Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jeey12

Jak to zrobić??

Polecane posty

Witam wszystkich. Sprawa wygląda tak że poczułem coś do swojej przyjaciółki, czuję że ją kocham, zależy mi na niej i wgl.
Chcę ją zabrać gdzieś na randkę, jakiś spacer albo kino albo pizza, tylko chodzi o to że jak jak ją gdzieś zaproszę to ona może zaproponować reszcie naszych znajomych spotkanie w ty samym czasie. No i nie wiem czy jej napisać/powiedzieć, że chce by to było spotkanie sam na sam. Nie wiem a może dać jej jakoś inaczej do zrozumienia że to ma być randka?
Proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
3 minuty temu, Jeey12 napisał:

Witam wszystkich. Sprawa wygląda tak że poczułem coś do swojej przyjaciółki, czuję że ją kocham, zależy mi na niej i wgl.
Chcę ją zabrać gdzieś na randkę, jakiś spacer albo kino albo pizza, tylko chodzi o to że jak jak ją gdzieś zaproszę to ona może zaproponować reszcie naszych znajomych spotkanie w ty samym czasie. No i nie wiem czy jej napisać/powiedzieć, że chce by to było spotkanie sam na sam. Nie wiem a może dać jej jakoś inaczej do zrozumienia że to ma być randka?
Proszę pomóżcie

Zagraj w otwarte karty. Jasny przekaż i już... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość K4k napisał:

Zagraj w otwarte karty. Jasny przekaż i już... 

Ale trochę się boję że się speszy.... Chciałbym z nią troszkę zresetować tą znajomość, rozwinąć. Chciałbym zrobić to jakoś bardziej na spokojnie. Może jakoś jej to pokazać że coś więcej do niej czuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
1 minutę temu, Jeey12 napisał:

Ale trochę się boję że się speszy.... Chciałbym z nią troszkę zresetować tą znajomość, rozwinąć.

Speszy, potem ucieszy:) działaj, rozwijaj:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×