Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 0000

Faceci w jakim wieku chcecie mieć pierwszego bombelka

Polecane posty

Gość Gość
25 minut temu, Bolek napisał:

Mam 3 dzieci i stać mnie na wszystko.

Jak na takiego przeciwnika dzieci to jakoś dużo.  Rozumiem jeszcze pierwsza wpadka, ale aż 3 razy. Zrób sobie jeszcze 4 i 5 to będziesz bardziej stękał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak na takiego przeciwnika dzieci to jakoś dużo.  Rozumiem jeszcze pierwsza wpadka, ale aż 3 razy. Zrób sobie jeszcze 4 i 5 to będziesz bardziej stękał.

Hahahaha to było dobre 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jak na takiego przeciwnika dzieci to jakoś dużo.  Rozumiem jeszcze pierwsza wpadka, ale aż 3 razy. Zrób sobie jeszcze 4 i 5 to będziesz bardziej stękał.

Może chłop ma okres daj mu spokój 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taborety
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Powiedziałam nie projektów zajęć swojej żeńskiej familii na normalne pracowite kobiety 

Ogólniki piszesz, a ja konkrety. Wiadomo - internet można nawet pisać, że masz milion za oddychanie. Na razie trollu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość 789 napisał:

Tak, raz pojechaliśmy z naszą przyjaciółką, która wtedy była z jednym dzieckiem z wózku, a z drugim w ciąży. I jakoś nie było problemu. A mamy znajomych, którzy podróżują z dzieckiem po świecie. 

Denerwuje Ciebie, że dziecko chce jeść, siku, abo bolą mnie nogi? Bo mnie nie.

Ty chyba nie byłeś nauczony wcześniej odpowiedzialności za kogoś, może dlatego wszędzie widzisz problemy, ja już jako dzieciak opiekowałem się młodszym bratem, poza tym mam zwierzęta - nie mogę nigdzie wyjechać nie zapewniwszy im opieki.

Nie tłumacz nic takiemu , jego ogólnie męczy "życie " i pewnie chodzi po tym świecie jak smerf maruda 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość taborety napisał:

Ogólniki piszesz, a ja konkrety. Wiadomo - internet można nawet pisać, że masz milion za oddychanie. Na razie trollu:)

Widzę że kogoś boli pracowitośc i zardnosc do tego stopnia że aż wypiera cudze zarobki xD na fajnym zadoopiu musisz żyć że dla Ciebie 6000 tyś to dużo, mój brat na tirze ma 8 tyś plus sprowadza auta więc na miesiąc ma z 12 tyś bez studiów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Widzę że kogoś boli pracowitośc i zardnosc do tego stopnia że aż wypiera cudze zarobki xD na fajnym zadoopiu musisz żyć że dla Ciebie 6000 tyś to dużo, mój brat na tirze ma 8 tyś plus sprowadza auta więc na miesiąc ma z 12 tyś bez studiów 

Ps ja ta pracę za 6 tyś rzucam i szukam czegoś innego a tobie niech doopa pięknie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taborety
2 minuty temu, Gość Gość napisał:

Widzę że kogoś boli pracowitośc i zardnosc do tego stopnia że aż wypiera cudze zarobki xD na fajnym zadoopiu musisz żyć że dla Ciebie 6000 tyś to dużo, mój brat na tirze ma 8 tyś plus sprowadza auta więc na miesiąc ma z 12 tyś bez studiów 

Tylko jakim kosztem. Cały dzień w budzie za granicą. Przelicz sobie to na stawkę godzinową, dodaj rozłąkę z najbliższymi, tygodnie ciągłej pracy poza domem. 6k to dużo dla pracy etatowej, każdy Polak ci to powie, nawet w Warszawie. Napisałem ci wyżej kto tyle zarabia. Osoby wyjeżdzające i pracujące za granicą to zupełnie inna para kaloszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taborety
6 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzę że kogoś boli pracowitośc i zardnosc do tego stopnia że aż wypiera cudze zarobki xD na fajnym zadoopiu musisz żyć że dla Ciebie 6000 tyś to dużo, mój brat na tirze ma 8 tyś plus sprowadza auta więc na miesiąc ma z 12 tyś bez studiów 

