Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość PytamJa

Co na stopy 5 miesięcznika w taką pogodę?

Polecane posty

Gość PytamJa

Dziewczyny co zakladacie na stopy swoim niemowlakom jak wychodzicie z domu w taką pogodę jak teraz, wiadomo jest już chłodno? Mojego małego często trzeba wyciągać z wózka i iść z nim trzymając na rękach. Do tej pory zakładałam skarpetki. Czy jesienią to wystarczy? Czy może jakieś buciki niechodki? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

mało butow dla małych dzieci? kup mu jesienne buciki i juz. Ja mialam cieplego pajaca ze stopkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ggghhy

Dodatkowe grube skarpety 🧦 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvvvv

po co buty dziecku, ktore nie chodzi?

moj syn nawet jak bylo -5 zima to jezdzil w wozku   w bardzo cieplym pajacu. i mial kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Ja mam córeczkę 7 miesięczną i w zależności jak jest na polu to ubieram jej grube skarpetki lub buciki takie w środku z kożuszkiem grubością tak w sam raz na jesień a na zimę kupiłam jej kozaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marta6

Ja swoim oboje są zimowo zakładała niechodki.Lub ciepły pajac z zakrytymi stópkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
8 godzin temu, Gość vvvvv napisał:

po co buty dziecku, ktore nie chodzi?

moj syn nawet jak bylo -5 zima to jezdzil w wozku   w bardzo cieplym pajacu. i mial kocyk.

 a widzialas te buty dla dzieci ktore nie chodza?:D poza tym po co... zeby w nogi nie marzł, zeby ladnie wygladal, dla szpanu, zeby somsiad zazdrosił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×