Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Dlaczego teściowa skoro sama miała niezłe życie dla synowych chciałaby by się nameczyly?

Polecane posty

Gość Gość

Sama pracowała krótko ale nam wjeżdża na ambicje, a wie że jej synowie zarabiaja tyle że nie musimy się urzynac pracą. Rodzice wychowali jej dzieci a ona jakby miała satysfakcję że my nie mamy pomocy, jak przychodziła gdy dziecko było małe to kazała robić sobie jedzenie a potem by syn ją odwiozl godzinę w 1 stronę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koranna

Nie wiem po co utrzymujesz z taką osobą kontakt. Moja teściowa od samego początku była dla mnie niemiła. Sama jest niewykształcona, sfrustrowana, mąż ją zdradzał i dalej z nim jest, ale nie podobało jej się, że jestem z jej synem i nawet po tych 10 latach jestesmy bardzo szcześliwi. Wielokrotnie nam uprzykszała życie, a potem tłumaczyła, że histeryzujemy. Nie znosila odmowy, zawsze musiało być tak jak ona chce. Mój mąż się jej stawiał, nie jest maminsynkiem na co ona reagowała histerią i płaczem, a na naszym ślubie walnęła focha, że nie jest w centrum uwagi. Ubrana na czarno z posępną miną nie zamieniła ani słowa z nikim obecnym na sali nawet z własnym synem. Po tym przeprowadziliśmy się do nowego domu ( mieszkaliśmy wcześniej w innym, byliśmy samodzielni i NIGDY nie poprosiliśmy jej o nic, bo i tak wiedzieliśmy, że spotka nas odmowa) i zerwaliśmy kontakt. Wypłakiwała sie rodzinie, żaliła i do dziś nie rozumie i nie chce zrozumieć, że to jej postępowanie do tego doprowadziło zresztą do pieca dokładal też piekielny teść. Nie widzimy się z nimi, nie dzwonimy i mamy święty spokój od toksycznych ludzi. Polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

bo synowych może mieć kilka w życiu natomiast dzieci ma tyle ma i zawsze chce się dla nich jak najlepiej, chyba logiczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ale to już pisałas kiedyś,po co się powtarzasz? Czytając niektorych wypociny można stwierdzic ze synowe są gorsze niz te teściowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×