Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kobieta 26

Ciąża

Polecane posty

Gość Kobieta 26

Witam 

Staramy się o dziecko przewidywany okres miał być w sobotę 28.09 nie pojawił się jeszcze, piersi mnie bolą jakby większe były.

Robiłam test z krwi wyszedł negatywny to był 1 dzień po spodziewanym okresie. Okresu dalej nie ma. 

Czy mogę być jednak w ciąży. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Uwielbiam takie pytania. Niestety nikt Ci na nie nie odpowie. Test z krwi niby powinien cos pokazac . juz testy z moczu wychodza w dniu spodziewanej miesiaczki wiec moim zdaniem z krwi tym bardziej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lui

jeśli owulacja sie przesunęła to jest prawdopodobieństwo ciąży i test z krwi mógł byc wykonany za wcześnie ale się tego dowiedz na dniach ..zawsze możesz zrobić test ciążowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ags

Zrob test ciazowy, jesli miesiaczka sie nie pojawi a bedzie negatywny to po paru dniach kolejny. Jesli nadal nic nie wykaze to umow sie do lekarza by dowiedziec sie co zatrzymalo okres. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

a współżyłaś bez zabezpieczenia? jeśli test z krwi wyszedł negatywny to raczej nie, ale może poczekaj jeszcze. Poza tym duże bolące piersi to nie tylko oznaka ciąży. Jeśli się starasz o dzieciątko to na pewno się uda, a jak nie i to by była wpadka to ja osobiście polecam ci antykoncepcję którą sama używam jest to diafragma caya, bez hormonów a bezpiecznie i bez skutków ubocznych, mam ją już jakiś czas i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×