Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Jak piękna

Polecane posty

Gość Parassolka
14 minut temu, Gość gość napisał:

Jeszcze zobaczysz jak ktoś bliski Ciebie skrzywdzi skąd wiem ano dlatego że widzę co będzie w przyszłości taki dar...

Co można powiedzieć o zaufaniu skoro nie byliśmy nigdy ze sobą... emocjonalny to akurat jestem wrażliwy prawdziwy szczery i nie Tobie to oceniać gdyż nie wiesz jaki jestem na prawdę na co dzień dla osób które mnie znają szanują kochają a to mogą ocenić tylko bliscy więc daruj sobie... nikt w życiu nie zranił tak jak Ty pamiętaj nie oceniaj książki po okładce... właśnie to Ty pokazałaś chwiejność emocjonalną bo wpierw zraniłas i co nawet przepraszam... słowa nie warto kontynuować z Tobą znajomości nie Tobie to oceniać! Jestem pracowitym uczciwym za uczciwym człowiekiem wrażliwym uczuciowym ale co Ty tam wiesz...A w łóżku jaki jestem możesz pomarzyć może przysnie się Tobie:)

Jak Cię oceniła ?Mnie ktoś tak samo potraktował .Zdeptał i zniszczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
18 minut temu, Gość gość napisał:

Jeszcze zobaczysz jak ktoś bliski Ciebie skrzywdzi skąd wiem ano dlatego że widzę co będzie w przyszłości taki dar...

Co można powiedzieć o zaufaniu skoro nie byliśmy nigdy ze sobą... emocjonalny to akurat jestem wrażliwy prawdziwy szczery i nie Tobie to oceniać gdyż nie wiesz jaki jestem na prawdę na co dzień dla osób które mnie znają szanują kochają a to mogą ocenić tylko bliscy więc daruj sobie... nikt w życiu nie zranił tak jak Ty pamiętaj nie oceniaj książki po okładce... właśnie to Ty pokazałaś chwiejność emocjonalną bo wpierw zraniłas i co nawet przepraszam... słowa nie warto kontynuować z Tobą znajomości nie Tobie to oceniać! Jestem pracowitym uczciwym za uczciwym człowiekiem wrażliwym uczuciowym ale co Ty tam wiesz...A w łóżku jaki jestem możesz pomarzyć może przysnie się Tobie:)

Parasz się wrozbami czy szklana kulą wiesz.ze to grzech ?Brzydzi mnie to.Jak ktoś może sprawdzać czyjąś przyszłość po co?Wiesz ze ktoś komuś zrobi krzywdę u co ?tak spokojnie o tym piszesz ?Chore.Może masz w tym interes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Parassolka napisał:

Jeszcze zobaczysz jak ktoś bliski Ciebie skrzywdzi skąd wiem ano dlatego że widzę co będzie w przyszłości taki dar...

Jesteś podły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jesteś podły.

To nie moj test o co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka
4 minuty temu, Gość Gość napisał:

Jesteś podły.

No jest podłe tylko czemu to pisze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Parassolka

A tobie oceniać inne kobiety o których nic nie wiesz ?Jakim prawem ?To jest krzywdzące!Tak nie wolno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wróżka
1 minutę temu, Gość Parassolka napisał:

No jest podłe tylko czemu to pisze?

Być może pisze o sobie. Ma nadzieję, że w końcu padniemy sobie w ramiona, zrobi mi bachora, następnie odpali trochę kasy dla czystości sumienia, potem szybko opuści mnie przez wzgląd na różnice między nami (tzn. potraktuje mnie jak śmiecia) i poleci do następnej, jakiejś bogatej sooki, rozpieszczanej przez rodziców, nawet w czasie studiów podyplomowych. :)

Widzisz też potrafię przewidywać przyszłość...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 minut temu, Gość Wróżka napisał:

Być może pisze o sobie. Ma nadzieję, że w końcu padniemy sobie w ramiona, zrobi mi bachora, następnie odpali trochę kasy dla czystości sumienia, potem szybko opuści mnie przez wzgląd na różnice między nami (tzn. potraktuje mnie jak śmiecia) i poleci do następnej, jakiejś bogatej sooki, rozpieszczanej przez rodziców, nawet w czasie studiów podyplomowych. :)

Widzisz też potrafię przewidywać przyszłość...;)

I to by było na tyle z tej Wielkiej Niekonczącej się Miłości... i jeszcze doda, że nie może mnie szanować. Musiałabym naprawdę być zerem żeby dopuścić do tego "związku"'. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×