Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosc

Chciałabym mieć licówki. Nie mogę się uśmiechać szeroko bo mam brzydkie zęby, po prostu. Co z tego że po aparacie. Jedynka górna jak dwie dwójki szeroka. Dwójki igiełki.Kto zna ten ból?

Polecane posty

Gość gosc

nie rozumeim, dolne dwojki mam ładne a górne to dno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Ja też bym chciała 😭 Też jestem po aparacie, ale na dole po latach znowu mi się wykrzywiły mimo stosowania się do zasad lekarza. Górne żeby proste ale malutkie, krotkie i jakby się ścierają ☹️ jak zarobię to na pewno sobie to zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ile kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
5 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja też bym chciała 😭 Też jestem po aparacie, ale na dole po latach znowu mi się wykrzywiły mimo stosowania się do zasad lekarza. Górne żeby proste ale malutkie, krotkie i jakby się ścierają ☹️ jak zarobię to na pewno sobie to zrobie.

Jeśli scierasz zeby to licowki pekna, tak naprawde sa bardzo słabe, trzeba uważać co się je itd. Na bruksizm to szyna relaksacyjna...  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Ja też bym chciała 😭 Też jestem po aparacie, ale na dole po latach znowu mi się wykrzywiły mimo stosowania się do zasad lekarza. Górne żeby proste ale malutkie, krotkie i jakby się ścierają ☹️ jak zarobię to na pewno sobie to zrobie.

Nie miałaś żadnej retencji, że ci się wykrzywiły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×