Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Xeneokm90

Czy taka zmiana pracy ma sens?

Polecane posty

Gość Xeneokm90

Witam wszystkich serdecznie

Niedługo rozpoczynam swoją nową pracę , a w zwiazku z tym ponownie naszly mnie obawy i nie wiem czy to zwyczajny strach przed tą zmianą, przed nowymi wyzwaniami czy popełniłam błąd mimo, ze i tak juz musztarda po obiedzie. W swojej poprzedniej, niedawno zakończonej pracy , pracowalam na sluchawce na infolinii sprzedażowej , ale poczulam ze stoje w miejscu , ze juz niczego więcej sie nie nauczę , mimo dobrej atmosfery i mimo ze dzieki premiom , które z reguly dobrze wyrabialam postanowilam ową pracę zmienic, co wiąże sie sumarycznie z tym, że oderwe się od infolinii, nauczę sie nowych rzeczy, ale za to będę zarabiala praktycznie nawet o 1000 zl mniej ,co na pewno odczuję, na plus bliski dojazd oraz brak zmian, wolne weekendy. Teraz im blizej rozpoczęcia tej nowej pracy to dopiero bardziej nachodzą mnie obawy jak poradze sobie finansowo, czy to byla w ogole dobra decyzja? A jesli wkopalam sie w cos gorszego? Jakie są Wasze opinie , z góry dziekuje za każdą. Czy myslicie ze to strach przed nowym i takie wymówki czy raczej patrząc na roznice w zarobkach zrobilam głupotę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tfg

Nie martw się na zapas, a na słuchawkę możesz zawsze wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xeneokm90

Dziękuję za wsparcie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×