Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lul

Eteryczne muamuamua

Polecane posty

Gość Gość

Sporo dziewczyn zarabia na dzieciach ale u Luski to chyba już tak najbardziej widać. Te pozy, aranżacje... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

O miłości to ona głównie mówiła. Obraz tam nie zgadzał sie z fonią stąd zapewne ożywione dyskusje na kafe o nich.

Pewnie miała w głowie plan od 2006 co powie jak znajdzie faceta. Jakie wrzuci vlogi i zdjęcia.

Było jak na dłoni ,ze to co na opowiada nijak się ma do rzeczywistości.

Spotykali się, może coś powoli zaczynało kiełkować (poza gają w brzuchu) a całą resztę ona dopowiedziała sobie i  innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glam bam bam

Mnie już tak denerwują te reklamowe posty, ze szok.... rzygac się chce... robie unfollow.... będę tu zaglądać, bo może jakieś newsy ciekawe będą, ale nie mogę patrzeć jak one tymi dzieciakami kupczą- i jedna i druga.... no tak mnie kosi jak to widzę... i te słodko pierdzace fanki.... rzyg....

kura nie jest lepsza.... jak ma coś do zareklamowania to się zesra.... kurde.... trochę mam youtuberow na insta, których obserwuje i rządem tak się nie poniża jak one.... 

jedna wielka tablica ogłoszeń.... fuuuuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szs
5 minut temu, Gość gosc napisał:

O miłości to ona głównie mówiła. Obraz tam nie zgadzał sie z fonią stąd zapewne ożywione dyskusje na kafe o nich.

Pewnie miała w głowie plan od 2006 co powie jak znajdzie faceta. Jakie wrzuci vlogi i zdjęcia.

Było jak na dłoni ,ze to co na opowiada nijak się ma do rzeczywistości.

Spotykali się, może coś powoli zaczynało kiełkować (poza gają w brzuchu) a całą resztę ona dopowiedziała sobie i  innym.

Lauryna miała faceta w 2016, jakieś pół roku chyba - tinderowy konkubent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość szs napisał:

Lauryna miała faceta w 2016, jakieś pół roku chyba - tinderowy konkubent

Ale nad tamtym się tak nie spuszczała jak nad Dre... Chociaż bardziej do siebie pasowali obrazek był przyjemniejszy dla oka i spójny w odbiorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grt

Instagram to taki baner reklamowy niestety. 

Szkoda, ze stracilo to miejsce swoj urok i taka swojskość. 

Zarabianie na dzieciach jest mega słabe. Tak samo jak każde zdjecie na, ktorym jest dziecko. Ja rozumiem, ze jak stajesz sie matką to wiele sie zmienia, ale u niektorych to jest totalna utrata tożsamości. Nagle przestaja robic to co lubily. Tylko te dzieci na zdjeciach. Serio? przeciez kazdy wie jak wyglada dziecko i nie musimy sledzic codziennie kolejnego kroku. Takie foty dla najblizszych.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeszcze Kurzy instagram można podciągnąć pod ślepy zachwyt matki... chociaż juz tez coraz bardziej w komercje idzie. Ale nadal na zdjęciach widać szczęśliwą rodzinę i radosne dziecko. Jest spójnie.

U Bu.by niestety  jest czysta komercja. Dziecko bez głowy lub twarzy otagowane w sponsorów od stóp do głów. Jeśli się czymś zachwyca to reklamowanym towarem.

Dziecko na nią robi i to jest jasne jak na dłoni.

We vlogach tyrała na nią rodzina teraz dzieciak.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmm
29 minut temu, Gość gosc napisał:

O miłości to ona głównie mówiła. Obraz tam nie zgadzał sie z fonią stąd zapewne ożywione dyskusje na kafe o nich

Ano. Ma chyba spaczone pojęcie o związkach, cicicici mua mua, zagłaskiwanie na śmierć, emocjonalne huśtawki, wymuszanki, udawanki. Czytało się za dużo romansideł (w ładnych okładkach) i oglądało za dużo ckliwych serialików? Zero zdrowego rozsądku i dystansu do spraw damsko-męskich. Patrząc z boku na ich 'związek' czułam się zmęczona jej przesadyzmem a co dopiero facet i to chyba dość hmmm, powściągliwy.

