Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Czy zawsze będę już sama?

Polecane posty

Gość gość

Liped wyluzuj majty i o opoznienieniu nie pisz, wiesz z jakiego powodu👌😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia
3 godziny temu, Iibed napisał:

ja na twoim miejscu bym jednak sprobowa z tym adasiem moze cos z tego wyjdzie jak tak za nim tesknisz, moze sie po prostu nie dogadaliscie, on mysli ze kogos masz albo ze go nie chcesz jak wczesniej nigdy nie bylas nim zainteresowana i takich moze byc wiecej. nie chce mi sie dokladnie tlumaczyc o co chodzi bo to skomplikowane a na tym forum 90% ludzi to idioci wiec szkoda sie rozpisywac bo i tak pewnie na darmo. 

swoja droga jak mozna do 30 letniego chlopa mowic per adas co on niepelnosprawny ze zwracasz sie do niego jak do jakiegos mongola. 

 

Ahahhahahahahahaba ale się uśmiałam. Ok ADAM wkładam i spadam pasuje idealnie.

 

No ok rozumiem, ale boję się trochę mu to wyznać. Krótko mówiąc ... po gaciach. 

 

Pozdrawiam KACHA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość belfour
11 godzin temu, Gość Kasia napisał:

Oj życie mam bardzo rozrywkowe pod każdym względem. Mózg mówi mi daj sobie spokój i za każdym razem gdy kogoś poznaje serce robi mi wyrzuty krzycząc Adaś jest lepszy. Nie wiem jak mam to prościej wytłumaczyć. Jestem osobą pewna siebie, jednak jeśli chociaż ktoś ze znajomych zapyta mnie a  co  u Adama to zaczynam się jąkać.  Nie mam na to wpływu dlatego napisalam właśnie tutaj Nie wiem jak się tego pozbyć.

Nie wiem skąd te głupie teorie że lubię jak facet ma mnie w dupie. Nie mam z nim kontaktu próbuje nowych rzeczy, ale.jednak coś mnie stopuje i o tym jest głównie ten post. Nigdzie nie wspomniałam, że liczę na związek.

Chcesz mnieć coś czego nie możesz mieć, to taka durna babska psychika. Dlatego pomyślałaś że dasz mu zaruhać to może tak go zdobędziesz, a on poruhał i dalej ma cie w doopie. Give it up honey.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freddy
11 godzin temu, Gość Kasia napisał:

To będzie dość śmieszne, ale gdy się a przyjaznilismy to ja byłam cnotką a on prawiczkiem. Nigdy nie patrzyłam wtedy na niego w "ten" sposób. No, ale po tylu latach jednak się dużo zmieniło więc to był tylko impuls, którego wcześniej nie znałam   🙂

To impuls CÍPNY, czyli zegar biologiczny pika, chcesz się ruhać bo czas ucieka, teraz go zauważyłaś jako potencjalnego partnera a przedtem był tylko kolega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plik
2 godziny temu, Gość Kasia napisał:

Ahahhahahahahahaba ale się uśmiałam. Ok ADAM wkładam i spadam pasuje idealnie.

 

No ok rozumiem, ale boję się trochę mu to wyznać. Krótko mówiąc ... po gaciach. 

 

Pozdrawiam KACHA

Wyznaj mu miłość i hooj, niech rzuca tępe małolaty i zostaje ojcem i mężem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 23.09.2019 o 00:18, Gość Lato jak ze snu napisał:

Kawal hooja z tego Adasia. Wykorzystuje dziewczyne a do zwiazku bierze brunetke z przyklejonymi rzesami. 

Autorko pogadaj z nim na powaznie i powiedz co czujesz do niego. Jesli z jego strony tego nie ma to zakoncz to nazawsze i urwij kontakt bo stracisz kolejne lata zycia.

Ale jak wykorzystuje? Przecież ona chciała tego seksu i na pewno miała z niego mnóstwo przyjemności. Chłopak mógł myśleć, że są dobrymi kumplami i że chodzą też do łóżka. To kobiety zawsze myślą, że po seksie mają jakieś prawa do faceta.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
8 godzin temu, Gość malinka 123 napisał:

 

 

10 godzin temu, Iibed napisał:

a i do siebie tez zwracasz sie kasia to sie nie dziwie skad ten adas oboje jestescie opoznienie wiec i pod tym wzgledem do siebie pasujecie :D

 

XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc
29 minut temu, Gość gość napisał:

Ale jak wykorzystuje? Przecież ona chciała tego seksu i na pewno miała z niego mnóstwo przyjemności. Chłopak mógł myśleć, że są dobrymi kumplami i że chodzą też do łóżka. To kobiety zawsze myślą, że po seksie mają jakieś prawa do faceta.  

Jaka dziewczynę wykorzystał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko w powietrzu

A co stoi na przeszkodzie żeby normalnie jak dwoje dorosłych po prostu porozmawiać?? Dlaczego nie zaprosisz go na kawe i zwyczajnie zagaisz czy nie mogło by być z tego coś więcej? Nie rozumiem dlaczego to wszystko zostawiać tylko na domysłach. Skoro on sie określi to przynajmniej wszystko będzie jasne a tak będziesz się męczyła w nadzieji latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×