Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Smutna

Zapytanie

Polecane posty

Gość Smutna

Witam, zacznę od tego że zaczęłam się leczyć. Dostałam luteine na wywołanie @, bromergon i Provere. Otóż po luteine @ dostałam 1 sierpnia kolejny @ 30sierpnia i teraz 26 września. Bromergon 1 tab dziennie przyjmuje cały czas, Provere 1 tab raz dziennie od 16 dnia cyklu do 25. Staramy się o dziecko. Moje pytanie to jak mam wyliczyć sobie dni płodne by zajść w ciążę? Dodam że mam 29 lat i już bym chciała mieć dzidzi:(:( pomóżcie mi proszę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Weź zainstaluj sobie na telefonie apkę od menstruacji - jakiś kalendarzyk. Wprowadź ostatnie miesiączki i system wyliczy Ci średnią długość cyklu, więc łatwiej będzie Ci dopasować, kiedy brać leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

Myślisz że kalendarz wyliczy mi dobrze dni płodne? Ja kiedyś stosowałam kalendarzyki i nigdy nie trafiłam 😩😩

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

Może ktoś mi coś podpowiedzieć? 😟😟😟

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Dni płodne się obserwuje, a nie oblicza- zacznij od podstaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

Dużo czytałam na ten temat ale nigdy nie zaobserwowałam u siebie śluzu tzw kurzego białka ani żadnych bóli owulacyjnych. Ochotę na seks mam zawsze taka sama. Nie wiem zupełnie od czego zacząć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

Kupiłam sobie nawet test owulacyjny na sline Afrodyta ale to nic nie dało ponieważ zawsze wychodził z rana tak samo. Bez paprotek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2

Skoro dopiero zaczęłaś się leczyć, to znaczy, że regulujesz sobie cykl. W takim przypadku korzystaj z kalendarzyka, on da Ci mniej-więcej pojecie kiedy powinna być owulacja. W międzyczasie obserwuj sobie śluz, mierz temperaturę. Powoli 😉 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smutna

Dziękuję za poradę, zacznę według Waszych wskazówek 😘 bardzo bym chciała ujrzeć dwie kreseczki na teście ciążowym. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×