Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Absurdy nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt

Polecane posty

Gość Gość

Podobno zwierzolubni chcą wchodzić ludziom do domów oraz na posesję kiedy tylko chcą i kontrolować zwierzęta oraz sami decydować czy zwierze zabrać czy nie.

Wyobraźmy sobie taką sytuację. Właściciel psa poszedł do pracy albo do sklepu i psa zostawił w domu. Wraca, a tu drzwi wyważone, psa nie ma a po domu kręcą się obcy ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

albo taka sytuacja - właściciel poszedł z psem na spacer albo pojechał do weterynarza. Wraca do domu a tu drzwi wywalona a w jego domu siedzi stado zwierzolubów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jest noc, ludzie sobie smacznie śpią, ich pies razem z nimi na legowisku koło łóżka, a tu łomot, drzwi wylatują i do domu wpada stado furiatów. Do pracy nie pójdziesz, bo cię z domu nie wypuszczą, bo oni przeprowadzają interwencję w twoim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś

to są tacy miłośnicy zwierząt którzy chcą kraść ludziom cudzą własność a psy dalej w kojcach trzymać skoro ustalają wielkość kojców dla psów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Gdyby walczyli o to, żeby był zakaz trzymania psów w kojcach czy na łańcuchach, tylko pies ma mieszkać w domu, tobym ich poparła, ale jak oni dalej kojce dla psów preferują, to dla mnie są zwykłymi sadystami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jest noc, ludzie sobie smacznie śpią, ich pies razem z nimi na legowisku koło łóżka, a tu łomot, drzwi wylatują i do domu wpada stado furiatów. Do pracy nie pójdziesz, bo cię z domu nie wypuszczą, bo oni przeprowadzają interwencję w twoim domu.

Idz się lecz tłumiku boją się tylko ci co mają coś na sumieniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.09.2019 o 19:51, Gość gość napisał:

Idz się lecz tłumiku boją się tylko ci co mają coś na sumieniu 

Sam się lecz tłumoku, nikt się nie boi tylko śmieje z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

a jak ktoś nie ma zwierzaka to też będą mogli mu drzwi rozwalić i wejść bo będzie im się wydawała że tam jest jakiś cierpiący zwierzak? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 2

My już sobie założyliśmy stowarzyszenie i teraz czekamy tylko na poprawki w ustawie. Od razu ruszamy do akcji tam, gdzie zwierzaki chodliwe.😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhaha

Czyli każdy będzie mógł wejść do każdego domu? Wystarczy, że sobie wydrukuje legitymacje?

Fajnie hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość inny
Dnia 21.09.2019 o 19:51, Gość gość napisał:

Idz się lecz tłumiku boją się tylko ci co mają coś na sumieniu 

Wydaje ci się, że jesteś ok?

Poczekaj, tylko wejdą zmiany w ustawie i natychmiast udowodnię ci, że jesteś sadystą, który znęca się nad zwierzęciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Gość Gość inny napisał:

Wydaje ci się, że jesteś ok?

Poczekaj, tylko wejdą zmiany w ustawie i natychmiast udowodnię ci, że jesteś sadystą, który znęca się nad zwierzęciem.

Zabierzesz jej psa i wystawisz fakturę na ogromną kwotę? 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Zabierzesz jej psa i wystawisz fakturę na ogromną kwotę? 🤣🤣🤣

a to można tak komuś coś ukraść i jeszcze wystawić za to fakturę? 😄 

super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ooooo

U mnie we wsi chyba zwierzoluby były i rolnikom psy z łańcuchów pospuszczały, bo jak nigdy w biały dzień wielkie kundle gonią sarny po lesie. Trzeba będzie po myśliwych zadzwonić, bo te biedne sarny już nie wiedzą gzie mają uciekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość Ooooo napisał:

U mnie we wsi chyba zwierzoluby były i rolnikom psy z łańcuchów pospuszczały, bo jak nigdy w biały dzień wielkie kundle gonią sarny po lesie. Trzeba będzie po myśliwych zadzwonić, bo te biedne sarny już nie wiedzą gzie mają uciekać.

to niezwierzoluby były tylko psoluby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość He he

a ja myślę, że jak tylko wejdą w życie zmiany ustawy to w pierwszej kolejności wezmą się za te związki kynologiczne kenel cluby i inne molochy, gdzie stada pseuduchów ma swoje wylęgarnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhaha

Słuchajcie ale będą jaja jak to wejdzie w życie. 😄  Każdemu rolnikowi zabiorą zwierzęta i wystawią faktury na kosmiczne kwoty. Jak się wściekną rolnicy to kombajnami wszystkie drogi zablokują. 😄 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoś

