Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rikitakai

nieśmiałe i powolne dziecko

Polecane posty

Gość ela

Ja nie dziwię się autorce, że się martwi. Teraz dziewczynka jest dzieckiem, ale kiedyś będzie dorosła, a w dorosłości trzeba umieć walczyć o swoje, o pracę, o swoje korzyści, umieć się dogadać z ludźmi. Będzie jej po prostu ciężko, ale myślę że można trochę nad tym popracować, póki jest jeszcze dzieckiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Mój syn też taki był.... Zawsze na końcu, teraz jest w piątej klasie i jest już lepiej chociaż robienie zadań też trwa i trwa. I też były próby z minutnikem itp... Taki typ. Ważne że sobie radzi, ma kolegów w klasie, akceptują ja. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rikitakai

Najnowszy przykład: koleżanka z podwórka zaproponowała mojej córce wspólne wyjście na plac zabaw w galerii. Córka była przeszczęśliwa. Cały tydzień tym żyła. Nawet zrobiła obrazek z tej okazji. I co? Odebrałam dziecko zapłakane bo ta koleżanka bawiła się z nią dosłownie przez 5 min a później przez kolejną godzinę z obcymi dziewczynkami które tam poznała. Co zrobiła moja córka? Potulnie siedziała sama i czekała az tamta skończy się bawić i może łaskawie zwróci na nią uwagę. Było jej mega przykro a mi myślałam ze serce pęknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

o masz, osiwiałabym chyba przy ślamazarze ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Ja mam taką ślamazarę i dzięki szybkiej koleżance potrafi czasem się spiąć.Ale w domu czasem mam ochotę walnąć  się głową w ścianę 😕

Z jedzeniem i pisaniem....można trafić do wariatkowa.

Byłam nawet u psychologa z nią .Na powolność i nieśmiałość lekarstwa nie ma.Trzeba tylko w dziecku wzmacniać poczucie wartości.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×