Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Czy istnieją jakieś tabletki anty nie powodujące cellulitu?

Polecane posty

Gość Gość

Hej dziewczyny, od kiedy biorę tabletki anty (konkretnie vixpo) mam okropny cellulit na udach i pośladkach. Nigdy wcześniej nie miałam takiego,to znaczy coś tam było, ale jak scisnelam skórkę ręką. Teraz jest widoczny gołym okiem. To jest efekt źle dobranych tabletek czy każde tabletki anty powodują cellulit? Waga ani proporcje mi się nie zmieniły. Jestem szczupła, a cellulit jest straszny. Czy pozostaje tylko odstawienie tabletek czy jest na to jakiś sposób? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja kilka razy odstawiłam tabletki i cellulit nie znikał. Cellulit to bardziej kwestia genetyczna lub siedzącego trybu zycia, myślę że to prostu z czasem się pogłębil. Polecam ćwiczenia i tyle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

No właśnie ruchu mam więcej niż kiedykolwiek. Mam dwoje małych dzieci, więc ruszam się cały czas. Ale widzę powiązanie z tymi tabketkami. Jak brałam dezogestrel, kiedy karmil piersią cellulitu nie miałam praktycznie wcale. A teraz jest dramat. Zastanawi się nad powrotem do tamtych tabletek, tylko, że się trochę boję o skuteczność. A dwa, że przy nich kłopotliwe jest to, że często miałam niespodziewane plamienia. Przy tych jest ten komfort, że odstawiam i jest krwawienie. A przy tamtymlch nie znasz dnia ani godziny 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ruszenie sie przy dzieciach to nie aktywność która zapobiega przed celulitem... Brak komentarza... To sobie odstaw tabletki i tyle... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

To tak jakbym ja powiedziała, przecież ruszam sie przy dzieciach nie muszę robić ćwiczeń np na brzuch ani żadnych innych bo jestem aktywna fizycznie, zenua 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Nie aktywmosc fizyczna? To trzeba biegać lub pływać żeby można było to nawac aktywnością? To jak nazwać to, że szybkim tempem codziennie muszę wbiegac z wózkiem pod górę i cały dzień jestem w takim ruchu, że na wieczór czuję zakwasy w nogach? Nie siedzę całymi dniami w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Brzuch mam płaski mimo dwóch ciąż i ważę 58kg przy 170wzrostu.  Mimo fajnej figury cellulit jest i nie jest to kwestia braku aktywności ani złej diety. To na bank te tabletki, tym bardziej, że kiedy ich nie brałam nie było z tym problemu. Chodziło mi o odpowiedzi, czy istnieja takie  co nie powodują zatrzymywania wody i cellulitu,a nie ocenianie czy mój tryb życia jest prawidłowy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

Ja wiem jedno po zabiegach endermologi które robiłam w Ego Med Spa w Krakowie  https://ego-medspa.pl/  gładkiej skóry ciężko nie zauważyć i to prawda likwiduje cellulit i tłuszcz w konkretnym miejscu.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monika

. Jestem po zabiegu liposukcji Body Jet i chciałabym polecić ją każdemu kto chce zlikwidować nagromadzony tłuszczyk bez pocenia się na siłowni miesiącami. Polecam wykonanie zabiegu u Pani Doktor Aldony Stachura, z pewnością każdy będzie zadowolony tak jak ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 24.09.2019 o 12:00, Gość Gość napisał:

Brzuch mam płaski mimo dwóch ciąż i ważę 58kg przy 170wzrostu.  Mimo fajnej figury cellulit jest i nie jest to kwestia braku aktywności ani złej diety. To na bank te tabletki, tym bardziej, że kiedy ich nie brałam nie było z tym problemu. Chodziło mi o odpowiedzi, czy istnieja takie  co nie powodują zatrzymywania wody i cellulitu,a nie ocenianie czy mój tryb życia jest prawidłowy. 

Przecież miałaś takie, co ci cellulitu nie powodowały, to czemu pytasz, czy istnieją? Nie mogę ci polecać moich tabletek, bo mogą ci szkodzić, tak samo jak te co tobie pasują, mnie zabiją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sprawdziłam te vixpo. IV generacja. Jeśli po vixpo robi ci się cellulit, to wszystkie o tym składzie zrobią ci to samo. Drospirenonum, ten składnik u mnie zagęszcza krew. U ciebie może być podobna zasada. Poproś o tabsy o innym składzie, bo gin ci zamiast vixpo przepisze yasmin np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Może przejdź na jednoskładnikowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×