Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Tobi Tobiasz 💖

Jak sobie pomóc? Katatonia

Polecane posty

Gość Tobi Tobiasz 💖

- Mam nerwicę 

- głębokie stany lękowe jak mam wyjść do ludzi czyli np do szkoly..Nie mam kolegów w klasie bo mówią że jestem przerażający I dziwny ...

- mam drgawki I niekontrolowane tiki , niezależne ode mnie 

- dentysta stwierdził u mnie początki katatoni, potrafię siedzieć I stać bez ruchu 

- jestem sztywny jak robot , bardzo mało mówię 

- mam wrażenie,  że nęka mnie klaun I burmistrz 

- mam napady szału 

- lubię bardzo  ciemne lasy 

- dużo schudlem, mam obniżone kości 

- słucham metalu I gore rapu 

- jak się denerwuje to gryzę wargi albo się drapie 

- jestem smutny , często płaczę  , bardzo łatwo jest mnie zranić 

Pani chce mnie przenieść do  osobnej placówki bym nie miał kontaktu z kolegami z klasy.. dokuczaja mi I mnie dręczą A ja się przez to psychicznie coraz gorzej czuje.. Chodzi o blizne na policzku I że jestem inny 

Gość Lil xan 😊
Przed chwilą, Gość ... napisał:

od fajek 

A kto to ticci toby?

Gość Lil xan 😊
Przed chwilą, Gość ... napisał:

od fajek 

A kto to ticci toby?

Gość Lil xan 👁👁
2 minuty temu, Gość ... napisał:

Klaun jak dżoker z Batmana

Czy jestem normalny? 

Gość gość x

Toby, masz dwa wyjścia :

1. Samodzielnie zgłosić się do przychodni ale przy szpitalu psychiatrycznym i tam przedstawić swe objawy i dać się samowolnie tam zapisać na odpowiedni oddział schizofrenii. Jak tak zrobisz to będziesz decydował kiedy z tamtąd wyjść. 

Ale jak trafisz tam z powodu pogotowia, to nie będziesz mógł zadecydować o terminie wyjścia. Przebywanie tam jest w twoim przypadku ok. 3 miesięcy i katatonia jest wyleczona.

Moja siostra tam była  z tą samą chorobą i często ją tam odwiedzałem. W połowie pobytu mogła już sama wychodzić na miasto na 1/2 godziny do pobliskiego marketu.

2. Możesz wejść na forum dyskusyjne psychiatria.pl i tam znajdziesz jak sobie radzą inni z katatonią.

Gość Ticci Toby  🤯
1 minutę temu, Gość gość x napisał:

Toby, masz dwa wyjścia :

1. Samodzielnie zgłosić się do przychodni ale przy szpitalu psychiatrycznym i tam przedstawić swe objawy i dać się samowolnie tam zapisać na odpowiedni oddział schizofrenii. Jak tak zrobisz to będziesz decydował kiedy z tamtąd wyjść. 

Ale jak trafisz tam z powodu pogotowia, to nie będziesz mógł zadecydować o terminie wyjścia. Przebywanie tam jest w twoim przypadku ok. 3 miesięcy i katatonia jest wyleczona.

Moja siostra tam była  z tą samą chorobą i często ją tam odwiedzałem. W połowie pobytu mogła już sama wychodzić na miasto na 1/2 godziny do pobliskiego marketu.

2. Możesz wejść na forum dyskusyjne psychiatria.pl i tam znajdziesz jak sobie radzą inni z katatonią.

Ciocia zapisała mnie do lekarza po tym jak przestałem jeść,  chodzę już pół roku... Mam nie tylko katatonie ale I inne jeszcze rzeczy ... Już w wieku 6 lat coś u mnie wyszło i unikalem społeczność 

Gość Toby ©©©

Jestem walniety ,brzydki I nie mam dziewczyny 

Gość l.xan
7 godzin temu, Gość Toby ©©© napisał:

Jestem walniety ,brzydki I nie mam dziewczyny 

Mi za to smierdza skarpetki

Gość ...

jak chcesz to sobie wychodź zadawaj sie z gejami patologami i lesbijkami złodziejami droga wolna tylko nie wracaj z Płaczem potem jak ktoś cie zgwałci albo pobije bo oni tam  ćpają i piją  swoje farmazony p.ierdolą

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować