Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sanrxx

Nigdy nie miałam chłopaka...

Polecane posty

Hej wszystkim

Otóż mój problem polega na tym ,że mam już prawie 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka. Nie jestem jakąś desperatką ,która usilnie poszukuje drugiej połówki ale mimo wszystko dziwnie się z tym czuje że wszystkie znajome już miały jakieś pierwsze miłości bądź kręcą z kimś a ja miałam może jakiś krótki epizod że pisałam przez dłuższy czas z chłopakiem ale na tym się skończyło. Ogólnie problemem jest też to , że mam tez jakby taką blokadę w rozmawianiu z płcią przeciwną. Nie wiem skąd to wynika możliwe ze byłam i nadal trochę jestem strasznie zakompleksiona. Nie uważam się za osobę brzydką dlatego nie potrafię już tego zrozumieć i nie wiem co mam robić czy jest to normalne czy może ja robię coś nie tak. Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji bądź może się wypowiedzieć to proszę o rady...

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niejanusz

jeżeli nie golisz bobra to jestem do twojej dyspozycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś :D
15 minut temu, Sanrxx napisał:

Hej wszystkim

Otóż mój problem polega na tym ,że mam już prawie 18 lat i nigdy nie miałam chłopaka. Nie jestem jakąś desperatką ,która usilnie poszukuje drugiej połówki ale mimo wszystko dziwnie się z tym czuje że wszystkie znajome już miały jakieś pierwsze miłości bądź kręcą z kimś a ja miałam może jakiś krótki epizod że pisałam przez dłuższy czas z chłopakiem ale na tym się skończyło. Ogólnie problemem jest też to , że mam tez jakby taką blokadę w rozmawianiu z płcią przeciwną. Nie wiem skąd to wynika możliwe ze byłam i nadal trochę jestem strasznie zakompleksiona. Nie uważam się za osobę brzydką dlatego nie potrafię już tego zrozumieć i nie wiem co mam robić czy jest to normalne czy może ja robię coś nie tak. Jeśli ktoś był w podobnej sytuacji bądź może się wypowiedzieć to proszę o rady...

 

To normalne, ja też nie jestem pewny siebie i mi też jak spotykałem się z jedną dziewczyną to rzuciła mnie po kilku spotkaniach bo nie szła nam rozmowa a druga jak widziała że jestem nieśmiały to podczas spotkania przeprosiła i uciekła

WIeć też nigdy nie miałem ale w moim przypadku dziewczyny a mam 21 lat :( i nie  wiem czy jakąś znajde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość ktoś :D napisał:

To normalne, ja też nie jestem pewny siebie i mi też jak spotykałem się z jedną dziewczyną to rzuciła mnie po kilku spotkaniach bo nie szła nam rozmowa a druga jak widziała że jestem nieśmiały to podczas spotkania przeprosiła i uciekła

WIeć też nigdy nie miałem ale w moim przypadku dziewczyny a mam 21 lat :( i nie  wiem czy jakąś znajde

No właśnie tez zaczynam się trochę martwić o moja przyszłość uczuciową 😅

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga

Lo matko, masz 18 lat a tu wypowiadaja sie czasami ludzie po 35 roku zycia ze nie mieli nigdy partnera. Wiec twoj wiek to pikus. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 36letni prawiczek

Ach, te "problemy" nastolatków 😂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwilą, Gość 36letni prawiczek napisał:

Ach, te "problemy" nastolatków 😂

Ehhh No wiesz dla każdego jego problem jest istotny 

każdy ma inne 🤪

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

Też się o to martwiłam gdy miałam już 16 lat i wszystkie moje znajome już kogoś miały. Ale w końcu się jakiś napatoczył i jestem z nim do dziś. Z resztą fajne jest też spotykanie się z wieloma mężczyznami i z żadnym niebudowanie związku. To taki plan B.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sara

Mloda jesteś masz czas spotkać kogoś kochanego... Banał ale będziesz miała kogoś napewno... Chciałbyś tu i teraz a tak się nieda... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Autorko, wyluzuj. Znajdziesz swojego. Nie musisz panikować. Masz dopiero 18 lat. Ja też nie wierzyłem w to, że znajdę partnerkę gdy miałem 20 lat. Byłem wtedy tak nieśmiały i niedoświadczony, że unikałem sytuacji sam na sam z dziewczynami, którym się podobałem i vice versa, gdyż nie umiałem się całować. Byłem totalnym dzikusem w tych sprawach. Wydawało się, że nie mam szans na związek z kobietą gdyż nie byłem zdolny do bliskości z kobietą z powodu tej nieszczęsnej nieśmiałości. Myliłem się. W końcu przyszedł mój czas gdy pozbyłem się nieśmiałości, a właściwie gdy zredukowałem stopień mojej nieśmiałości do rozsądnych rozmiarów. Spotkałem wtedy swoją drugą połówkę. Tym razem nie zmarnowałem tej szansy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Jeżeli masz "zamkniętą" postawę na facetów to raczej normalne, że ich nie przyciągasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2100

przyszła stara panna, mózg wyprany TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Te długo nikogo nie miałam a potem jak sie rozkrecilam to zaliczyłam związek z połową osiedla. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Gość 2100 napisał:

przyszła stara panna, mózg wyprany TV

Widzisz przyszłość że tak mówisz ? 

Dobrze że z twoim mózgiem wszystko cacy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Też nikogo nie miałem i mam 25 lat. Jesteś kobietą masz łatwiej wystarczy że obnizysz poprzeczke i znajdziesz chłopaka 7/10 a nie 8/10. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryjo
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

Też nikogo nie miałem i mam 25 lat. Jesteś kobietą masz łatwiej wystarczy że obnizysz poprzeczke i znajdziesz chłopaka 7/10 a nie 8/10. Powodzenia

Ona chce księcia z bajki, aktora z serialu, bo myśli że serial to prawdziwe życie, baby to tępaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość ryjo napisał:

Ona chce księcia z bajki, aktora z serialu, bo myśli że serial to prawdziwe życie, baby to tępaki.

Krzywdzące uogólnienie i wmawianie innym swoich domniemań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Też nikogo nie miałem i mam 25 lat. Jesteś kobietą masz łatwiej wystarczy że obnizysz poprzeczke i znajdziesz chłopaka 7/10 a nie 8/10. Powodzenia

Dziękuje że w końcu jakiś normalny komentarz LUDZKI nie to co większość 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kurde szatan

Ja mam 42 lata i też nigdy nie miałem chłopaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv

Mam 21 lat i mam podobnie. Choć akurat nie mam problemu, by zagadać i normalnie rozmawiać z kobietami, to jednak żadna nie chce się ze mną umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×