Tylko jakim kosztem. Cały dzień w budzie za granicą. Przelicz sobie to na stawkę godzinową, dodaj rozłąkę z najbliższymi, tygodnie ciągłej pracy poza domem. 6k to dużo dla zwykłej pracy etatowej. Napisałem ci wyżej kto tyle zarabia i nie miałem na myśli osób wyjeżdzających na zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste
38 minut temu, Bolek napisał:

Mam 3 dzieci i stać mnie na wszystko.

Współczuję twojej żonie. 3 dzieci narobiłes choć wcale nie chciałeś? A teraz zamiast spędzać z nimi czasów wylewasz żale na forum? To jest ta twoja pasja i zabawa o której tak piszesz? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Pierwsze dziecko miałem w wieku lat 30, drugie, z druga żona w wieku lat 38.  Dzieci są fajne tylko mało która kobieta się nadaje, tzn nie odwala jej po urodzeniu. 

A w jaki sposob im odwala po urodzeniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość taborety napisał:

Tylko jakim kosztem. Cały dzień w budzie za granicą. Przelicz sobie to na stawkę godzinową, dodaj rozłąkę z najbliższymi, tygodnie ciągłej pracy poza domem. 6k to dużo dla pracy etatowej, każdy Polak ci to powie, nawet w Warszawie. Napisałem ci wyżej kto tyle zarabia. Osoby wyjeżdzające i pracujące za granicą to zupełnie inna para kaloszy.

Jak się nie umiesz poświęcić to się nie dziw że żyjesz na niskiej stopie, każdy by chciał żyć jak ksieciunio nic nie robiąc, spytaj ludzi którzy dobrze zarabiają czy im lekko, na niskim poziomie żyją tylko leniwce 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taborety
9 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzę że kogoś boli pracowitośc i zardnosc do tego stopnia że aż wypiera cudze zarobki xD na fajnym zadoopiu musisz żyć że dla Ciebie 6000 tyś to dużo, mój brat na tirze ma 8 tyś plus sprowadza auta więc na miesiąc ma z 12 tyś bez studiów 

Tylko jakim kosztem. Cały dzień w budzie za granicą. Przelicz sobie to na stawkę godzinową, dodaj rozłąkę z najbliższymi, tygodnie ciągłej pracy poza domem. 6k to dużo dla zwykłej pracy etatowej. Napisałem ci wyżej kto tyle zarabia i nie miałem na myśli osób wyjeżdzających na zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taborety
10 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzę że kogoś boli pracowitośc i zardnosc do tego stopnia że aż wypiera cudze zarobki xD na fajnym zadoopiu musisz żyć że dla Ciebie 6000 tyś to dużo, mój brat na tirze ma 8 tyś plus sprowadza auta więc na miesiąc ma z 12 tyś bez studiów 

Tylko jakim kosztem. Cały dzień w budzie za granicą. Przelicz sobie to na stawkę godzinową, dodaj rozłąkę z najbliższymi, tygodnie ciągłej pracy poza domem. 6k to dużo dla zwykłej pracy etatowej. Napisałem ci wyżej kto tyle zarabia i nie miałem na myśli osób wyjeżdzających na zachód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Żeby coś osiągnąć zawsze trzwba się poświęcić chyba że ci do życia starcza 10 letnie auto i klita zamiast dużego domu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozsądny
8 minut temu, Gość Gość napisał:

Widzę że kogoś boli pracowitośc i zardnosc do tego stopnia że aż wypiera cudze zarobki xD na fajnym zadoopiu musisz żyć że dla Ciebie 6000 tyś to dużo, mój brat na tirze ma 8 tyś plus sprowadza auta więc na miesiąc ma z 12 tyś bez studiów 

Pensja jest ok, ale zobaczysz - niedługo zostanie usidlony przez babę, narobi dzieci i tyle będzie miał uciechy z 12 tysięcy, tacy bardzo szybko są łapani w malzenski kierat.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Bolek napisał:

Pisałem o intensywnym życiu, jak od młodości siedzicie w domu bo macie psa i kota pod opieką, wychodzicie na dwie godziny co kwartał a impreza ze znajomymi jest przy coli i szachach ewentualnie kibicujcie patrząc na taniec z gwiazdami to nawet chory żłów bardzo ożywi wasze życie a co dopiero dziecko. Nie ma o czym rozmawiać.

