Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Karola

Szansa na ciąże?

Polecane posty

Gość Karola

Hej wszystkim. Staram się o dziecko od pół roku. W tym Msc kupiłam testy owulacyjne. W 15 dc wyszedł pozytywnie. Teraz jest 20 dc. Od owulacji mam klucie jajników, podbrzusza oraz dziś zauważyłam opuchniete wargi sromowe. Jednak temperatura w pochwie z samego rana wyniosła tylko 36.5. 😞 do miesiączki mam 6 dni. Co myślicie o tym? Jest szansa na to że zaszłam w ciążę? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra

Szansa jest na pewno .. Ale lepielepiej zaczekać niz schizować i szukać objawów przed terminem spodziewanej miesiaczki . A stosunek nawet jak trafisz w owulacje nie zawsze kończy się ciążą .. Ja staram sie juz rok czasu i zawsze wiem kiedy mam owulacje mimo to sie nie udawalo . Poszlam zrobić badania i wyszlo za wysokie tsh i od wczoraj przyjmuje leki na niedoczynnosc tarczycy .. Do okresu jeszcze okolo 7 dni ale nie nastawiam się na nic tylko czekam. Mam nadzieję ze jak ustabilizuje się wynik tsh to wtedy nam się uda . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Testy 15 a Kiedy bzykałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest szansa że zlpalas jakiegoś syfa i ci c i p a spuchła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sandra
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Jest szansa że zlpalas jakiegoś syfa i ci c i p a spuchła.

I po co takie komentarze? Zawsze znajdzie się jakis wścibski niedowartościowany babsztyl który musi napisać coś od siebie bo nie przeżyje jak nie pociśnie . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola
2 godziny temu, Gość Sandra napisał:

Szansa jest na pewno .. Ale lepielepiej zaczekać niz schizować i szukać objawów przed terminem spodziewanej miesiaczki . A stosunek nawet jak trafisz w owulacje nie zawsze kończy się ciążą .. Ja staram sie juz rok czasu i zawsze wiem kiedy mam owulacje mimo to sie nie udawalo . Poszlam zrobić badania i wyszlo za wysokie tsh i od wczoraj przyjmuje leki na niedoczynnosc tarczycy .. Do okresu jeszcze okolo 7 dni ale nie nastawiam się na nic tylko czekam. Mam nadzieję ze jak ustabilizuje się wynik tsh to wtedy nam się uda . 

Życzę szczęścia 🙂 oby się udało 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola
1 godzinę temu, Gość Ela napisał:

Testy 15 a Kiedy bzykałaś?

Wspolzylam codziennie począwszy od 8 dc. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
5 minut temu, Gość Karola napisał:

Wspolzylam codziennie począwszy od 8 dc. 

Hmm codziennie to moze trochę za często. Ja powiedziałam lekarzowi ze staram sie co 2 dni to mowil żeby robić 3 dni przerwy między stosunkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola
5 minut temu, Gość Karola napisał:

Wspolzylam codziennie począwszy od 8 dc. 

Hmm codziennie to moze trochę za często. Ja powiedziałam lekarzowi ze staram sie co 2 dni to mowil żeby robić 3 dni przerwy między stosunkami 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżesika

Nic dziwnego że ci wargolce spuchły jak codziennie twój gach tarmosił firany

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Czyli kości zostały rzucone teraz tylko czekać. Szanse są jak najbardziej. U mnie wystarczył raz w dzień pozytywnego testu. Myślałam że już straciłam miesiąc bo mąż musiał wyjechać i nie było już nic więcej przez kilka dni a tu niespodzianka. Przekiblowały sobie robaczki 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusy

To nie miałaś pod ręką jakiegoś konkubenta?

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
7 minut temu, Gość lusy napisał:

To nie miałaś pod ręką jakiegoś konkubenta?

 

 

Miałam twojego starego ale nadaje się tylko żeby mi du.pe wylizać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×