Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość moze przyszla mamusiaa

CZERWCÓWKI 2020

Polecane posty

Gość Kasia
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Oj karusia18192 korcisz nas 🙂 trochę się boję że za szybko bo jednak jutro będzie 5 dni do @. Ja dziś mam kiepski dzień co chwilę bóle i do tego mam wrazenie ze zapachy mi przeszkadzają. Nie chce sobie wmawiać. 

Kasia a u Ciebie który dzień cyklu?

 

Jutro mam 22 dc. Cykle dość krótkie, bo 26 dniowe, owulacja była 12 dc, więc jutro będzie 10 dpo. Test leży w szufladzie i korci, oj korci 😉

Dzisiaj od rana pobolewa mnie lewy jajnik i nie wiem czy to na @ czy może...? 🤷

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
22 minuty temu, karusia18192 napisał:

Dziewczyny a czy to będą Wasze pierwsze ciąże? 

Ja mam już córeczkę, teraz się staramy o rodzeństwo dla Małej 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Gość Kasia napisał:

Ja mam już córeczkę, teraz się staramy o rodzeństwo dla Małej 😀

Ja mam córcie i synka, a teraz zamarzył nam się trzeci Maluszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Karusia 18192 - czy w pierwszej i drugiej ciąży miałaś takie same objawy czy obie ciąże się różniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
9 godzin temu, karusia18192 napisał:

Hej, u mnie 24 dc ale nie wytrzymałam i zrobiłam test 🙂 bardzo bardzo bardzo słaba krecha, oby za parę dni się potwierdziło. 

Nawet słaba kreska to wynik pozytywny 😁 ja pierwszy cykl i stąd ta niecierpliwość 😎

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
50 minut temu, karusia18192 napisał:

Dziewczyny a czy to będą Wasze pierwsze ciąże? 

Moja pierwsza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Gość Kasia napisał:

Karusia 18192 - czy w pierwszej i drugiej ciąży miałaś takie same objawy czy obie ciąże się różniły?

Pierwsza ciąża była bardzo wyczekana i długo się staraliśmy - niestety przestała się rozwijać. Obiawy były słabe, praktycznie nie czułam się jak w ciąży. W ciąży z córką miałam mdłości, wymioty i ogólnie słabo się czułam. Do tego cała ciąża przeleżana ze względu na krwiaka i plamienia. Z synem w ciąży też wymioty i mdłości, ale do samego końca biegałam za Małą (miała 15-cie miesiecy jak urodziłam Synka). W dwóch ostatnich powiększone piersi z widocznymi żyłkami, więcej śluzu. Teraz karmię piersią i nie mam tak bardzo zmienionych piersi, jedynie sporo żyłek. Delikatne podplamienie parę dni temu i dużo śluzu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Może to plamienie to była implantacja? 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

U mnie będzie to druga ciąża po długim czasie bo 9 latach. W pierwszej ciąży domyśliłam się przed czasem jak byłam na weselu przyjaciółki.. poszłam po tańczyć i po trzech obrotach tak mi się w głowie zakreciło, zapaliła mi się lampka w głowie aby nie pić alkoholu to był pierwszy cykl i od razu się udało. 

Teraz nie wiem za bardzo się wczytuje w organizm. Jutro chyba spróbuje zrobić test może wyjdzie a jak nie to poczekam do terminu @.  Chcmiałabym aby już było widać chociaż jasna drugą kreskę:-) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzyToJuż

Uprawialiśmy z mężem seks przed owulacją w 11 dc. Owulację miałam teoretycznie w 13 dc, dzisiaj jest 21 dc. W międzyczasie miałam (po owulacji) objawy jak w przeziębieniu, ale mega szybko ustąpiły. Z ciekawości sprawdziłam i dzisiaj temperatura (mierzona pod pachą) cały dzień utrzymuje się na poziomie 37,3-37,7.
Czy to może oznaczać ciążę? Jak sądzicie? Jest sens robić już jutro albo w sobotę test, czy poczekać?

Oczekiwany termin miesiączki wypada za 5-6 dni... Plamienia implantacyjnego nie zaobserwowałam, piersi też nie są wrażliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Gość CzyToJuż napisał:

Uprawialiśmy z mężem seks przed owulacją w 11 dc. Owulację miałam teoretycznie w 13 dc, dzisiaj jest 21 dc. W międzyczasie miałam (po owulacji) objawy jak w przeziębieniu, ale mega szybko ustąpiły. Z ciekawości sprawdziłam i dzisiaj temperatura (mierzona pod pachą) cały dzień utrzymuje się na poziomie 37,3-37,7.
Czy to może oznaczać ciążę? Jak sądzicie? Jest sens robić już jutro albo w sobotę test, czy poczekać?

Oczekiwany termin miesiączki wypada za 5-6 dni... Plamienia implantacyjnego nie zaobserwowałam, piersi też nie są wrażliwe...

