Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość paula.+.'l;[

ktoś kupił by obraz?

Polecane posty

Gość paula.+.'l;[

hej , zastanawiam się czy nie zacząć malować obrazów olejnych lub akwarelowych na płótnie w celu zarobku.  niby na rynku jest wiele badziewia w stylu drukowanych kopii  znanych malarzy i nie wiem czy są dziś jeszcze ludzie potrafiący docenić sztukę czy tylko ,,pseudo-sztukę'' bo tego jest więcej. przyjdzie mi podzielić los większości artystów i zostanę doceniona po śmierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zobacz jak wygląda ta branża np. na Allegro.

Zorientujesz się, czy warto spróbować. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Duże słowa, nazywać swoje prace sztuka a siebie artysta. Nawet gdybyś była po ASP, a pewnie nawet nie jesteś. Powiedz..skoro jesteś artystka dlaczego z tego nie żyjesz? Dlaczego nikt o tobie nie słyszal? Dlaczego nie wygrywasz konkursów miedzynarodowych ani nawet krajowych? Dlaczego juz nie masz umowy z domem aukcyjnym? tam badziewia nie sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

No i złotko, zasmuce cie, ale to niesamowita bzdura, że WIĘKSZOŚĆ artystów została doceniona po smierci. Rozumiem, że twoja wiedza kończy się na Van Goghu? Polecam troszkę się najpierw dokształcic, bo naprawdę sie poniżasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

A ja bym kupiła, tak do 1000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xyz

Nawet nie wiesz jaki, ale byś kupiła do 1000? Boże...co za plebs...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Khbmmbv

Wg mnie tego już tyle jest, taka konkurencja, że się nie opłaca. Też kiedyś o tym myślałam, a potem weszłam na aledrogo i zobaczyłam ile tych co malują portrety już tam jest. Nie opłaca się. Chyba że jesteś z bogatej rodziny i masz dużo kasy na wypromowanie się, założenie strony itp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojjjk
Dnia 18.09.2019 o 01:17, Gość Xyz napisał:

Duże słowa, nazywać swoje prace sztuka a siebie artysta. Nawet gdybyś była po ASP, a pewnie nawet nie jesteś. Powiedz..skoro jesteś artystka dlaczego z tego nie żyjesz? Dlaczego nikt o tobie nie słyszal? Dlaczego nie wygrywasz konkursów miedzynarodowych ani nawet krajowych? Dlaczego juz nie masz umowy z domem aukcyjnym? tam badziewia nie sprzedają.

Wiesz to takie głupie pisanie. Wszystko rozchodzi się o kasę. Często jest tak że beztalencie z bogatej rodziny będzie sławne i się wypromuje, a biedny talent nie da rady bo jednak trzeba mieć sporo kasy na farby, płótna, reklamę itp. Taka Kasia Tusk... Myślisz że ktoś by się nią interesował w ogóle i jej blogiem szafiarskim gdyby nie była córką bogatego polityka? Albo Joanna Przetakiewicz. Nawet szyć nie umie, ale wielka projektantka! Wszystko dzięki kasie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×