Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Bogaty dom -biedy dom program

Polecane posty

Gość Gosc

Ogladalyscie może ten program? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ???

teraz gdzies leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

oglądałam. chyba sa rózne edycje, najbardziej mi sie chciało smiac z angielskiej. Tam ludzie w biednych domach zyja chyba na lepszym poziomie niz wiekszosc w Polsce. 

Jest to chyba kolejna wariacja dam i wiesniaczek. Co do tego ostatniego to nigdy nie rozumiałam, dlaczego te bogate okreslaja słowem dama, bo to byly raczej luksusowe prostytutki, zwłaszcza te wersje rosyjskie programu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Właśnie oglądam ...kurcze kasa jednak jest ważna. Biedne  małżeństwo z 8 dzieci  drugie bardzoooooo bogaci z 1 dzieckiem . 

Te dzieci z biednej rodziny cieszyły się bo mogły zjeść na mieście lody wloskie:( 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tylko trzeba przyznać , ze dzieci z  biednych  rodzin  sa lepiej wychowane niż te z bogatych . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zauwazcie Ze bogaci maja z reguly jedno dziecko, a biedni Mimo Ze kasy nie maja To mnoza sie na potege🥴

wczoraj zobaczylam Ze sasiadka urodzila 4 dziecko, My mamy dwoje i mimo Ze nas stac na kolejne To sie nie decydujemy Bo chcemy tej dwoje zapewnic Fajnie zycie... w sobote bylismy na zakupach ciuchowych dla nich i wydalam 800 zl na dwojke... a To dopiero czesc rzeczy. Urzadzam im Fajnie pokoje  a To oczywiscie kosztuje, bylismy na wakacjach... nie wiem dlaczego ludzie nie mysla o przyszlosci dzieci o zapewnieniu im tego Czego sami nie mieli... rozumiem bogatych Bo chca z zycia cos miec, nie tylko dzieci Ale i dla siebie cos, jakies hobby Czy dbanie o siebie... No Ale na To Trzeba miec pieniadze. A biedny zyje chwila, Sex dla nich To Chyba jedyna rozrywka, a pozniej te dzieci maja zle wspomnienia i Same nie chca swoich dzieci skazywac na Taki los...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Z jednej strony  jedynak w domu 400 m z wielkim ogrodem , wielki plac zabaw , basen to tez nie jest fajne .Co z tego ze dziecko  ma 2  duze  pokoje jak nie ma się z kim bawić ?   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×