarz zauważył na lewym jajniku mały torbiel ale powiedział "A to nic takiego" i urwał temat.. 

Myślałam że w ciąży należy coś z tym robić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa19087

ja uslyszalam serce  5+4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iza
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Zapomniałam dodać że Lekarz zauważył na lewym jajniku mały torbiel ale powiedział "A to nic takiego" i urwał temat.. 

Myślałam że w ciąży należy coś z tym robić 

Widocznie jakaś owulacja nie doszła do skutku, zrobiła się cysta. Wchłonie się samo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mali

U mnie w obu ciazach w 7 tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×