Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Do kobiet które potrafią wykonać prawie że profesjonalny makijaż

Polecane posty

Gość Gosc

Jak zacząć? Konturowanie twarzy opanowałam i wychodzi mi coraz lepiej, chociaż też to nie do końca jeszcze to. Za to makijaż oczu i brwii totalnie mi nie wychodzi, zwłaszcza brwi. Wiem że jest dużo filmików na YouTube, próbowałam i nie wychodzi mi 😞 a nie chce mi się za bardzo chodzić na hennę pudrowa. Może macie jakieś rady? Jakich pędzli i kosmetyków ogólnie do makijażu używacie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja mam kilka pędzli Mac, kupiłam je jeszcze jak nie było na rynku tych wszystkich chińskich tanioszek i powiem tak - przez prawie 10 lat nic a nic się z nimi nie stało, zdecydowanie najlepsze pędzle, inwestycja 

Pędzle chińskie też oczywiście używam do malowania brwi, do nakładania cieni, fajnie się sprawdzają 

Ja bym Ci radziła zacząć malować brwi cieniem, jeśli masz z tym problem, bardzo cienkim pędzelkiem i na początku cieniem o ton jaśniejszym niż włoski (wiekoszosc youtuberek robi za duże, kartkaturalne brwi i nie wygląda to za ciekawie) 

Kosmetyki - podkłady kupuje w rossmanie, korektor również, na puder cienie, Bronzer, rozswietlacz wydaje więcej i kupuje w Sephorze lepszej jakości albo na necie, głównie używam Zoevy, Nabli, Hudy Beauty 

Rozswietlacz the balm niezastąpiony, teraz już można kupić to nawet za 5 dyszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ale po co Ci taka tapeta autorko? Później będziesz źle się czuła bez tego mocnego makeupu. Wygląd osoby chorej po demakijażu i w razie pójścia gdzieś bez tapety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Sluchaj cwicz cwicz cwicz. Taraz jest taki przekroj kosmetykow ze te z wibo czy z benefit sa dobre wszystkie sa dobre. Cwicz caly makijaz jak sie malujesz oka brwi twarzy z czasem nabierzesz wprawy. Brwi maluj kredka jest najlatwiejsza w obsudze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ollala

Moj makijaz to krem BB zwykla kredka do brwi , maskara  i delikatna pomadka , czasem policzki rozem musne . To o czym wy mowicie to dla mnie czarna magia 🤪chyba zle bym sie czula majac 3 warstwy mazidla na twarzy , ale jak kto lubi , dla mnie to widac ze to tapeta na twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Makijaz robie tak najpierw klade podklad potem korektor pod oczy i na powieki jako baza pod cienie. Potem to lekko pudruje. Potem nakladam brazer omiatam twarz brazuje potem roz i rozswietlacz na skronie. Jak za mocno zrobie to mozna pedzlem do pudru to wszystko wymieszac. Potem oko a zewnatrz rozcieram brazowy cien i na dolna powieke potem od wewnatrz klade jakis cien z drobinkami. Potem kredka  i tusz . Na koniec brwi kredka i maskara do brwi. Potem pomadka w kolorze brazu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Znajdz sobie na yt taka dziewczyne agasawa cos takiego bardzo ladnie maluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jvvjkbv

A taka Monika Belucci albo Brigitte Bardot nie robiły takich mocnych makijaży nigdy a były i tak piękne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mieke
1 godzinę temu, Gość Jvvjkbv napisał:

A taka Monika Belucci albo Brigitte Bardot nie robiły takich mocnych makijaży nigdy a były i tak piękne. 

Oczywiście że Monika Belucci na większości zdjęć ma wykonany profesjonaly makijaż. Brigitte widziałam zdjęcia również w mocniejszym make up. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
13 godzin temu, Gość Ollala napisał:

Moj makijaz to krem BB zwykla kredka do brwi , maskara  i delikatna pomadka , czasem policzki rozem musne . To o czym wy mowicie to dla mnie czarna magia 🤪chyba zle bym sie czula majac 3 warstwy mazidla na twarzy , ale jak kto lubi , dla mnie to widac ze to tapeta na twarzy

Dobry, profesjonalny makijaż, z dobrymi kosmetykami to nie widać jakiejs"maski" na twarzy. To, że ty nie umiesz zrobić dobrego makijażu i "źle byś się czuła" niewiele znaczy w tym temacie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×