Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Podobno brakuje pieniędzy na 500plus

Polecane posty

Gość Gość

To nie mogło się udać, co teraz zrobicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Kaplica, zrobiłam dziecko pod warunkiem że będzie 500 plus, mam nadzieję że będą jakieś ułatwienia dla rodziców np. bezzwrotne pożyczki czy coś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Jak nie ma 500 to ja nie chcę już byc W ciazy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Proponuję zacząć strajk i oddać dzieci do domu dziecka zobaczycie jak szybko wymiekkna. Wtedy dopiero będą mieć koszty. Może i z 500+zrobia 1000+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W Warszawie brakuje bo PiS z budżetu nie przesłał na konto ratusza na złość Trzaskowskiemu i teraz wszędzie trolle wypisują że Trzaskowski "nie chce" wypłacać na dzieci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

W małych miastach też podobno brakuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W Warszawie brakuje bo PiS z budżetu nie przesłał na konto ratusza na złość Trzaskowskiemu i teraz wszędzie trolle wypisują że Trzaskowski "nie chce" wypłacać na dzieci!!!

bo to prawda, nie chce wypłacić dzieciom.

to stary aferzysta słynący z konfabulacji i siania dezinformacji tak jest w przypadku kolektora Czajka i budowy tramwaju na Gocław, więc nie ma podstaw by wierzyć politycznemu oszołomowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W małych miastach też podobno brakuje 

Up 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

W małych miastach też podobno brakuje 

Nie brakuje jedynie w Warszawie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Gość gość napisał:

bo to prawda, nie chce wypłacić dzieciom.

to stary aferzysta słynący z konfabulacji i siania dezinformacji tak jest w przypadku kolektora Czajka i budowy tramwaju na Gocław, więc nie ma podstaw by wierzyć politycznemu oszołomowi

strach pomyśleć jak PełO znów powróci do rządzenia, dobra zapowiedź tego co może się stać z programami takimi jak 500+ czy też trzynasta emerytura nasze dzieci już dziś biorą za zakładników byleby nie wypłacić i dopiąć swego. to są strasznie zawistni ludzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
1 minutę temu, Gość gość napisał:

strach pomyśleć jak PełO znów powróci do rządzenia, dobra zapowiedź tego co może się stać z programami takimi jak 500+ czy też trzynasta emerytura nasze dzieci już dziś biorą za zakładników byleby nie wypłacić i dopiąć swego. to są strasznie zawistni ludzie ;/

Pieniędzy na 500 plus zabrakło i to nie tylko w Warszawie? Teraz będziecie napadac na bezdzietnych i kraść bo wam się należy? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

To nieprawdziwa informacja, ale sądzę, że kiedyś jednak braknie. Co wtedy zrobię? Ano nic, będę żyć taka samo jak do tej pory. Moje dzieci też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Tak się kończy wypłacanie pieniędzy przez samorządy rządzone przez koalicje obywatelską, wjeżdża kreatywna księgowość, zawyża się koszty realizacji programu żeby z państwowych pieniędzy można było nakarmić kilka zaprzyjaźnionych rodzin i będzie tak jak z kamienicami a biedny Trzaski jedynie rąsie rozłoży w geście beznadziejnej rozpaczy "bo nas nie stać!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

zresztą Warszawa to bogate miasto, wstyd byłoby im znów ciągnąć z całej Polski pieniądze i wyciągać łape od wszystkich podatników na swoje ręce, Trzaskowski sam powinien zorganizować te środki z systemu podatkowego 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Gość gość napisał:

zresztą Warszawa to bogate miasto, wstyd byłoby im znów ciągnąć z całej Polski pieniądze i wyciągać łape od wszystkich podatników na swoje ręce, Trzaskowski sam powinien zorganizować te środki z systemu podatkowego 🙂

On się nadaje. Nawet prawdy o katastrofie ekologicznej nie potrafił rzetelnie przedstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że powinien. Wiadomo, że oszukują. Na pewno ukryli. I przecież wiadomo, że są pieniądze. To pewniak!  Oni MUSZĄ dać. Tylko co będzie jak nie... 🙂 👌

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

A ja bym się śmiała jak np. władza się zmieni i 500+ zabiorą 😉 Chciałabym zobaczyć miny matek które naprodukowały choć trójkę przez ostatnie 4 lata i odeszly z pracy 😉 haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie to zastanawia w przypadku Warszawy, po aferze reprywatyzacyjnej już nikt nie zaufa z władz centralnych samorządom pełowskim, to jest najzwyczajniej w świecie zrozumiałe. Wypłaty realizowane sa z budżetu centralnego na  bieżąco - na dany miesiąc, więc jest kasa na wrzesień. Jakim więc prawem prezydent Warszawy domaga się kasy już do grudnia? Mało się jeszcze nakradli? Muszą jeszcze położyć kasę na naszych podatkach? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Gość gosc napisał:

