Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pnha Badojew

Mieszkam w Województwie Dolnośląskim, a nigdy wcześniej nie słyszałem o takim mieście jak Wrocław? Dopiero wczoraj się o nim dowiedziałem

Polecane posty

Gość Pnha Badojew

Ja mieszkając w województwie dolnośląskim całe życie (okolice Zgorzelca i Niemiec) nie wiedziałem że mieszkam w Województwie Dolnośląskim, czy to wstyd żyć w takiej niewiedzy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pnha Badojew

Dopiero wczoraj się przypadkiem dowiedziałem że województwo w którym mieszkam to województwo Dolnośląskie i że jest takie miasto jak Wrocław 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bo jesteś skończony kr.etyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pnha Badojew
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Bo jesteś skończony kr.etyn

Może i tak 😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca życia

kałbuc siedzisz znowu w lubiążu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
1 minutę temu, Gość znawca życia napisał:

kałbuc siedzisz znowu w lubiążu?

To nie ja założyłem ten temat, to po pierwsze, a po drugie nigdy nie byłem w lubiążu i nie jestem w Psychiatryku tylko w domu i nie jestem na żadnej przepustce, ps a do Psychiatry jeżdżę na wizyty jednodniowe do Opola 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca życia
3 minuty temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

To nie ja założyłem ten temat, to po pierwsze, a po drugie nigdy nie byłem w lubiążu i nie jestem w Psychiatryku tylko w domu i nie jestem na żadnej przepustce, ps a do Psychiatry jeżdżę na wizyty jednodniowe do Opola 

bardzo dobrze wiemy, że to twój temat niedorozwoju- można cię rozpoznać po pierwszym zdaniu, ba, nawet po temacie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk
1 minutę temu, Gość znawca życia napisał:

bardzo dobrze wiemy, że to twój temat niedorozwoju- można cię rozpoznać po pierwszym zdaniu, ba, nawet po temacie!

To mi to udowodnij 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca życia
Przed chwilą, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

To mi to udowodnij 

wiesz o tym tak samo dobrze jak ja czubku, w związku z czym nie ma żadnej potrzeby przeprowadzania dowodów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk

Sam jesteś niedorozwojem to po pierwsze 

4 minuty temu, Gość znawca życia napisał:

bardzo dobrze wiemy, że to twój temat niedorozwoju- można cię rozpoznać po pierwszym zdaniu, ba, nawet po temacie!

Sam jesteś niedorozwojem, ps skoro Nazywasz Opole dziurą i zaadupiem? To dlaczego Opole jest miastem wojewódzkim i ma 3 kina, 3 teatry, filharmonie, amfiteatr i 4 McDonald'sy i 3 duże galerie handlowe i 3 baseny oraz Uniwersytet i Politechnikę i hale widowiskowo Sportową i kilka stadionów i co najważniejsze Opole ma ogród zoologiczny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk

Odnieś się do tego pseudo znawco życia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca życia
40 minut temu, Gość Namysłów wojew opolsk napisał:

Odnieś się do tego pseudo znawco życia 

do czego niby mam się odnosić?

fakty są takie: ty jesteś niedorozwinięty, upośledzony i ubezwłasnowolniony. masz problem z agresją i dlatego wywalili cię ze szkoły. masz rentę na głowę  i do końca życia bedą cie rodzice mieli na głowie

a opole to po prostu prowincjonalna dziura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk 128
6 minut temu, Gość znawca życia napisał:

do czego niby mam się odnosić?

fakty są takie: ty jesteś niedorozwinięty, upośledzony i ubezwłasnowolniony. masz problem z agresją i dlatego wywalili cię ze szkoły. masz rentę na głowę  i do końca życia bedą cie rodzice mieli na głowie

a opole to po prostu prowincjonalna dziura

Nie jestem ubezwłasnowolnony, bo mam pełną zdolność do czynności prawnych i nie mam renty chyba lepiej wiem od ciebie, i pracuje codziennie po kilka godzin u rodziców w firmie i mam już 6 tysięcy złotych na moim własnym koncie, bo zarabiam, skoro twierdzisz że Opole to dziura i zaduupie to mi uzasadnij dlaczego, nigdy mi tego nie uzasadniłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk 128

Skoro Opole to dziura to jak wytłumaczysz fakt że bardzo dużo osób z Wrocławia którego nie uznajesz za dziurę i zaduupie masowo przyjeżdża do Opola? Ostatnio będąc w Opolu widziałem kilkadziesiąt aut z rejestracją DW i jak to wytłumaczysz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk 128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk 128

😮

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Namysłów wojew opolsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×