Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Basia

Znacie jakieś miejsce, gdzie mogłabym brać udział, albo skorzystać z rytuału miłosnego

Polecane posty

Gość Basia


Znacie jakieś miejsce, gdzie mogłabym brać udział, albo skorzystać z rytuału miłosnego, który w końcu pozwoliłby mi zdobyć szczęście w miłości z osobą, która jest mi bliska i z którą chce być? Myślicie, że dzięki rytuałom magicznym będzie to w końcu możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Daj spokój z takimi rytuałami, nie mozna nic na siłę, śmiem twierdzić, że chcesz być z tą osobą, bo jeszcze nie byłaś/łeś. Po bliższym obcowaniu okaże się, że to normalna banalna osoba , która w gruncie rzeczy nic ciekawego nie wnosi do twojego życia. Nie szukaj na siłę, na mnie osobiście znienacka spadła miłość, a kiedy sie juz zaangazowałam to wyszło na jaw , że jest od kilku lat w nieformalnym związku. UJ mu w doope! Chciałam sie zemścic ale odpuściłam , chociaż boli ciągle. A najgorsza ta tęsknota 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Odbiłam faceta mojej nienawistnej koleżance z pracy za pośrednictwem rytuału miłosnego marcintarot.pl/strona-produktu/sp%C4%99tanie-mi%C5%82osne. Spotkaliśmy się na luźniejszej imprezie firmowej i tak zaczął się nasz romans. Wcześniej ten jej chłopak nawet na mnie nie spojrzał, a kobiety czują takie rzeczy 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×