A ja bym się śmiała jak np. władza się zmieni i 500+ zabiorą 😉 Chciałabym zobaczyć miny matek które naprodukowały choć trójkę przez ostatnie 4 lata i odeszly z pracy 😉 haha

👏👏👏 No, otóż to 😁

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość gosc napisał:

A ja bym się śmiała jak np. władza się zmieni i 500+ zabiorą 😉 Chciałabym zobaczyć miny matek które naprodukowały choć trójkę przez ostatnie 4 lata i odeszly z pracy 😉 haha

Kiedyś pieniądze się skończą, takie matki wyrusza wtedy bezczelnie kraść do sklepów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Mnie pewna rzecz zastanawia, otóż po aferze z kamienicami w Warszawie Pełowskie samorządy cieszą się ograniczonym pokładem zaufania jeśli chodzi o rozdysponowanie publicznymi pieniędzmi, co jest najzwyczajniej zrozumiałe. Wypłaty z budżetu centarlnego na rzecz samorządów realizowane są na bieżąco co miesiąc, więc były spokojnie na wrzesień, jakim więc prawem trzaskowski domaga się transzy już na grudzień? Za mało się jeszcze nakradli aferzyści? Przecież jak dostaną taki wór kasy na kilka miesięcy wprzód to nie pohamują swojej chciwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bawią te wszystkie wpisy w stylu, że MUSZĄ być, że MUSZĄ wypłacić 😁jak bachory rozpieszczone przez rodziców, którym skończyły się hajsy (albo wkrótce mogą się skończyć), ALE MUSZĄ dać 😁 a jak nie dadzą, to KŁAMIĄ, że nie ma 😁

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość Gość napisał:

Kiedyś pieniądze się skończą, takie matki wyrusza wtedy bezczelnie kraść do sklepów. 

Tak, bo przecież NALEŻY SIĘ. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

Nauczcie się żyć bez 500 plus i nie będzie problemu. A jak na wszystko dostajecie to macie problem. 300 plus też nie wiem z jakiej paki. Te matki które dawniej wychowywały dzieci bez takich socjalnych wspomagaczy powinny order dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 minuty temu, Klara napisał:

Mnie bawią te wszystkie wpisy w stylu, że MUSZĄ być, że MUSZĄ wypłacić 😁jak bachory rozpieszczone przez rodziców, którym skończyły się hajsy (albo wkrótce mogą się skończyć), ALE MUSZĄ dać 😁 a jak nie dadzą, to KŁAMIĄ, że nie ma 😁

Masz dowód, że brakuje poza tym, że trzaskuś właśnie jak mały berbeć domaga się już pieniędzy teraz-natychmiast bo on chce już na grudzień, bo jak nie to nie da szantażysta 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Gość gość napisał:

Masz dowód, że brakuje poza tym, że trzaskuś właśnie jak mały berbeć domaga się już pieniędzy teraz-natychmiast bo on chce już na grudzień, bo jak nie to nie da szantażysta 😄

Nie mam, wiadomo. 

Ale może nadejść moment w którym BRAKNIE. więc bawi reakcja. Jak wtedy braknie, to tez będzie "oszukują i kłamią" 😂 wygooglujcie temat. Problem już był, nie tylko w Warszawie, jesienią 2016 roku, wtedy w wielu województwach mogło braknac na Grudzien 2016.

Aleeeeeeeee, jak w końcu zabiorą, to bedzie jazda 😁👏

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

500 plus nikt nie musi dostać, dostać to musisz pensje od pracodawcy za zapracowane pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą, Klara napisał:

Nie mam, wiadomo. 

Ale może nadejść moment w którym BRAKNIE. więc bawi reakcja. Jak wtedy braknie, to tez będzie "oszukują i kłamią" 😂 wygooglujcie temat. Problem już był, nie tylko w Warszawie, jesienią 2016 roku, wtedy w wielu województwach mogło braknac na Grudzien 2016.

Aleeeeeeeee, jak w końcu zabiorą, to bedzie jazda 😁👏

miało już zabrknąć bezwględnie w 2017, później w 2018, dziwnym trafem pierwszy kryzys z wypłatami ma miejsce dopiero w 2019 roku dziwnym trafem w mieście akurat peło nieudolnie zarządza od lat (przypadek? nie sądze 😉 ) także co jak co, ale na projekty cywilizacyjne jak 500+ nie ma prawa zabraknąć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
1 minutę temu, Gość gość napisał:

miało już zabrknąć bezwględnie w 2017, później w 2018, dziwnym trafem pierwszy kryzys z wypłatami ma miejsce dopiero w 2019 roku dziwnym trafem w mieście akurat peło nieudolnie zarządza od lat (przypadek? nie sądze 😉 ) także co jak co, ale na projekty cywilizacyjne jak 500+ nie ma prawa zabraknąć 🙂

Jasne, jasne. Nie ma prawa, bo Ty tak mówisz 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
3 minuty temu, Gość Gość napisał:

500 plus nikt nie musi dostać, dostać to musisz pensje od pracodawcy za zapracowane pieniadze

Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×