Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Ślepa?

Nie !!!!!

Polecane posty

Gość Ślepa?

Nie dotrzegam w ludziach serdeczności szczerej, kultury nawet wśród elit, widzę złośliwość do potęgi i pogardę. 

Czy jestem ślepa? Przez 30 parę lat próbowałam służyć innym ,być empatyczna, miła, delikatna i łagodna. Teraz wydaje mi się,że muszę nabrać buty, totalnie się opancerzyć, bo chamstwo innych zabija mnie od środka i to od dawna już....Jak myślicie? Wina jest po stronie patrzacego? Naprawdę to kwestia mojego podejścia???? Na serio chce brac wine zawsze na siebie. Jednak stałam się ofiarą i sierotką w tak wielkim stopniu, że mówię DOŚĆ!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No i co dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślepa?

Co dalej.... będę chamska, bezczelna i wojownicza, to nikt mnie nie zrani...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie będziesz, bo nie masz takiej natury. A natury człowieka zmienić nie sposób. Jesteś empatyczna, wrażliwa i dobra. No i będziesz zawsze cierpiała, bo tacy ludzi mają takie dylematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Możesz być po prostu sobą ale tobie brak dystansu wobec ludzi. Co Cię interesuje chamstwo i znieczulica innych? Dopóki ciebie to nie dotyka personalnie to tym bardziej. Lubisz zgrywac ofiarę a tacy ludzie to wyczuwaja na kilometr więc to wykorzystują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślepa?
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Możesz być po prostu sobą ale tobie brak dystansu wobec ludzi. Co Cię interesuje chamstwo i znieczulica innych? Dopóki ciebie to nie dotyka personalnie to tym bardziej. Lubisz zgrywac ofiarę a tacy ludzie to wyczuwaja na kilometr więc to wykorzystują.

To całkiem dobre,muszę sobie wziąć na warsztat te zagadnienia tj dystans ,czy zaprzestanie emanowania postawą ofiary. Zazwyczaj staram się nie myśleć o tych aspektach, wszystko przeżywam, biorę do siebie i zachowuje się ponad normę jak ofiara.....może dlatego, że mną traumy na koncie... byłam ofiarą przemocy fizycznej i seksualnej parę razy...ze strony mężczyzn . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ślepa?

 

5 minut temu, Gość Gość napisał:

Możesz być po prostu sobą ale tobie brak dystansu wobec ludzi. Co Cię interesuje chamstwo i znieczulica innych? Dopóki ciebie to nie dotyka personalnie to tym bardziej. Lubisz zgrywac ofiarę a tacy ludzie to wyczuwaja na kilometr więc to wykorzystują.

W sumie zgadzam się z tym, że człowieka zmienić nie sposób. Jednak psycholodzy trąbią co innego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×