Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwa lili

Dlaczego tak bardzo boli ludzi to ze kobieta nie pracuje

Polecane posty

Gość
6 minut temu, Gość gosc napisał:

Nikogo nigdzie nie wdeptałeś Res. Bo nic nie zostało tu jednoznacznie udowodnione 😄

Udowodnilem, że poważny historyk, zresztą kobieta, pisze na ten temat dokładnie to, co ja tu pisałem. To jakiego jeszcze chcesz dowodu? Już się nie osmieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
12 minut temu, Rescator555 napisał:

To co? Wiadomo juz kto polował parę tysięcy lat temu, czy będziecie dalej twierdziły, że nic nie wiadomo? Przecież tego uczyli na historii w podstawówce, przynajmniej w czasach gdy ja chodziłam do szkoły. I znowu Rescator wdeptal baby w asfalt.

Wiesz co, w podstawówce uczą też jednocześnie, że człowiek pochodzi od małpy i że go Bóg stworzył. 

Ten poprzedni wpis (recenzja) też moja😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Recenzja:

"Książka jest bogata w przypisy bibliograficzne jednak autorka bardzo dużo zjawisk interpretuje na własną rękę wedle własnego uznania uzupełniając to własnymi złośliwymi lub dziwnymi komentarzami. Dużo wątków poruszonych w "Historii seksu" to jej własne przypuszczenia i fantazje. Struktura jest dość infantylna, ubogie, uszczypliwe uwagi bardziej nadają się do powieści dla nastolatków, całość nie jest zachowana w formacie, który mógłby przetrawić dorosły czytelnik"

Sorry, ale dla mnie bardziej wiarygodna jest Wikipedia. 

 

No pewnie, zaprzecz wiarygodności uznanej historyk, na podstawie jakiej tam recenzji. Zresztą mówiłem, że tak będzie. Bo ktoś taki jak ty, szybciej sesra się szkłem, niż przyzna do błędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość A napisał:

Wiesz co, w podstawówce uczą też jednocześnie, że człowiek pochodzi od małpy i że go Bóg stworzył. 

Ten poprzedni wpis (recenzja) też moja😉

I co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Gość napisał:

Recenzja:

"Książka jest bogata w przypisy bibliograficzne jednak autorka bardzo dużo zjawisk interpretuje na własną rękę wedle własnego uznania uzupełniając to własnymi złośliwymi lub dziwnymi komentarzami. Dużo wątków poruszonych w "Historii seksu" to jej własne przypuszczenia i fantazje. Struktura jest dość infantylna, ubogie, uszczypliwe uwagi bardziej nadają się do powieści dla nastolatków, całość nie jest zachowana w formacie, który mógłby przetrawić dorosły czytelnik"

Sorry, ale dla mnie bardziej wiarygodna jest Wikipedia. 

 

Dlatego pytałam Resa o źródła na jakie powoływała się autorka. Gdyż z jej biografii wynika, ze sama żadnych badań nie robiła, więc musiała się na czymś posiłkować. Chciałam po prostu konkretów a nie interpretacji i przypuszczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
6 minut temu, Rescator555 napisał:

Udowodnilem, że poważny historyk, zresztą kobieta, pisze na ten temat dokładnie to, co ja tu pisałem. To jakiego jeszcze chcesz dowodu? Już się nie osmieszaj.

Udowodniłeś być może, ze kobieta, historyk i pisarka romansów historycznych tak pisze. Ale nie udowodniłeś, ze tak rzeczywiście było - brak tekstów źródłowych. Wyników konkretnych badań. Nie chcesz nawet podać z jakich źródeł korzystała ta pisarka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Rescator555 napisał:

No pewnie, zaprzecz wiarygodności uznanej historyk, na podstawie jakiej tam recenzji. Zresztą mówiłem, że tak będzie. Bo ktoś taki jak ty, szybciej sesra się szkłem, niż przyzna do błędu.

Uznanej przez kogo?

A wiesz kto tą recenzję napisał?

I co sądzą o książce inni uznani historycy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
5 minut temu, Rescator555 napisał:

No pewnie, zaprzecz wiarygodności uznanej historyk, na podstawie jakiej tam recenzji. Zresztą mówiłem, że tak będzie. Bo ktoś taki jak ty, szybciej sesra się szkłem, niż przyzna do błędu.

No tak, bo zanim kupię książke to najpierw czytam recenzje. Tej bym nie kupiła. I nie jakiejś tam, tylko uznanego krytyka literackiego. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
8 minut temu, Rescator555 napisał:

I co z tego?

A to, że nie zawsze to, co ktoś mówi /uczy jest zgodne z prawdą. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
1 minutę temu, Gość Gość A napisał:

A to, że nie zawsze to, co ktoś mówi /uczy jest zgodne z prawdą. 

A masz jakieś poważne powody, aby wątpić, że to co uczyli w tej sprawie nie jest zgodne z prawdą? No to je przedstaw. Źródła proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
7 minut temu, Gość Gość A napisał:

No tak, bo zanim kupię książke to najpierw czytam recenzje. Tej bym nie kupiła. I nie jakiejś tam, tylko uznanego krytyka literackiego. 

Przez kogo uznanego? Nazwisko tego krytyka proszę. I z jakich źródeł korzystal oceniając tę książkę w taki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Zawsze jak jest  temat o kursach domowych to Res siedzi tam jako pierwszy hehe 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zawsze jak jest  temat o kursach domowych to Res siedzi tam jako pierwszy hehe 

Hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
5 minut temu, Gość Gosc napisał:

Zawsze jak jest  temat o kursach domowych to Res siedzi tam jako pierwszy hehe 

Hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
21 minut temu, Rescator555 napisał:

A masz jakieś poważne powody, aby wątpić, że to co uczyli w tej sprawie nie jest zgodne z prawdą? No to je przedstaw. Źródła proszę.