Wielce pan rozrywkowy się znalazł, który mało zarabia ,narobił kilkanaście dzieci a teraz jojczy ŻE-NA-DA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Bolek napisał:

Jak spędza 5 dni w tygodniu za kółkiem by zarobić to będzie miał bąbelki ale nie swoje.

Fajne masz mniemanie o swojej zonie skoro projektujesz to na inne kobiety , wybacz ale znam wielu tirowcow w normalnych związkach są nawet szczęśliwsi razem z żoną że nie muszą dzień w dzień się oglądać 😄 aż można zatesknic xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Bombelki to sens życia o owoc miłości:3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kazda baba powinna mieć dużo bombelkow :3 świat był by bombelkowy i słodki 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta
7 minut temu, Bolek napisał:

Pisałem o intensywnym życiu, jak od młodości siedzicie w domu bo macie psa i kota pod opieką, wychodzicie na dwie godziny co kwartał a impreza ze znajomymi jest przy coli i szachach ewentualnie kibicujcie patrząc na taniec z gwiazdami to nawet chory żłów bardzo ożywi wasze życie a co dopiero dziecko. Nie ma o czym rozmawiać.

Właśnie widać jak intensywne masz życie pełne pasji - całymi dniami na forum dla kobiet. Dlaczego nie spędzasz czasu z dziecmi? 1 może być wpadka, ale 3?? Zrobiłeś bo chciałeś a teraz jęczysz. Ta żona to cie powinna z domu wyrzucić, ze nie zajmujesz się dzieciakami i nią. Takiego faceta mieć to lepiej być stara panna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Kobieta napisał:

Właśnie widać jak intensywne masz życie pełne pasji - całymi dniami na forum dla kobiet. Dlaczego nie spędzasz czasu z dziecmi? 1 może być wpadka, ale 3?? Zrobiłeś bo chciałeś a teraz jęczysz. Ta żona to cie powinna z domu wyrzucić, ze nie zajmujesz się dzieciakami i nią. Takiego faceta mieć to lepiej być stara panna. 

Ta i jeszcze nie stać go nawet na uprawianie sportu xD on chyba 20 zł miesięcznie zarabia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Ta i jeszcze nie stać go nawet na uprawianie sportu xD on chyba 20 zł miesięcznie zarabia xD

Może nie tyle że nie stać tylko mu się nie chce, jego jedyny sport to jojczenie na forum dla bab, pewnie jeszcze dorobi następna 3 ke żeby z 500 plus na amarene starczyło 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taborety
Cytat

Jak się nie umiesz poświęcić to się nie dziw że żyjesz na niskiej stopie, każdy by chciał żyć jak ksieciunio nic nie robiąc, spytaj ludzi którzy dobrze zarabiają czy im lekko, na niskim poziomie żyją tylko leniwce 

Nie wiesz do kogo piszesz. Jestem mgr inż. po politechnice, robiłem tam takie rzeczy, że tobie by mózg zlasowało i byś patrzyła na książkę jak na hieroglify. Wiem, ile zarabiają moi rówieśnicy po studiach (nie ma wśród nich ludzi którzy chcą jeździć TIRami). Po moim kierunku i 2 latach doświadczenia 4k netto średnio. Znajomy prawnik w kancelarii na aplikacji 3k netto. Po FiR księgowa 3.5k netto. Zanim napiszesz o księciuniach i leniwcach polecam iść samej do pracy i zobaczyć jak się żyje w PL, bo każdy zanim nie pójdzie to myśli, że takie 6k netto sobie zarobki ot tak. Nie pisz bajek na kafe, bo jeszcze ktoś się nabierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Gość taborety napisał:

