Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Gdzie kupujecie charmsy zawieszki do Pandory?

Polecane posty

Gość Gość

Cześć,

Znacie jakieś strony z promocjami? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inna mama

Ja kupuję na aliexpress(sklep Bamoer). Zawieszki dokładnie te same co w sklepie Pandory tylko bez loga. Srebro próby 925, mam ich kilkanaście i nic złego się z nimi nie dzieje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja kupuje w sklepie stacjonarnym zazwyczaj. Ale zdarza mi się kupić na ebayu jeśli jakaś mi się podoba a jest strasznie droga. Mam kilka zakupionych ta droga i jestem zadowolona. Nie różnią się niczym maja znaki Pandory i w sklepie nie potrafią odróżnić czy to fałszywka czy oryginał. A ceny połowę mniejsze na ebayu 🥴. Są też fajne aukcje używanych koralików które nie są zniszczone i można kupić je za grosze 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 godziny temu, Gość Gość napisał:

Ja kupuje w sklepie stacjonarnym zazwyczaj. Ale zdarza mi się kupić na ebayu jeśli jakaś mi się podoba a jest strasznie droga. Mam kilka zakupionych ta droga i jestem zadowolona. Nie różnią się niczym maja znaki Pandory i w sklepie nie potrafią odróżnić czy to fałszywka czy oryginał. A ceny połowę mniejsze na ebayu 🥴. Są też fajne aukcje używanych koralików które nie są zniszczone i można kupić je za grosze 

Właśnie patrzę na eBay z Anglii. Faktycznie wyglądają na oryginały. Może i ja się skusze, bo ceny są atrakcyjniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×