Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sara848

Co szybciej wskaże wynik test ciążowy czy badanie krwi HCG?

Polecane posty

Gość Sara848

Pomóżcie proszę, staramy się z mężem o dziecko (drugie - mam już córcie 9 lat), owulację miałam 9.09( wg testu) i dzisiaj rano zrobiłam test - wyszedł ujemny 😞 Kiedy powtórzyć test i  czy jest sens jutro robić badanie z krwi czy to za wcześnie? Planowany @ powinnam dostać w niedzielę 22.09, a nie mogę już wytrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo

Nie ma sensu robić testu przed @

Ale wynik negatywny nie oznacza jeszcze że nie jesteś w ciąży

Ale jeśli nie możesz wytrzymać do niedzieli to myślę że beta już wykaże ciążę jeśli jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elza

Zależy. Na badanie hcg trzeba czekać. A test z moczu da ci wynik po kilku minutach.

Haczyk tkwi w ilości beta hcg w moczu. Jeśli jest go zbyt mało test się nie zabarwi. Zwykłe testy maja czujność od 25 poszukaj tych co mają 10 test w krwi pokazuje ciąże od 5 wzwyż 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara848

Robiłam test z czułością 10mlU/ml ale na opakowaniu jest napisane, że można robić najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki więc ciągle mam nadzieję, ale chyba jutro zrobię HCG z krwi bo nie wytrzymam do niedzieli tej niepewności. Tym bardziej, że mam dziwne bóle brzucha których wcześniej nie miałam przez okresem a pojawiły się kilka dni po owulacji. A czy wy miałyście jakieś wczesne objawy ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
7 minut temu, Gość Sara848 napisał:

Robiłam test z czułością 10mlU/ml ale na opakowaniu jest napisane, że można robić najwcześniej w dniu spodziewanej miesiączki więc ciągle mam nadzieję, ale chyba jutro zrobię HCG z krwi bo nie wytrzymam do niedzieli tej niepewności. Tym bardziej, że mam dziwne bóle brzucha których wcześniej nie miałam przez okresem a pojawiły się kilka dni po owulacji. A czy wy miałyście jakieś wczesne objawy ciąży?

Ja jestem teraz w 6tyg według obliczeń od ostatniej miesiączki i powiem ci że nic mi nie jest 

Test zrobiłam 3dni po @, bolały mnie piersi jak Zawsze na okres (do teraz bolą) A brzuch bolał mnie w dniu @ Ale dużo mniej i tylko chwilę 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara848

Jeszcze jedno pytanie test HCG czy beta-HCG, bo wg opisu na stronie laboratorium niczym to się nie różni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
Przed chwilą, Gość Sara848 napisał:

Jeszcze jedno pytanie test HCG czy beta-HCG, bo wg opisu na stronie laboratorium niczym to się nie różni 

To jedno i to samo 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara848

Ok dzięki wielkie 😘 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara848

Muszę się podzielić z Wami wieściami, rano zrobiłam test nic nie wykazał, ale pojechałam też zrobić badanie krwi i HCG 18,47 !!! 🙂 Jestem szczęśliwa. Podpowiedzcie jeszcze tylko kiedy umawiać się do ginekologa od razu czy muszę jeszcze odczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Gratuluję! 🙂

Na wizytę u ginekologa umów się w okolicy 6-8 tygodnia, teraz jeszcze nic nie będzie widać na USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona
1 godzinę temu, Gość Sara848 napisał:

Muszę się podzielić z Wami wieściami, rano zrobiłam test nic nie wykazał, ale pojechałam też zrobić badanie krwi i HCG 18,47 !!! 🙂 Jestem szczęśliwa. Podpowiedzcie jeszcze tylko kiedy umawiać się do ginekologa od razu czy muszę jeszcze odczekać?

Żeby cokolwiek było widać na usg hcg musi mieć z 1500 wiec kupa czasu przed tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
1 godzinę temu, Gość Sara848 napisał:

Muszę się podzielić z Wami wieściami, rano zrobiłam test nic nie wykazał, ale pojechałam też zrobić badanie krwi i HCG 18,47 !!! 🙂 Jestem szczęśliwa. Podpowiedzcie jeszcze tylko kiedy umawiać się do ginekologa od razu czy muszę jeszcze odczekać?

Super nowina! Witam w klubie 😘

Ja poszłam od razu po teście i zobaczyłam tylko pęcherzyk więc może zaczekaj 

Mniej stresu. 

Ja teraz idę 1.10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viki

Czy lekarze od razu daja zwolnienie czy nie chca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
4 minuty temu, Gość Viki napisał:

Czy lekarze od razu daja zwolnienie czy nie chca?

Zależy.

Jak się naprawdę źle czujesz albo masz pracę jakąś "ciężka" to powinien dac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×