Kreacja własnej osoby też niespójna z finalnym efektem pomysłu. Gdyby była naprawdę cwana widzielibyśmy tylko rodzinne śniadanka przy świecach w parku i pikniki pod wieżą Eiffla, na bank nie przeplatane scenkami  jedzenia żuru jak troglodyta. A teraz jeszcze to biedne pracujące na całe gospodarstwo domowe dziecko i męczące reklamy. A mamusia swoim wątłym cielskiem to jeszcze coś  w ogóle reklamuje?

Wizerunek oderwany od osobowości zgrzyta aż miło.

19 minut temu, Gość grt napisał:

 Ja rozumiem, ze jak stajesz sie matką to wiele sie zmienia, ale u niektorych to jest totalna utrata tożsamości. Nagle przestaja robic to co lubily. 

Hehe ona akurat lubiła głownie to, co jej aktualnie podesłali. Współprace się skończyły i już nic nie jest lubione. Oprócz niezaprzeczalnej miłości do żarcia i kolekcjonowania świeczek to żadnej pasji tam nie widziałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhh
2 godziny temu, Gość gosc napisał:

Wierzycie w to , ze przestała nagrywać bo jej się odechciało nagle? Z dnia na dzień w trakcie cyklu z ich wesela z shakirką?

 

Nie, bo to kasa i darmoszki przeciez byly 😜 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jeśli włożyła by tyle pracy w związek co wkładała w jego kreację to może miałoby to szansę.

Dre taki chłopek roztropek (ale i ona to nie naukowiec) ale solidny chłopak. Mogło coś z tego wyjść. Ale szybka ciąża i wyścig z siostrą plus lans na wielką miłość pogrzebało wszelkie szanse.

Kto wie może jakby to wszystko działo się wolniej , sto razy wolniej to miałby szansę a jeśli nie to nie skrzywdzili by osoby trzeciej - niewinnego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szs
12 minut temu, Gość gość napisał:

Jeśli włożyła by tyle pracy w związek co wkładała w jego kreację to może miałoby to szansę.

Dre taki chłopek roztropek (ale i ona to nie naukowiec) ale solidny chłopak. Mogło coś z tego wyjść. Ale szybka ciąża i wyścig z siostrą plus lans na wielką miłość pogrzebało wszelkie szanse.

Kto wie może jakby to wszystko działo się wolniej , sto razy wolniej to miałby szansę a jeśli nie to nie skrzywdzili by osoby trzeciej - niewinnego dziecka

o to to, dokładnie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Na insta story Dominiki fotka z nowego mieszkania :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhh
41 minut temu, Gość Gosc napisał:

Na insta story Dominiki fotka z nowego mieszkania 😮

musiala, bo zarabia na tym 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Te ich nowe niczym nie rożni się od starego mieszkania na zdjęciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Ja nie mogę pojac ukrywania imion blogerek np. Karo B-G... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gsć

znowu bloker ... sie dorwał do klawiatury..

jesteście girls?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szs

niby wyświetla ostatnie posty z paplotki, ale po odświeżeniu ich nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 minuty temu, Gość szs napisał:

niby wyświetla ostatnie posty z paplotki, ale po odświeżeniu ich nie ma

dziewczyny siedzace przy kompie! na głównej stronie gwiazd gdy się najedzie kursorem na temat pojawia się tabelka w której wyświtla się pierwszy i ostatni post. Jeśli ostatni jest spamem to plizz klikajcie zgłoś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh ale wątki polecialy.... tylko ten odnalazłam Jestescie Girls?

Juz myslalam ze sie dzisiaj dowiem jaka Plec u Kury a tu nic franca jedna nie powiedziala ☺️ Jak zwykle chwytliwy tytuł vloga....

 

czirs jak macie czym 👍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
4 godziny temu, Vaniliovanelka napisał:

Ehhh ale wątki polecialy.... tylko ten odnalazłam Jestescie Girls?

Juz myslalam ze sie dzisiaj dowiem jaka Plec u Kury a tu nic franca jedna nie powiedziala ☺️ Jak zwykle chwytliwy tytuł vloga....

 

czirs jak macie czym 👍

Przecież powiedziała 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×