Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fifik

shih tzu

Polecane posty

Gość fifik

Kobitki czy któraś ma mieszańca shih tzu z pekińczykiem.Chciałabym wiedzieć jak taki psiak wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z pewnością nieciekawie
po cholerę krzyżowć rasy??????? po jaką cholerę?? żeby zapełniać świat kundelkami, trafiającymi potem do niewłąsciwych ludzi a następnie do schronisk??????????????////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co chcesz go ugotowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego pytasz
a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifik
Do "a co chcesz go ugotować",a co ty ugotowałeś{ugotowałaś}i polecasz?Do"a dlaczego pytasz?"Sprzedano mi takiego mieszańca jako shih tzu i jestem ciekawa co z niego wyrośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi shih tzu to sa zajebiste pieski , kupilam mojemu miskowi na imieniny takuiego pieska ma teraz 4 miesiace jest piekny normalnie taki kosiany ze nie moge :) juz mozna mu kokardki wiazac takie ma dlugie wloski hihihi a do fifi hiih mysle ze z takiego mieszanca calkiem ladny piesek bedzie :)) http://www.solarisavis.com/indexx.htm http://www.psy.info.pl/kiwak/shih_tzu.html http://www.geocities.com/acteshihtzu/o_nas.html moj misiek ma takiego czarnego jest takie piekny hi:) cudowne te pieski sa a pomieszane z pekinczykiem tez napewno sa cudne :) w koncu podobne troszke do siebie z budowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifik
Naprawdę nikt nie ma takiego psiuńcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natii
Jak będziesz miał jego zdjęcia to umieść je tu :))))) Ja mam rocznego shih-tzu,suczkę i uważam ją za wspaniałą.Nie wiem co ci wyrośnie z tej mieszanki,ale z tego co ja wiem to pekińczyki mają bardzo silne geny jeśli chodzi o charakter,więc bardzo prawdopodobne,że będziesz miał małego wredniaka :(((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifik
Nati dzięki,że się odezwałaś :-) Właściwie z mojego psiuńcia to już cosik wyrosło,ma już 7 miesięcy.Z całą pewnością nie jest "wredniakiem" to najukochańszy pies jakiego miałam a było ich trochę.Wciaż się zmienia,teraz jest bardzo podobny do shih tzu,ale ma połyskliwą,jedwabistą sierść nie tak puszystą jak shih tzu.Kiedy go kupiłam był czarno-brązowy a teraz jest brązowo-czarny z duuużą przewagą brązu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shinese
fifik ja chyba tez mam "cos" podobnego:) jak wyglada Twoj piesek? Mozesz sie odezwac na priv? baklar@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shih tzu to wymagające pieski, dla tych co moga poświęcić dużo czasu dla nich. Bardzo uczuciowe, delikatne, chorowite, delikatny przewód pokarmowy. Strzorzone do tego, żeby je podziwiać kochać i dbać o nie. Dla maniaków:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość unaka
oj tak- ja jestem w nich zakochana a moj maly jest najukochanszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrgwr
jak mozna mieszac dwa psy o nakladajacych sie wadach genetycznych? Po co kupowac za pieniadze kundla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak ktos moze mowic, ze kundle sa nikomu nie potrzebne. mam kundla i uwazam, ze jest to bardzo madry pies. nie dla kazdego liczy sie rodowod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to, ze kundle sa madrzejsze od psow rasowych, chodowanych na pokaz, a nie na przyjaciela. a to chyba jej sprawa na co wydala wlasne pieniadze. z reszta znam przypadki, gdzie rodowodowe psy tez mialay wady genetyczne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrgwr
ja tez mam kundle i sa przekochane. Ale w zyciu - slowo daje - nie zaplacilabym za kundelka wiedzac, ze dziesiatki takich tkwi ww beznadziei schronisk. Oczywiscie wylaczam sytuacje, kiedy wykupeinie psiaka ratuje mu zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrgwr
i kundle sa ani madrzejsze ani glupsze od rasowych, ani ladniejsze ani brzydsze. Kazdy pies jest kochany i wspanialy. Ale kupowanie kundelka (zwlaszcza udajacego ze ejst psem rasowym) jest .... nieetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×