Skocz do zawarto┼Ťci
Szukaj w
  • Wi─Öcej opcji...
Znajd┼║ wyniki, kt├│re zawieraj─ů...
Szukaj wynik├│w w...
Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç  
Piotr

Pytanie do mlodych dziewczyn

Polecane posty

Czy uwodzilyscie kiedys starszych facetow np przyjaciol swojego ojca, czy mialyscie na nich chec? Co was pociaga w starszych facetach najbardziej? ­čśë

Udost─Öpnij ten post

Udost─Öpnij na innych stronach
Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç

Mnie to odradza┼éo zawsze. Starsi faceci chc─ůcy si─Ö dowarto┼Ťciowa─ç. Zaczepiaj─ů zagaduj─ů na mie┼Ťcie pokazuj─ůc jacy s─ů otwarci to mi zawsze podawa┼éo... Pedofili─ů. Oble┼Ťni dla mnie byli zawsze. Trzeba sobie szuka─ç w swoim wieku

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç

Mnie to odradza┼éo zawsze. Starsi faceci chc─ůcy si─Ö dowarto┼Ťciowa─ç. Zaczepiaj─ů zagaduj─ů na mie┼Ťcie pokazuj─ůc jacy s─ů otwarci to mi zawsze podawa┼éo... Pedofili─ů. Oble┼Ťni dla mnie byli zawsze. Trzeba sobie szuka─ç w swoim wieku

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Go┼Ť─ç

Udost─Öpnij ten post

9 godzin temu, Go┼Ť─ç mega w sensie napisa┼é:

To co$

Tak wiem ze sporo dziewczyn leci na kase ale sa tez ponoc takie ktore lubia dojrzalych i ich o opinie pytam­čśë

Udost─Öpnij ten post

21 minut temu, Piotr napisał:

Czy uwodzilyscie kiedys starszych facetow np przyjaciol swojego ojca, czy mialyscie na nich chec? Co was pociaga w starszych facetach najbardziej? ­čśë

Spok├│j, cierpliwo┼Ť─ç, opanowanie, do┼Ťwiadczenie ┼╝yciowe oraz to , ┼╝e nale┼╝─ů do pokolenia, kt├│re szanuje kobiety.

Udost─Öpnij ten post

9 godzin temu, Schrodinger's cat napisał:

Spok├│j, cierpliwo┼Ť─ç, opanowanie, do┼Ťwiadczenie ┼╝yciowe oraz to , ┼╝e nale┼╝─ů do pokolenia, kt├│re szanuje kobiety.

Jestes kobieta? Uwodzilas kiedys starszych mezczyzn?

Udost─Öpnij ten post

1 minutę temu, Piotr napisał:

Jestes kobieta? Uwodzilas kiedys starszych mezczyzn?

Jestem kobiet─ů.

Nieee, marna byłaby ze mnie uwodzicielka.

Nie nale┼╝─Ö do kobiet, kt├│re potrafi─ů owin─ů─ç sobie faceta wok├│┼é palca.

Udost─Öpnij ten post

Ciekawi mnie czy sa tu kobiety ktore uwodzily np kolegow swoich ojcow? Wypinaly sie jakos. Chodzily przy nich wydekoltowane. Patrzyly zachecajaco czy nawet ocieraly sie o nich? I czy dlugo musialy czekac na efekty ich uwodzenia...

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç gosc
49 minut temu, Piotr napisał:

Ja lubi─Ö u starszych to ┼╝e s─ů jakby czulsi, traktuj─ů mnie z tak─ů opieku┼äczo┼Ťci─ů I czuje sie wtedy taja wa┼╝na I dopieszczona ­čśů

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Gosc gosc

┼╗aden porz─ůdny facet nie poleci na tego typu chwyty. Chyba ┼╝e to jaki┼Ť napalony erotoman, kt├│remu tylko seks w g┼éowie.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç MOI
3 minuty temu, Piotr napisał:

Ciekawi mnie czy sa tu kobiety ktore uwodzily np kolegow swoich ojcow? Wypinaly sie jakos. Chodzily przy nich wydekoltowane. Patrzyly zachecajaco czy nawet ocieraly sie o nich? I czy dlugo musialy czekac na efekty ich uwodzenia...

Zależy co rozumiesz pod "długo" Nie chodziłam z dekoltami i nie wypinałam się.Nic z tych rzeczy co piszesz.Miałam 20  lat on 40 lat.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç NoOne
4 minuty temu, Go┼Ť─ç MOI napisa┼é:

Zależy co rozumiesz pod "długo" Nie chodziłam z dekoltami i nie wypinałam się.Nic z tych rzeczy co piszesz.Miałam 20  lat on 40 lat.

i tak zostało?:)

Udost─Öpnij ten post

9 godzin temu, Go┼Ť─ç MOI napisa┼é:

Uprawialas z nim sex?

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç Gruby w─ů┼╝
1 godzinę temu, Piotr napisał:

Gruby w─ů┼╝┬á┬á

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç gosc
1 minutę temu, Piotr napisał:

Uprawialas z nim sex?

A ty co, siedzisz przed komputerem i walisz konia? Znowu jakis zboczeniec.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç MOI
2 minuty temu, Go┼Ť─ç NoOne napisa┼é:

i tak zostało?:)

Nie

Przed chwil─ů, Piotr napisa┼é:

Uprawialas z nim sex?

Byli┼Ťmy razem p├│┼é roku.

Udost─Öpnij ten post

Go┼Ť─ç
Komentujesz jako go┼Ť─ç. Je┼Ťli posiadasz konto, zaloguj si─Ö.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywr├│─ç formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw├│j link b─Ödzie automatycznie osadzony.   Wy┼Ťwietla─ç jako link

×   Twoja poprzednia zawarto┼Ť─ç zosta┼éa przywr├│cona.   Wyczy┼Ť─ç edytor

×   Nie mo┼╝esz wklei─ç zdj─Ö─ç bezpo┼Ťrednio. Prze┼Ťlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj si─Ö, aby obserwowa─ç