Nie wiem co Ciebie konkretnie uczyli wiec ciężko mi sie odnieść. Ja sobie nie przypominam żeby u mnie w szkole coś na ten temat było.

Podałam Ci przykład, że w jednej szkole, na dwóch różnych przedmiotach uczą skrajnie różnych stanowisk w jednym temacie. Więc czasami trzeba przefiltrowc pewne informacje i samemu spróbować dojść do prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
23 minuty temu, Rescator555 napisał:

Przez kogo uznanego? Nazwisko tego krytyka proszę. I z jakich źródeł korzystal oceniając tę książkę w taki sposób?

A w gogle se poszukaj. W końcu to Twój ulubiony tekst😆😜

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gość A napisał:

A w gogle se poszukaj. W końcu to Twój ulubiony tekst😆😜

Tylko, że ja podaję co wpisać w google. Ale widać, że nie potrafią, tego podać. Więc spadaj i nie zawracaj d.... I poproś kogoś niech cie wydlubie z asfaltu 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Rescator555 napisał:

Tylko, że ja podaję co wpisać w google. Ale widać, że nie potrafią, tego podać. Więc spadaj i nie zawracaj d.... I poproś kogoś niech cie wydlubie z asfaltu 😛

Res i jego teksty rodem z przedszkola. 🤣🤣🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Gość Gość A napisał:

Nie wiem co Ciebie konkretnie uczyli wiec ciężko mi sie odnieść. Ja sobie nie przypominam żeby u mnie w szkole coś na ten temat było.

Podałam Ci przykład, że w jednej szkole, na dwóch różnych przedmiotach uczą skrajnie różnych stanowisk w jednym temacie. Więc czasami trzeba przefiltrowc pewne informacje i samemu spróbować dojść do prawdy.

Podałem co na ten temat pisze historyk, powołując się na pracę innych historyków. Masz inne dane na ten temat to je przedstaw. Konkretnie: autor, tytuł. A jak nie potrafisz to nie zawracaj głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, Gość Gość A napisał:

Nie wiem co Ciebie konkretnie uczyli wiec ciężko mi sie odnieść. Ja sobie nie przypominam żeby u mnie w szkole coś na ten temat było.

Podałam Ci przykład, że w jednej szkole, na dwóch różnych przedmiotach uczą skrajnie różnych stanowisk w jednym temacie. Więc czasami trzeba przefiltrowc pewne informacje i samemu spróbować dojść do prawdy.

Podałem co na ten temat pisze historyk, powołując się na pracę innych historyków. Masz inne dane na ten temat to je przedstaw. Konkretnie: autor, tytuł. A jak nie potrafisz to nie zawracaj głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
2 minuty temu, Gość gosc napisał:

Res i jego teksty rodem z przedszkola. 🤣🤣🤣

Spier... trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Tylko, że ja podaję co wpisać w google. Ale widać, że nie potrafią, tego podać. Więc spadaj i nie zawracaj d.... I poproś kogoś niech cie wydlubie z asfaltu 😛

Oo, widzę argumentów zaczyna brakować i zaczynasz być niemiły. 

Wpisz sobie nazwisko tej twojej bajko-pisarki recenzja-krytyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Rescator555 napisał:

Spier... trolu.

Uuuu, grubo Res, grubo 🤣🤣🤣🤣 (jak to mówi mój nastoletni siostrzeniec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

Uuuu, grubo Res, grubo 🤣🤣🤣🤣 (jak to mówi mój nastoletni siostrzeniec).

Spier... trolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
4 minuty temu, Gość Gość A napisał:

Oo, widzę argumentów zaczyna brakować i zaczynasz być niemiły. 

Wpisz sobie nazwisko tej twojej bajko-pisarki recenzja-krytyk.

Ty ani przez moment nie miałaś żadnych argumentów. Więc spadaj i nie zawracaj d...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
2 minuty temu, Rescator555 napisał:

Podałem co na ten temat pisze historyk, powołując się na pracę innych historyków. Masz inne dane na ten temat to je przedstaw. Konkretnie: autor, tytuł. A jak nie potrafisz to nie zawracaj głowy.

Przecież co bym nie przytoczyła, to i tak będziesz to negował. Jestes już takim typem, że choć byś wiedział, że nie masz racji to się do tego nie przyznasz. Doskonale wiesz, że nie ma naukowych dowodów na ten temat. Wszystko to tylko domniemania. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość A
3 minuty temu, Rescator555 napisał:

Ty ani przez moment nie miałaś żadnych argumentów. Więc spadaj i nie zawracaj d...

 

4 minuty temu, Rescator555 napisał:

Ty ani przez moment nie miałaś żadnych argumentów. Więc spadaj i nie zawracaj d...

Podobnie jak i Ty ale przynajmniej odzywam się do Ciebie z szacunkiem. Szkoda, że zabrakło Ci klasy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Rescator555 napisał:

Ty ani przez moment nie miałaś żadnych argumentów. Więc spadaj i nie zawracaj d...

O! kolejna przedszkolna zagrywka. Dawaj Res, dawaj! Nie przestawaj! 🤣

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Po co z nim w ogóle gadacie. Przerost formy nad treścią. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
9 minut temu, Gość Gosc napisał:

Po co z nim w ogóle gadacie. Przerost formy nad treścią. 

Mi generalnie się nudzi, a on jest całkiem zabawny.

Taka tam prymitywna rozrywka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×