Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Co zrobić gdy mnie ktoś prześladuje?

Polecane posty

Gość Gość

Wyszukuje mnie na różnych Social Mediach i do mnie wypisuje. Co ją zablokuję, to zakłada nowe konto. Już nie mam do tego siły. To moja kuzynka, z którą po prostu nie chcę kontaktu i nie chcę, żeby uczestniczyła w moim życiu. A ona ma chyba jakąś obsesję na moim punkcie. Zamęcza mnie swoimi radami, ocenianiem tego co robię, ostrzeganiem mnie. To już po prostu chore. Oczywiście nie dociera do niej gdy mówię wprost, że nie chcę tego kontaktu. Najgorsze jest to, że potrafi komentować i odzywać się na Social Media związane  z moją pracą. Niestety, moja firma w internecie oficjalnie podaje kogo zatrudnia i po wpisaniu moich danych każdy może mnie znaleźć. Coraz poważniej myślę o pójściu na Policję. Ale nie wiem czy jest z czym. Bo ona mi nie grozi, ani mnie nie wyzywa. Ale naprawdę mam tego dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A rodzina? wie o sytuacji? nikt nie może przemówić jej do rozumu, żeby się odspawała? ona jest jakoś zaburzona, możesz poradzić się dzielnicowego, ale faktycznie - to raczej nie jest sytuacja, gdzie policja może coś zrobić. 

Nie bez powodu nie mam konta na FB i unikam mediów społecznościowych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Blokuj ją na portalach, pogadaj z nią i jej najbliższymi że ewidentnie ma problem. Może się ogarnie, albo rodzina ją do tego przyciśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×