Nie wiesz do kogo piszesz. Jestem mgr inż. po politechnice, robiłem tam takie rzeczy, że tobie by mózg zlasowało i byś patrzyła na książkę jak na hieroglify. Wiem, ile zarabiają moi rówieśnicy po studiach (nie ma wśród nich ludzi którzy chcą jeździć TIRami). Po moim kierunku i 2 latach doświadczenia 4k netto średnio. Znajomy prawnik w kancelarii na aplikacji 3k netto. Po FiR księgowa 3.5k netto. Zanim napiszesz o księciuniach i leniwcach polecam iść samej do pracy i zobaczyć jak się żyje w PL, bo każdy zanim nie pójdzie to myśli, że takie 6k netto sobie zarobki ot tak. Nie pisz bajek na kafe, bo jeszcze ktoś się nabierze.

A ta twoja polska to czasem nie jest gdzieś na Ukrainie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
2 minuty temu, Gość taborety napisał:

Nie wiesz do kogo piszesz. Jestem mgr inż. po politechnice, robiłem tam takie rzeczy, że tobie by mózg zlasowało i byś patrzyła na książkę jak na hieroglify. Wiem, ile zarabiają moi rówieśnicy po studiach (nie ma wśród nich ludzi którzy chcą jeździć TIRami). Po moim kierunku i 2 latach doświadczenia 4k netto średnio. Znajomy prawnik w kancelarii na aplikacji 3k netto. Po FiR księgowa 3.5k netto. Zanim napiszesz o księciuniach i leniwcach polecam iść samej do pracy i zobaczyć jak się żyje w PL, bo każdy zanim nie pójdzie to myśli, że takie 6k netto sobie zarobki ot tak. Nie pisz bajek na kafe, bo jeszcze ktoś się nabierze.

Robisz na kogoś na etacie i jojczysz że ci źle?widocznie taki mądry nie jesteś skoro nie umiesz skolowac dobrych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Przed chwilą, Bolek napisał:

Łajzie tata firmę otworzył (filie swojej) i teraz ksieciuniu jest szefem. To nic że nie ma pojęcia co podpisuje, przecież tata wszystko kontroluje.

Sobie uważaj nierobie , widać że nieudacznictwo już zaczyna rzutowac na kulturę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
9 minut temu, Bolek napisał:

Pisałem o intensywnym życiu, jak od młodości siedzicie w domu bo macie psa i kota pod opieką, wychodzicie na dwie godziny co kwartał a impreza ze znajomymi jest przy coli i szachach ewentualnie kibicujcie patrząc na taniec z gwiazdami to nawet chory żłów bardzo ożywi wasze życie a co dopiero dziecko. Nie ma o czym rozmawiać.

Po co zdecydowałeś się na dzieci? Tak Cię ograniczało pierwsze to jeszcze następne sobie zafundowałeś.  Mogę zrozumieć, że ktoś nie chce mieć dzieci,  albo po pierwszym już nie chce drugiego, no ale wiedząc po pierwszym dziecku że nie podoba Ci się takie życie- płodzić następne? Po co? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Bolek napisał:

Łajzie tata firmę otworzył (filie swojej) i teraz ksieciuniu jest szefem. To nic że nie ma pojęcia co podpisuje, przecież tata wszystko kontroluje.

Dla takich leniwych imprezowiczow jak ty każdy ma firmę od ojca bo nikt nie umie uczciwie pracować haha  , moze gdybyś się uczył albo chociaż ciężko pracował to byś coś miał, ale najlepiej to każdego kto dobrze zarabia trzeba w Polsce nazwać:

Pro//sty//tutka 

Złodziej 

Córka/syn bogatego ojca 

Polska mentalność jak się samemu nie chce to zbesztac lepszych od siebie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love
57 minut temu, Gość Gość napisał:

Jak słabo zarabiasz i zwalasz winę że to przez dzieci to sorry , kiepskiej zakonnicy przeszkadza rabek u spódnicy, ty bez dzieci też byś nic nie miał 

Nie zakonnicy a baletnicy, baletnicy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×