Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ma ła

Pomożecie

Polecane posty

Witajcie

Piszę do was ponieważ męczę się od dłuższego czasu z tą sprawą... Mam 23lata,mieszkam z chłopakiem za granicą 2lata , ogólnie w związku 7lat....

Ostatnio zaczęliśmy się kłócić z powodu pracy,nie mogliśmy dojść do porozumienia w tej kwestii..... Postanowiliśmy się rozstać,nie jest to dla mnie łatwe bo to jednak jest długi staż....  Boję się trochę tego bo nigdy nie byłam w takiej sytuacji..... powiedzieliśmy sobie też kilka słów za dużo..... On twierdzi że mnie kocha,lecz ja już sama nie wiem co mam myśleć.....Po za tym w pracy mam kilku przyjaciół i jedna z tych osób jest w związku a okazuje mi takie samo wsparcie jak okazuje sobie para....Wspiera,pociesza,sam z siebie przytula, mówi że dam sobie radę gdy ja w siebie przestaje wierzyć,to on wierzy......Nie mam pojęcia co mam myśleć o jego zachowaniu, trochę mnie to zastanawia od dłuższego czasu bo czuję że mamy się ku sobie ale nie mam pojęcia co o tym myśleć......Nie osądzajcie mnie bo dla mnie to jest również naprawdę ciężka sytuacja , pozdrawiam A . pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×