Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bxbxbxb

Ile kosztuje słodziak junior ?

Polecane posty

Gość Bxbxbxb

Hej:) nie bywam w biedronce ale synek chce słodziaka jakiegoś juniora. Ile on kosztuje ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

15 zł na aliexpress

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Słodziaki juniory są bezcenne. Każda madka by go chciała dla bbelka ale nie każda może go mieć 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbdndn

A tak serio ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
17 minut temu, Gość Bdbdndn napisał:

A tak serio ? 

A tak serio 15-20 zł na Aliexpress. Ale jak kto głupi to wyda 5 razy tyle w Biedronce 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Powinien kosztować uśmiech bombelka, ale niestety każą zbierać jakieś naklejki 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
51 minut temu, Gość gość napisał:

A tak serio 15-20 zł na Aliexpress. Ale jak kto głupi to wyda 5 razy tyle w Biedronce 😄

Bezsensownie gadasz! Skoro robię zakupy w biedronce często to i tak zbieram te naklejki i tak to dlaczego nie dostać później maskotki? Przecież nie płace za nią czy bie kupuje czegoś na sile, a coś co kupiłabym i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 godziny temu, Gość Gosc napisał:

Bezsensownie gadasz! Skoro robię zakupy w biedronce często to i tak zbieram te naklejki i tak to dlaczego nie dostać później maskotki? Przecież nie płace za nią czy bie kupuje czegoś na sile, a coś co kupiłabym i tak.

A czy ciebie ktoś pyta? Autorka jasno napisała, że tam nie kupuje, więc co kogo obchodzą twoje zwyczaje sklepowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czołem

27zł dokładnie podobno w niektórych sklepach 26.99Na chińskim portalu aukcyjnym podobno taniej .Bez sensu kupować taka zabawkę jak ktoś tam często robi zakupy to ok wziąć naklejkę przy okazji. Ale specjalnie bym kasy nie wydała. Książkę kup 😉i poczytaj dziecku jak.małe .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZBXBXnxbxnnx

Kupie mu książkę ale o ksiazce nie gada tylko o juniorze. Nie każcie mi zbierać naklejek bo tam nie kupuje i nie zacznę dla pluszaka. Dziękuje tej jednej normalnej osobie która napisała cenę. 27 to jeszcze nie tak zle 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Żona

26.99 biedronki Gdańsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bdbdbdhd

No i pojechałam do tej biedronki bo czego się nie zrobi dla rodzonego dziecka. Spośród stery badziewia wygrzebałam juniora. Podchodzę do kasy z niemowlakiem w nosidełku a babka mi mówi ze juniory są tylko za naklejki i nie może sprzedać. Na kasę jej wchodzi za 26,99 ale nie może sprzedać. Mówię ze wiem, ze w innych miastach sprzedają. Zawołała kierowniczkę i nie mogą sprzedać bo będą mieć kłopoty. Kupiłam mu na Allegro tego juniora. 31 zł z przesyłka. Niech się biedronka pocałuje w d**ę jak nie chcą sprzedać 😁 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bxbxbxbx

Ktoś kupil tego juniora w biedronce ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsówka1313

w niektórych biedrach kupisz w innych nie. U nas np i w ogóle według regulaminu junior jest tylko za naklejki niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×