Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łukasz

Irytujący typ

Polecane posty

Gość Łukasz

Hej,

znam typa, który cały czas mi dogryza ale w taki sposób, że nie wiadomo w jaki sposób mu się zrewanżować.Również nie wiem po co to robi, bo ja w tym sensu nie widzę. Znaczy rozumiem, że do przyjemności i do tego, aby poczuć się wyżej i żeby mnie mega zirytować ale są to dla mnie zbyt żałosne pobudki i wkurza mnie to, że się nimi kieruje i dokazuje. Przykładowo stoję na przejściu z jakąś nieznaną mi dziewczyną, to on z daleka krzyczy, że ładna dziewczyna i abym coś wyrywał. Aż mi się głupio zrobiło, gdy to wykrzyczał. Albo kiedyś dorabiałem sobie w mc donaldzie to przy wychodzeniu z pracy pochwalił mnie przy znajomych, że bardzo smaczny hamburger :v I zachowuje się tak prawie cały czas. Nie tylko mi robi na złość. Denerwuje człowieka w takich dosyć miękkich sprawach i nie wiem jak go porobić, abym nie musiał mu spuścić tęgiego lania, bo jak widzę postępowanie tego ...a to aż mnie ręka swędzi. Wiem, że on cały czas rozmyśla jak by tu dogryźć upatrzonym sobie osobom, bo kiedyś przypadkiem słyszałem jak o kimś z tym rozmawia. Naprawdę człowiek dostaje przy nim takiego w...u, że głowa mała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łukasz

Co mam zrobić, aby w końcu dał sobie spokój z takim zachowaniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×