Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oto jest pytanie

omocy....Czy ktos moze mi polecic...

Polecane posty

Gość oto jest pytanie

potrzebuje jakiegos dobrego antyperspirantu ktory naprawde nie zostawi bialych sladow na ubraniu. Nie wiem czy ja cos rbie zle ze wszystkie bluzki mam upitolone??? Wszystkie rexony, dove, nivee przerobilam i kazdy do niczego. Nawet te ktore w zamierzeniu sa do czarnych ubrac. Rano pierwsze co robie to cos aplikuje pod pachy, pozniej myje twarz, robie makijaz, czesze wlosy i bluzke zakladam na sam koniec wiec jakies 10min chodze w samym staniku. A i tak zawsze na bluzce slady 😕 ehhhh poleccie mi cos, cena nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja używam z rossmanna alterry. Też taki do psikania. Zapach ma specyficzny, ale się ulatnia. Ale zaznaczę, że ja nie mam problemu z potliwoscia, a on jest chyba słaby. Jednak żadnych śladów nie zostawia, skóry mi nie odbarwil, a używam go już jakiś rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja używam z rossmanna alterry. Też taki do psikania. Zapach ma specyficzny, ale się ulatnia. Ale zaznaczę, że ja nie mam problemu z potliwoscia, a on jest chyba słaby. Jednak żadnych śladów nie zostawia, skóry mi nie odbarwil, a używam go już jakiś rok. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oto jest pytanie

tu Autorka- zapomnialam powiedziec, ja tez nie mam problemow z nadmiernym poceniem, jestem szczupla, kondycje mam niezla, wiadomo ze pchajac wozek pod gore czasem sie spoce ale nawet po calym aktywnym dniu nie czuje pod pachami zapachu potu tylko antyperspirant. Moj problem to raczej albo g o wniane antyperspiranty albo metoda ich uzywania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shot in the dark

Polecam picie naparów z szałwii oraz kryształ ałunu. Wygooglaj sobie, jak działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×