Już lepiej by zrobili gdyby sprecyzowali zasady hodowli zwierząt domowych np. jedna hodowla psów czy kotów może mieć nie więcej jak 2 rasy i np do 6 psów/kotów hodowlanych. Od razu by zniknęły taśmociągi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinno być tak: jeśli jedna rasa to do czterech psów/korow hodowlanych a jeśli dwie rasy do do 6 psów/kotów hodowlanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
31 minut temu, Gość Ktoś napisał:

Już lepiej by zrobili gdyby sprecyzowali zasady hodowli zwierząt domowych np. jedna hodowla psów czy kotów może mieć nie więcej jak 2 rasy i np do 6 psów/kotów hodowlanych. Od razu by zniknęły taśmociągi.

też tak uważam. można być miłośnikiem 2 ras a nie 10 i to najmodniejszych. ci co hodują na raz więcej niż 2 rasy to nie hodowcy a zwykli rozmnażacze którzy nie mają bladego pojęcia o rozmnażanych przez siebie rasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość Gość napisał:

Powinno być tak: jeśli jedna rasa to do czterech psów/korow hodowlanych a jeśli dwie rasy do do 6 psów/kotów hodowlanych

Tak i już więcej żadnych zwierząt mieć nie można, bo to jest limit. No chyba, że ktoś prowadzi schronisko albo przytulisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Tak i już więcej żadnych zwierząt mieć nie można, bo to jest limit. No chyba, że ktoś prowadzi schronisko albo przytulisko

no chyba sobie żarty robisz. to co hodowcy mają robić z weteranami które nie biorą udziału w hodowli? Zabijać je mają czy może oddawać na siłę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
10 minut temu, Gość ona napisał:

no chyba sobie żarty robisz. to co hodowcy mają robić z weteranami które nie biorą udziału w hodowli? Zabijać je mają czy może oddawać na siłę?

No faktycznie, mi bardziej chodziło o to, żeby taki rolnik który ma krowy i świnie nie rozmnażał w chlewie psów czy kotów. Jak miałby limit psów to musiałby zrezygnować z krów czy świń i nie opłacałoby mu się to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Boją się tylko ci co mają coś na sumieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

 

Dnia 23.09.2019 o 09:50, Gość Gość napisał:

Boją się tylko ci co mają coś na sumieniu

Wyobraź sobie, że każdy poza złodziejem nie chce aby do jego domu czy ogrodu mógł wejść kto tylko chce, pod pretekstem sprawdzenia stanu zdrowia psa czy kota. Od tego jest weterynarz, a nie jakiś gowniarz, który jeszcze niedawno nie wiedział gdzie pies ma łeb, a gdzie ogon. Rozumiem, że ty nie masz nic przeciwko temu, aby do twojego domu wchodził każdy kto chce, kiedy chce i wynosił co chce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To jest niezgodne z konstytucją. Policja nawet nie ma takich uprawnień, a chcą mieć sadyści, którzy sami znęcają się nad zwierzętami. Poza tym zacznie się masowe roznoszenie chorób. Przyjadą do mnie z jakiejś chlewni i nazwożą jaj pasożytów, pierwotniaków i wszystkiego co tylko możliwe. Ja mam zdrowe psy i nagle po takiej wizycie psy zaczną chorować, my zaczniemy chorować, bo się też zarazimy. Kto zapłaci za leczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihi
Dnia 23.09.2019 o 09:50, Gość Gość napisał:

Boją się tylko ci co mają coś na sumieniu

ej daj namiary na siebie to zrobimy ci wjazd na chatę. zobaczymy jaki będziesz bohater? 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buhaha
11 minut temu, Gość Gość napisał:

To jest niezgodne z konstytucją. Policja nawet nie ma takich uprawnień, a chcą mieć sadyści, którzy sami znęcają się nad zwierzętami. Poza tym zacznie się masowe roznoszenie chorób. Przyjadą do mnie z jakiejś chlewni i nazwożą jaj pasożytów, pierwotniaków i wszystkiego co tylko możliwe. Ja mam zdrowe psy i nagle po takiej wizycie psy zaczną chorować, my zaczniemy chorować, bo się też zarazimy. Kto zapłaci za leczenie?

Ja tam wpuszczę jak będzie trzeba, bo nie mam nic do ukrycia, ale na moich warunkach. Przed wejściem na mój teren będą musieli zdjąć wszystko z siebie, umyć się w manusanie, pod szlauchem i założyć jednorazowy fartuch za złotówkę, który im dam, a później wyrzucę. Na nogi jednorazowe kapcie za 50 groszy. 🤣 Jeżdżą tam , gdzie jest najgorszy syf, więc ja mam prawo dbać o zdrowie i bezpieczeństwo swoje oraz moich zwierząt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×