Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Waldi Waldemar

Żona ma stałych klientów

Polecane posty

Gość Waldi Waldemar

Moja żona jest prostytutką  Czy są tutaj podobne małżeństwa chcące popisac w temacie? Za złośliwie komentarze z góry serdecznie dziękuję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sum

W mieście w którym się wychowałem znałem dwa takie małżeństwa z usług jednej z kobiet czasami korzystałem. Ogólnie było Oki fajna cycata kobieta z poczuciem humoru jej mąż spoko facet myślę że lubił klimaty cuckold. Bo raz mi zachwalał swoją żonę w czym jest dobra a w czym nie. To kolejne małżeństwo było po 40tce kobieta elegancka żyli na wysokim poziomie Z jej usług nie korzystałem miała raczej stałych klientów w wyższych kręgach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...

A moja żona nie jest śmieciem, ścierką do podłogi, muszlą klozetową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość ... napisał:

A moja żona nie jest śmieciem, ścierką do podłogi, muszlą klozetową.

I moja też nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek

Jak se facet nic nie umie .niczego sie nie nauczyl jest życiowym zerem to dobra opcja dla niego .zona zarobi i napewno ma jeszcze z tego satysfakcje .tylko po kiego h... jej ten mąż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolek
1 godzinę temu, Bolek napisał:

Koleś ciebie to kręci? Zakładasz coraz to nowszy temat i opowiadasz koniobijca jak puszcza się twoja żona. 

Bo ten cały autor waldi to też jest koniobijca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Dobra lolki Bolko itp. Idźcie odrabiać lekcje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona
Dnia 26.09.2019 o 13:16, Gość Sum napisał:

W mieście w którym się wychowałem znałem dwa takie małżeństwa z usług jednej z kobiet czasami korzystałem. Ogólnie było Oki fajna cycata kobieta z poczuciem humoru jej mąż spoko facet myślę że lubił klimaty cuckold. Bo raz mi zachwalał swoją żonę w czym jest dobra a w czym nie. To kolejne małżeństwo było po 40tce kobieta elegancka żyli na wysokim poziomie Z jej usług nie korzystałem miała raczej stałych klientów w wyższych kręgach 

Interesują mnie takie historie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×