Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Monika

Beta HCG

Polecane posty

Gość Monika

Hej dziewczyny. Jestem w ciąży . Zrobiłam betę i wyszła 1388 po 48 h wynik 3487 czy wynik jest prawidłowy i czy beta świadczy o prawidłowym rozwoju ciąży ? Dzisiaj mam 5 +5 tydzień. Mam jutro wizytę czy zobaczę już serduszko? Bardzo się martwię że coś jest nie tak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga

Na pewno zobaczysz pęcherzyk ciążowy, widać kiedy beta jest powyżej 1500 

twoja ost beta z kiedy? 

Jeśli chcesz porównać stosunek bety do obrazu usg to ja

betę 3600 miałam 28 sierpnia a serduszko zobaczyłam 4września. Byłam 5+4. Zobaczyłam jak bije na usg ale biło słabiutko i jesczze nie było słychać, dopiero zaczynało ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ostatnia beta z piątku . Wizyta w poniedziałek stresuje się czy wszystko ok . Czy to nie ciąża pozamaciczna albo puste jajo płodowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
4 minuty temu, Gość Monika napisał:

Ostatnia beta z piątku . Wizyta w poniedziałek stresuje się czy wszystko ok . Czy to nie ciąża pozamaciczna albo puste jajo płodowe

Przyrost w sumie prawidłowy .

Ja byłam w 5+2 i zobaczyłam tylko pęcherzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Ja będę 5+6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
Przed chwilą, Gość Monika napisał:

Ja będę 5+6

No Ja poszłam do jeszcze jednego lekarza w dokładnie 5+6 i też był tylko pecherzyk nadal.

To bardzo wczesna ciąża więc rzadko kiedy można zobaczyć już serduszko.

Następna wizytę mam 1.10 to już będzie.

Ale do lekarza oczywiście idź,musi potwierdzić ciążę A poza tym..sam widok pęcherzyka zapewnia mocne emocje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Martwię się ale chyba z taką beta chyba wszystko będzie ok ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
5 minut temu, Gość Monika napisał:

Martwię się ale chyba z taką beta chyba wszystko będzie ok ? 

Nic się nie martw wszystko będzie ok  🙂

Beta przyrasta więc powinno być ok.

Ja też się naczytalam o pustych pecherzykach i innych takich i już nie czytam. Będzie dobrze.  Po prostu na serduszko trzeba poczekać trochę dłużej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
21 minut temu, Gość Monika napisał:

Ostatnia beta z piątku . Wizyta w poniedziałek stresuje się czy wszystko ok . Czy to nie ciąża pozamaciczna albo puste jajo płodowe

Pozamaciczna na pewno nie, za duży przyrost bety. Ja miałam pozamaciczną i beta wtedy rośnie bardzo wolno mi urosła Z 200 na 217 przez dobę. 

Puste jajo tez raczej nie, nie miałam pustego jaja ale podobny przyrost jak ty miałam teraz  tuż przez serduszkiem. Ja obstawiam że będziesz mieć juz piękny zarodek, może serduszko. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

A kiedy widać serduszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
1 minutę temu, Gość Iga napisał:

Pozamaciczna na pewno nie, za duży przyrost bety. Ja miałam pozamaciczną i beta wtedy rośnie bardzo wolno mi urosła Z 200 na 217 przez dobę. 

Puste jajo tez raczej nie, nie miałam pustego jaja ale podobny przyrost jak ty miałam teraz  tuż przez serduszkiem. Ja obstawiam że będziesz mieć juz piękny zarodek, może serduszko. 

Jak myślisz czy fakt że u mnie przez 4dni nie pojawił się zarodek może świadczyć ze cos idzie nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
2 minuty temu, Gość Monika napisał:

A kiedy widać serduszko

To różnie u każdego

Ale raczej 6/7 tydz już jest 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc

Ja poszłam na pierwszą wizytę z beta ponad 40tys - tyle miałam parę dni przed usg, widziałam już bijące serduszko to był 7 tydzień ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
1 minutę temu, Gość Karo napisał:

Jak myślisz czy fakt że u mnie przez 4dni nie pojawił się zarodek może świadczyć ze cos idzie nie tak?

Absolutnie nie, może później miałaś owulacje, może zapłodniona komórka troszke „pobłądziła” przed implantacją. Ja „straciłam” dwa dni ciąży na tej podróży. Kontrolowałam owulacje testami, wiem kiedy był sex a ciąża na usg i tak dwa dni młodsza niż z okresu. 

Poprzednią ciąże serduszko dopiero miałam w 7+2 dni ale nie robiłam wtedy bety. Musisz  cierpliwie czekać. 

Inna sprawa gdyby zaczęło się krwawienie czy bóle brzucha. Póki nic się nie dzieje nie ma co się stresować. Czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Dziewczyny jestem teraz w 6 tygodniu a ja nie mam objawów ciąży oprócz tego że często chodzę siusiu i jestem zmęczona chcę mi się wiecznie spać . Czy to jest normalne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
8 minut temu, Gość Monika napisał:

Dziewczyny jestem teraz w 6 tygodniu a ja nie mam objawów ciąży oprócz tego że często chodzę siusiu i jestem zmęczona chcę mi się wiecznie spać . Czy to jest normalne ?

Tak ☺️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze kiedy badac tarczycę w ciąży 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iga
4 minuty temu, Gość Monika napisał:

Dziewczyny a powiedzcie mi jeszcze kiedy badac tarczycę w ciąży 

Jeśli masz problemy to jak najszybciej. Ja np przed każdym rozpoczęciem starań robię badania krwi. Straciłam poprzednie 2 ciąże więc wole dmuchać na zimne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

Przed ciążą miałam TSH 1.83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karo
14 godzin temu, Gość Monika napisał:

Up

  Czekamy na wieści jak tam wizyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×