Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sdfghjkl

Czy szkoła może zabronic udziału w konkursie mojej córce

Polecane posty

Gość sdfghjkl

W szkole jest konkurs jezyka niemieckiego. Nauczycielka wypisała moją córkę i powiedziała że nie moze uczestniczyć bo jest niemieckojęzyczna. Co jest bujdą bo niemiecki nie jest jej pierwszym językiem. Mąż jest Niemcem i córczka ma niemieckie nazwisko ale to tyle, nie zna niemieckiego aż tak dobrze. Ale myślę że mimo wszystko mogłaby zająć pierwsze miejsce i mieć szanse na stypendium

Dziewczyny nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Nauczycielka ma racje. Raczej marna wymowka, ze ojciec niemiec a dziecko niemieckiego nie zna. Sama sie przyznalas, ze ma szanse wygrac 😉 to nie jest sprawiedliwe wobec reszty dzieci bioracych udzial w konkursie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ma prawo zabronić jeśli dany język jest językiem ojczystym. Zwlaszcza jeśli  dziecko ma obywatelstwo niemieckie. Nawet jeśli nie mówi biegle, to ma na co dzień wsparcie jakiego inne dzieci nie mają,  więc ciężko tu mówić o równych szansach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Konkurs zapewne ma jakiś regulamin, należy sprawdzić jakie są zapisy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ....

Durnowate prowo, ile ci PIS zapłacił za nawoływanie do hejtu na niemców? Przelewik poszedł spory, co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

U mojego syna w szkole, dziewczynka, która przyjechała z USA w wieku 12 lat, normalnie brała udział w konkursach języka angielskiego. Nikt nie robił problemu. Myślę, że formalny zakaz w tej sprawie nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sprawdź regulamin konkursu, ale zakaz wydaje mi się oczywisty. Stypendia są dla dzieci zdolnych a nie nieuczciwych... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

A u nas normalnie jeżdżą po konkursach dzieci które się urodziły w Niemczech i tam kilka lat mieszkały i nawet nazwiska maja niemieckie i obywatelstwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kokoo

U mnie w szkole w konkursach rosyjskiego wygrywaly cały czas te same osoby, pochodzenia wschodniego. W końcu inni przestali się zgłaszać bo to było bez sensu i przestano organizować konkursy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

sprawdź regulamin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×