Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Nie wytrzymam z kobietami, co z nią nie tak

Polecane posty

Gość Gość
9 minut temu, Gość Tulaa napisał:

Panna cie wyrwala przeleciala i teraz jestes jej, modl sie ze nie zaciazyla, jest typ kobiet, gdzie jesli sypiasz to jestes z nia, tym bardziej zes polazl do rodziny:) to typ zdobywcy, drazy az nie ulegniesz, ulegles to masz przesrane:)

Już drugi raz słyszę taka diagnozę.  I niestety ale chyba jest dominującą, widziałem jak na weselu razem z matka opierdalaja ojca. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dona

Tak sie konczy podrywanie chlopaka o ktorym nic nie wiesz, a on przeciez nie powie ze go swedzi ale poczeka na inna, nie powie tez ze nic z tego bo go wlasnie swedzi:) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dobra rada:

To skoro tak ci się nie podoba i nie pasuje zerwij tą znajomosc i to jak najszybciej. I zadnego wiecej seksu. Czy moze znowu polecisz, a potem bedziesz sie zalil ze jest jak jest i ona czegos chce? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Zablokuj ja w telefonie - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
13 godzin temu, Gość Gość napisał:

Chyba każdy miał jednorazowy sex po którym nikt do nikogo nie miał żadnych pretensji. A na wesele poszedłem bo naprawdę prosiła i raczej myślałem że niekoniecznie chce tam pójść że mną ale że nie chce iść sama. 

Nie, nie każdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
29 minut temu, Bolek napisał:

Laska zaprosiła gościa do klubu i wykorzystała pijanego, biedny jeszcze oszołomiony gość zgodził się iść na wesele gdzie znów podała mu alkohol i zawlokła do łóżka. Facet przemyślał sprawę chce uciec od kobiety która pewnie kilkudziesięciu tak wykorzystała, niestety ta go nachodzi i uprzykrza życie. To stalking.

🤣🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumak
40 minut temu, Bolek napisał:

Laska zaprosiła gościa do klubu i wykorzystała pijanego, biedny jeszcze oszołomiony gość zgodził się iść na wesele gdzie znów podała mu alkohol i zawlokła do łóżka. Facet przemyślał sprawę chce uciec od kobiety która pewnie kilkudziesięciu tak wykorzystała, niestety ta go nachodzi i uprzykrza życie. To stalking.

przecież ona go zg'wałciła, powinien zgłosić sprawe na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durnometr
35 minut temu, Gość Kiss napisał:

Nie, nie każdy

taaa ty ta święta jesteś, nie cuduj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
15 godzin temu, Gość Dona napisał:

I wlasnie dlatego lepiej by facet proponowal spotkania i nie mial latwo , bo sie wyklaruje czy na pewno chce i czy warto, kobieta sie powstrzyma przed seksem facet nie, a potem oskarzenia,mowie do tych co oczekuja by kobieta proponowala randki

Zgadzam się 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lorenzo01
16 godzin temu, Gość Dona napisał:

I wlasnie dlatego lepiej by facet proponowal spotkania i nie mial latwo , bo sie wyklaruje czy na pewno chce i czy warto, kobieta sie powstrzyma przed seksem facet nie, a potem oskarzenia,mowie do tych co oczekuja by kobieta proponowala randki

Nie prawda. 

Rozwiązaniem jest to, żeby OD RAZU mówić o tym, że nie szukasz niczego na poważnie. Na prawdę tak trudno to powiedzieć ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dona
1 godzinę temu, Gość Lorenzo01 napisał:

Nie prawda. 

Rozwiązaniem jest to, żeby OD RAZU mówić o tym, że nie szukasz niczego na poważnie. Na prawdę tak trudno to powiedzieć ? 

Ale kto ma to powiedziec? Mowimy o kobiecie ktora chce zwiazku, i mowimy o facecie ktory chetnie skorzysta lub mniej chetnie ale malo ktory odmowi kobiecie seksu czu wypadu, wiec kto ma powiedziec ze to nie na powaznie? Facet? Pomijam ze na samym poczatku ciezko stwierdzic co z tego bedzie i ciezko sie od razu okreslic, kobieta po seksie moze miec oczekiwania a facet po seksie moze stwierdzic ze to nie to, jesli nie zdazyl sie zakochac wczesniej, znam takich tez co nie szukali powagi a wpadli jak sliwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie.  Ja też szukam na poważnie ale co mam zrobić jak po tygodniu czy dwochbsie okaże że to nie to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dokładnie.  Ja też szukam na poważnie ale co mam zrobić jak po tygodniu czy dwochbsie okaże że to nie to. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaaaaaa

22 lata -dziecko 

30 lat - powinieneś być mądrzejszy. ...ale typowe myślenie faceta ku...sem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 godzin temu, Gość Kiss napisał:

Nie, nie każdy

No to fajnie kłodo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

No to fajnie kłodo.

Dla jednego Kłoda dla drugiego perszing w ogniu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kobiety myślą, że przez seks "zaklepują" sobie faceta. A to naprawdę głupie. Masz ochotę na seks z facetem, to uprzedź go też, czy to dla przyjemności obopólnej po prostu czy jest w tym też jakiś kobiecy podstęp. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×