Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ela

Czy któraś z was ubrała by swojego syna za kare w ...enkę albo spódniczkę

Polecane posty

Gość Ela

Jeśliby konkretnie coś przeskrobał to ubralybyscie go w suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Żeby go ukarać. Nie wiem zniosłabym ze strychu swoją suknię ślubną i kazalabys mu się rozebrać ze swoich ubrań po to by ubrać go w suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ttt

Idz do psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Puknij się w głowę kobieto!Chyba jakieś zaburzenia masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Nie ubrała byś go tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaaa

Ale spinki do wlosow -tylko w domu. Dlatego ze ,wypstrykal mi caly tusz do rzes!!!Nie byl malenki(mial 6-7lat). Jest wszystkiego ciekawy "jak to dziala "Wymazal sobie rzesy, bo chcial sprawdzic jak ja to robie i jak to jest ,miec to na oczach. Niby sie umyl ale nie dokladnie -przeroslo go mycie tego. Wydalo sie. No to ja  w zlosci :skoro chcesz byc dziewczynka to bedziesz tez spineczki nosil. Akurat mial takie wlosy 2-3cm.Szybko sciagal.Bo krzyczalam ze jeszcze raz, to tak do szkoly bedzie chodzil. Jeszcze niszczyl szminki, pudry itd. Ale juz nie na sobie, tylko na papierze. Cale szczescie ze mu to przeszlo bo bym zbankrutowala. Teraz ojcu niszczy np zegarek, telefon, piloty do tv,itp itd .Ciekawy swiata -jego tatus byl taki sam .Wszystko musi sprawdzic co i jak dziala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Myślę że masz jakiś problem że sobą. Po co karać dziecko w taki sposób, który jest bardzo dziwny... Jeżeli jako matką chcesz spełniać się jakoś erotycznie to nie rób tego z swoim dzieckiem... bo coś mi się zdaje że to Ty taki problem. Masz jakieś niespełnione zachcianki. Ubierz tak swojego męża może, co? 

A potem zastanów się czy to co zrobiłaś jest normalne i zdrowe na umyśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Tu chodzi o karę. A przebranie go w suknię ślubną na pewno dałoby mu do myślenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laufer81

na 100% nie,taki ja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ubralybyscie go w suknię ślubną czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka

Ja bym ubrała 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
6 minut temu, Gość Majka napisał:

Ja bym ubrała 

A masz jeszcze swoją suknię ślubną ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość morelka
19 minut temu, Gość Jaaa napisał:

Ale spinki do wlosow -tylko w domu. Dlatego ze ,wypstrykal mi caly tusz do rzes!!!Nie byl malenki(mial 6-7lat). Jest wszystkiego ciekawy "jak to dziala "Wymazal sobie rzesy, bo chcial sprawdzic jak ja to robie i jak to jest ,miec to na oczach. Niby sie umyl ale nie dokladnie -przeroslo go mycie tego. Wydalo sie. No to ja  w zlosci :skoro chcesz byc dziewczynka to bedziesz tez spineczki nosil. Akurat mial takie wlosy 2-3cm.Szybko sciagal.Bo krzyczalam ze jeszcze raz, to tak do szkoly bedzie chodzil. Jeszcze niszczyl szminki, pudry itd. Ale juz nie na sobie, tylko na papierze. Cale szczescie ze mu to przeszlo bo bym zbankrutowala. Teraz ojcu niszczy np zegarek, telefon, piloty do tv,itp itd .Ciekawy swiata -jego tatus byl taki sam .Wszystko musi sprawdzic co i jak dziala.

 

 TY NIE UMIESZ WYCHOWYWAĆ DZIECKA PRZEZ ROZMOWĘ ???  JEŚLI TAK TO IDŹ DO PSYCHOLOGA !!! A nie męczy chorymi metodami swoje własne dziecko !!! 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga83

Jak dla mnie musisz sie leczyc. Mam 3 dzieci w tym nastolatka, osmieszanie dziecka nie ma nic wspolnego z wychowywaniem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela

Ale suknię ślubną można by mu założyć nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka
5 minut temu, Gość Ela napisał:

A masz jeszcze swoją suknię ślubną ?

Nie mam, ale mam dużo innych ...enek i spódnic 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
3 minuty temu, Gość Majka napisał:

Nie mam, ale mam dużo innych ...enek i spódnic 

A masz syna? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka
7 minut temu, Gość Ela napisał:

A masz syna? 

