Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gosc

Waga 4 latka

Polecane posty

Gość Gosc

Jaka waga powinno miec chłopiec 4,5 letni? Mój syn ma 16,5 kg a jak się najem to max 17 kg. I dosyć wysoki jest 110 cm. Lekarka nic nie mówi że za mało. Ogólnie jest niejadkiem. I od zawsze miał wagę raczej niższa. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

jesli lekarka nic nie mowi to nie ma problemu. Wszystko zalezy od budowy dziecka. Moj starszy syn w wieku 4 lat wazyl 24 kg,ale był wysoki, przy kosci,nie mylic z grubym. Młodszy ma 3 lata i wazy 15 kg,ale wyglada na chudzinę,mało tez je. Mojej znajomej corka w wieku 7 lat wazyla 18 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
6 minut temu, Gość Gosc napisał:

Mój syn ma 16,5 kg a jak się najem to max 17 kg

Niejadek zjada Ci półkilogramowy posiłek? Ważysz go po każdym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Niejadek zjada Ci półkilogramowy posiłek? Ważysz go po każdym?

Chodzi mi o to że jak przez np 2dni więcej je to jak go zawsze to nawet 17. A jak normalnie je czyli nie za dużo to 16,5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
8 minut temu, Gość Gosc napisał:

Chodzi mi o to że jak przez np 2dni więcej je to jak go zawsze to nawet 17. A jak normalnie je czyli nie za dużo to 16,5.

Aaaa, ok. Bo zrozumiałam inaczej 😄 No ale co, na chudzinę wygląda? Moja córka, to szczerze wątpię, czy do 4r.ż. będzie miała chociaż z 14kg 😄, bo na 2 lata, ważyła 10,5kg. Na chudzinę nie wygląda, a jest dość wysoka, więc nie wiem, o co chodzi 😄 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
15 minut temu, Gość Gość napisał:

Aaaa, ok. Bo zrozumiałam inaczej 😄 No ale co, na chudzinę wygląda? Moja córka, to szczerze wątpię, czy do 4r.ż. będzie miała chociaż z 14kg 😄, bo na 2 lata, ważyła 10,5kg. Na chudzinę nie wygląda, a jest dość wysoka, więc nie wiem, o co chodzi 😄 

Jest szczuplutki. Choć córka młodszą ma 2 latka i wagę dobra a tak samo szczupło wygląda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Jesli jest zdrowy i lekarz nie widzi problemu to znaczy, ze tak ma. Do tego pewnie dochodzi budowa. Moja corka ma 3 lata i wazy 16.5 kg. Jest wysoka i szczupla i na oko nie powinna tyle wazyc a jednak. Niejadki zreszta to osobna kategoria. Moj synek jest nim wiec rozumiem. Nie martw sie. Rozumiem, ze mlody rozwija sie prawidlowo, jest zwyczajnym- w dobrym tego slowa znaczeniu, dzieckiem, nie jest oslabiony ani osowialy? Jezeli wszystko z nim ok to przestan sie zamartwiac, nic nie poradzisz.  Ponoc dzieci z czasem zaczynaja jesc i przybierac i to wszystkie dzieci.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Moja córka ma 4,5 roku,waży 20 kg wzrost 110 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
19 minut temu, Gość Alicja napisał:

Moja córka ma 4,5 roku,waży 20 kg wzrost 110 cm.

Wydaje mi się że to też normalna waga bo każde dziecko jest inne. Tak samo dorośli jedni byli i są szczupli a inni byli grubsi i są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×