Zarchiwizowany
Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czy gotuję sobie samej drogo jak na singielkę? Śrenio wychodzi mi 3,50zł za każdą porcję, codziennie.
Przez
Gość Jajajaja, w Życie uczuciowe
Polecane posty
-
Popularne
-
- 8 odpowiedzi
- 277 wyświetleń
-
- 12 odpowiedzi
- 230 wyświetleń
-
- 62 odpowiedzi
- 955 wyświetleń
-