Teoretycznie te bardzo czułe testy powinny wykryć ciążę już około 7-10 dni po owulacji. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Gość Ona napisał:

U mnie będzie to druga ciąża po długim czasie bo 9 latach. W pierwszej ciąży domyśliłam się przed czasem jak byłam na weselu przyjaciółki.. poszłam po tańczyć i po trzech obrotach tak mi się w głowie zakreciło, zapaliła mi się lampka w głowie aby nie pić alkoholu to był pierwszy cykl i od razu się udało. 

Teraz nie wiem za bardzo się wczytuje w organizm. Jutro chyba spróbuje zrobić test może wyjdzie a jak nie to poczekam do terminu @.  Chcmiałabym aby już było widać chociaż jasna drugą kreskę:-) 

Ja się obawiam, że mam zwidy i za bardzo się w siebie wsłu...ę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Hej ja dziś jednak nie zrobiłam testu wzięłam 2 głębokie oddechy i stwierdziłam że do pon się wstrzymam. Skoro tyle dni czekałam to dam radę.. tym bardzie że jakoś zaczynam wątpić że się udało. Może strach przed rozczarowaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Gość Ona napisał:

Hej ja dziś jednak nie zrobiłam testu wzięłam 2 głębokie oddechy i stwierdziłam że do pon się wstrzymam. Skoro tyle dni czekałam to dam radę.. tym bardzie że jakoś zaczynam wątpić że się udało. Może strach przed rozczarowaniem.

Powiem Ci, że ja żałuję tego zrobionego testu, bo jakoś ciążowo się nie czuję i mam coraz więcej wątpliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Moje testy też w dalszym ciągu w szufladzie. I też stwierdziłam, że chyba zrobię dopiero w poniedziałek, a nie w niedzielę. Tym bardziej, że testy mają czułość 25, a nie 10 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Karusia, kiedy zamierzasz powtórzyć test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość Kasia napisał:

Karusia, kiedy zamierzasz powtórzyć test?

W następnym tygodniu 🙂 może poniedziałek, wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Karusia18192 nie sądzę aby u Ciebie teraz wyszedł negatywny test. Nie stresuj się będzie dobrze. 

U mnie temperatura 37.1 Więc chyba jest dobrze chociaż piszą różnie na ten temat. Muszę zaopatrzyć się w test o czułości 10 bo zauważyłam że mam czułość 25. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, Gość Ona napisał:

Karusia18192 nie sądzę aby u Ciebie teraz wyszedł negatywny test. Nie stresuj się będzie dobrze. 

U mnie temperatura 37.1 Więc chyba jest dobrze chociaż piszą różnie na ten temat. Muszę zaopatrzyć się w test o czułości 10 bo zauważyłam że mam czułość 25. 

Ja na allegro kupiłam testy, wychodzi dużo taniej i mam cały zapas 🤣 Trochę się martwię bo mnie przeziębienie dopadło i chodzę jak żywe zwłoki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

A co myślicie o tych testach clearblue? Macie doświadczenie z nimi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja nigdy nie robiłam Clearblue. Zawsze robię pink test, za pierwszym razem ciążę pokazał mi już 10 dpo. Teraz też mam już kupiony ten test 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Kupiłam testy o czułości 10. Jutro będą 4 dni do @ więc jutro zrobię jeden a następny w dniu @. Trzymajcie kciuki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Gość Ona napisał:

Kupiłam testy o czułości 10. Jutro będą 4 dni do @ więc jutro zrobię jeden a następny w dniu @. Trzymajcie kciuki 

Mocno trzymam i od razu daj znać ✊✊✊✊✊✊✊✊🤗🤗😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
1 godzinę temu, Gość Ona napisał:

Kupiłam testy o czułości 10. Jutro będą 4 dni do @ więc jutro zrobię jeden a następny w dniu @. Trzymajcie kciuki 

Oby były dwie szczęśliwe kreseczki 🤗😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pap

Hej dziewczyny!

Dołączam się do Was, staramy się z mężem od 3 cykli, nigdy nie byłam w ciąży, mam 29 lat. Na początku bardzo świrowałam, teraz trochę odpuściłam. Mam krótkie cykle, ok 25 dni, okres mam dostać w przyszły czwartek. Wtedy też zrobię test. Trzymajcie kciuki, pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta
6 godzin temu, Gość Ona napisał:

A co myślicie o tych testach clearblue? Macie doświadczenie z nimi ?

Używam ich testów owulacyjnych , przejrzyste i bardzo dokładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Gość Pap napisał:

Hej dziewczyny!

Dołączam się do Was, staramy się z mężem od 3 cykli, nigdy nie byłam w ciąży, mam 29 lat. Na początku bardzo świrowałam, teraz trochę odpuściłam. Mam krótkie cykle, ok 25 dni, okres mam dostać w przyszły czwartek. Wtedy też zrobię test. Trzymajcie kciuki, pozdrawiam!

Hej, oczywiście trzymam kciuki za dwie krechy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ona

Hej niestety nie ma nawet cienia 2 kreski więc niestety nic z tego. Czekam ma @ 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×