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To po to ci była ta sukmana ślubna ty babo 😏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Autorka to durna baba, aż wstyd, że nosi takie doniosłe imię. Wstydź się kobieto, rozumu nie masz za grosz...

Twoja imienniczka 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
29 minut temu, Gość Majka napisał:

Tak

I ubralabys go w suknie albo spódnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozmowe aha
35 minut temu, Gość morelka napisał:

 

 TY NIE UMIESZ WYCHOWYWAĆ DZIECKA PRZEZ ROZMOWĘ ???  JEŚLI TAK TO IDŹ DO PSYCHOLOGA !!! A nie męczy chorymi metodami swoje własne dziecko !!! 

 

 

Rozmowy byly 102000 razy. Ale dzieki temu Debi. ..lko moje dziecko w wieku 10 lat potrafi samo rower naprawic, naprawic stare radio, potrafi tez gotowac proste potrawy. Dzieci nie sa jednakowe a moje dziecko musi miec pokazane,udowodnione,  rozmowy nie starczaja! !!Czy ty to rozumiesz? W SZKOLE NAWET PANIE WIEDZA I TEZ MUSZA UDOWODNIC, POKAZAC .BO ON TAK MA!!NIE BYLO TO UPOKAZANIE. I ON O TYM WIE. SAM TWIERDZI ZE MUSI SAM SPRAWDZIC ABY SIE PRZEKONAC. ROZMAWIALAM Z NIM O TYM I W SZKOLE TEZ. MOJE KRZYKI TO RACZEJ NIE DARCIE SIE TYLKO STANOWCZY KOMUNIKAT! NIE ZNASZ DZIECIAKA TO ZAMKNIJ JA...PE! Ciesze sie ze on taki jest(mimo chwilowych zlosci -jestem tylko czlowiekiem ) bo jest teraz samodzielny i w zyciu nie zginie jak zapewne dzieci glaskane za zle zachowania. Nie bije go ,ani innych dzieci tez.Wiec zamknij ja...pe. Musialam zejsc doTwojego poziomu bo bys nie zrozumiala inaczej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No nie, poziom inteligencji autorki mniej niż 0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyuii
1 godzinę temu, Gość Ela napisał:

Jeśliby konkretnie coś przeskrobał to ubralybyscie go w suknię?

A jak mu się spodoba ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

I co się dziwić że dzisiejsi 25 i 30 latkowie to jakieś wypierdy nienadajace się do niczego. Gorsze to od bab wymyskane puste i ogólnie oblesne umysłowo i w sumie fizycznie też bo tylko pompuja te parowy skwarkowe. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela
1 minutę temu, Gość Tyuii napisał:

A jak mu się spodoba ????

Tak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Elka przestań, bo się prawie posikałam ze śmiechu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tragedia I psycholog
6 minut temu, Gość Rozmowe aha napisał:

Rozmowy byly 102000 razy. Ale dzieki temu Debi. ..lko moje dziecko w wieku 10 lat potrafi samo rower naprawic, naprawic stare radio, potrafi tez gotowac proste potrawy. Dzieci nie sa jednakowe a moje dziecko musi miec pokazane,udowodnione,  rozmowy nie starczaja! !!Czy ty to rozumiesz? W SZKOLE NAWET PANIE WIEDZA I TEZ MUSZA UDOWODNIC, POKAZAC .BO ON TAK MA!!NIE BYLO TO UPOKAZANIE. I ON O TYM WIE. SAM TWIERDZI ZE MUSI SAM SPRAWDZIC ABY SIE PRZEKONAC. ROZMAWIALAM Z NIM O TYM I W SZKOLE TEZ. MOJE KRZYKI TO RACZEJ NIE DARCIE SIE TYLKO STANOWCZY KOMUNIKAT! NIE ZNASZ DZIECIAKA TO ZAMKNIJ JA...PE! Ciesze sie ze on taki jest(mimo chwilowych zlosci -jestem tylko czlowiekiem ) bo jest teraz samodzielny i w zyciu nie zginie jak zapewne dzieci glaskane za zle zachowania. Nie bije go ,ani innych dzieci tez.Wiec zamknij ja...pe. Musialam zejsc doTwojego poziomu bo bys nie zrozumiala inaczej. 

Gdy rozkrecil zegarek "za kare"musial siedziec z ojcem i go NAPRAWIC! (Rozkrecil go specjalnie by muec taka "kare")Zarysowal auto kluczami -bo chcial sprawdzic co jest pod lakierem,jaki kolor.W ramach "kary "z ojcem szlifowal auto i malowal! FAKT TRAGEDIA I MUSZE ISC DO PSYCHOLOGA! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×