Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misia

Chlopak powiedzial ze jestem dziecinna

Polecane posty

Gość Misia

Co mogl miec na mysli? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cool kid

Dziecinność to przecież nic złego... :) Dzieci są otwarte na doświadczenia, ciekawe świata, szybko się uczą, używają wyobraźni, wierzą, że mogą przeskoczyć świat, że wiele mogą osiągnąć, są podekscytowane upływajacym czasem... traktują życie jak zabawę i co w tym złego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Można dziecinność postrzegać jako wadę lub zaletę. W jakim kontekście to powiedział?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss świata

Oj nie przesadzaj, trzeba być pół na pół w życiu. Bo dorosłes to masz być sztywniakiem? Bez sensu. Ja uwielbiam swoją głupotę i dziecinnosc 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cool kid
2 minuty temu, Gość gość napisał:

Można dziecinność postrzegać jako wadę lub zaletę. W jakim kontekście to powiedział?

Na pewno negatywnie. Ktoś kto mówi o kimś, że jest dziecinny zazwyczaj ma na myśli to, że jest beztroski, nieokrzesany, istynktowny, nieodpowiedzialny, taki lekkoduch bez poczucia obowiązków, myślący o niebieskich migdałach. Odkąd sięgam pamięcią to "dorosłość" zawsze się liczyła, wśród dzieci szczególnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zaintrygowana
9 minut temu, Gość Miss świata napisał:

Oj nie przesadzaj, trzeba być pół na pół w życiu. Bo dorosłes to masz być sztywniakiem? Bez sensu. Ja uwielbiam swoją głupotę i dziecinnosc 

Swoją "głupotę"? A w czym ona się przejawia, że aż ją uwielbiasz? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale dziecinność można postrzegać jako coś pięknego, czystego i niewinnego. Kiedy jeszcze owe dziecię nie liznęło zła, lub liznęło a nadal jest w sercu dzieckiem.;) I bezgranicznie jest oddane i wierzy temu, któremu ufa. Dlatego zapytałam w jakim kontekście wypowiedział te słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale chłopak chce mieć kobietę a nie dzieciucha. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miss świata
5 minut temu, Gość Zaintrygowana napisał:

Swoją "głupotę"? A w czym ona się przejawia, że aż ją uwielbiasz? 😛

We wszystkim co robię 🙂 chociaż jakby tak spojrzeć to nie za wiele tego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość Miss świata napisał:

We wszystkim co robię 🙂 chociaż jakby tak spojrzeć to nie za wiele tego. 

A co głupiego ostatnio zrobiłaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha
7 minut temu, Gość Gość napisał:

A co głupiego ostatnio zrobiłaś? 🙂

😂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
48 minut temu, Gość Misia napisał:

Co mogl miec na mysli? 

Może że nie jesteś poważna? Tzn. nie traktujesz poważnie problemu o którym rozmawialiście zanim Ci to powiedział. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To jest złe
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Może że nie jesteś poważna? Tzn. nie traktujesz poważnie problemu o którym rozmawialiście zanim Ci to powiedział. 

Najgorsze jest chyba to że ja już nic poważnie nie traktuje, myślę że to żart albo głupoty z rękawa wydobyte. Albo ktoś tylko tak sobie chlapie, żeby coś zyskać, nie stracić. To wszystko to przez was gady. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Może że nie jesteś poważna? Tzn. nie traktujesz poważnie problemu o którym rozmawialiście zanim Ci to powiedział. 

 Moze nie daje mu w pupę bo się boi zaciążyć ? :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
49 minut temu, Gość Cool kid napisał:

Dziecinność to przecież nic złego... 🙂 Dzieci są otwarte na doświadczenia, ciekawe świata, szybko się uczą, używają wyobraźni, wierzą, że mogą przeskoczyć świat, że wiele mogą osiągnąć, są podekscytowane upływajacym czasem... traktują życie jak zabawę i co w tym złego?

Wlasnie nie wiem. ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
46 minut temu, Gość gość napisał:

Można dziecinność postrzegać jako wadę lub zaletę. W jakim kontekście to powiedział?

Ze jestem niepowazna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
35 minut temu, Gość gość napisał:

Ale dziecinność można postrzegać jako coś pięknego, czystego i niewinnego. Kiedy jeszcze owe dziecię nie liznęło zła, lub liznęło a nadal jest w sercu dzieckiem.;) I bezgranicznie jest oddane i wierzy temu, któremu ufa. Dlatego zapytałam w jakim kontekście wypowiedział te słowa.

W takim ze jakis chlopak zlapal mnie za pupe a ja mowilam ze go nie chce a on na to potem ze ogolnie jestem dziecinna i niepowazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
22 minuty temu, Gość gosc napisał:

Może że nie jesteś poważna? Tzn. nie traktujesz poważnie problemu o którym rozmawialiście zanim Ci to powiedział. 

Sytuacja byla kuriozalna. Facet dostawal ode mnie kosze i byl odganiany i postanowil zlapac mnie za pupe a tamten to zobaczyl i mowi ze jestem dziecinna i niepowazna ale to nie moja wina? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

W sensie ze niepowaznie traktuje go a on chcialby byc mezem ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

On chyba jest zazdrosny. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

W sensie ze niepowaznie traktuje go a on chcialby byc mezem ? 

Ile tych żon chce mieć? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 minutę temu, Gość K4k napisał:

Ile tych żon chce mieć? 

Znaczy skoro niby ja jestem niepowazna to moze on mysli ze ja chce meza, potem rozwod i nastepnego itd? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Znaczy skoro niby ja jestem niepowazna to moze on mysli ze ja chce meza, potem rozwod i nastepnego itd? 

Jeden mało człowieka nie wykończy, a on myśli, że komuś by się chciało z następnymi użerać...też mi atrakcja.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Znaczy skoro niby ja jestem niepowazna to moze on mysli ze ja chce meza, potem rozwod i nastepnego itd? 

Jeden mało człowieka nie wykończy, a on myśli, że komuś by się chciało z następnymi użerać...też mi atrakcja.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4k
12 minut temu, Gość Gosc napisał:

Znaczy skoro niby ja jestem niepowazna to moze on mysli ze ja chce meza, potem rozwod i nastepnego itd? 

Jeden mało człowieka nie wykończy, a on myśli, że komuś by się chciało z następnymi użerać...też mi atrakcja.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Noo
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

A co głupiego ostatnio zrobiłaś? :)

Chciałam dowiedzieć się co można głupiego robić i dalej być z tego zadowolonym...😁 jednak po zastanowieniu doszłam do wniosku, że chodzi o akceptacje siebie, nawet gdy popełnia się błędy. Czyż nie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×