Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Gość

Podobno brakuje pieniędzy na 500plus

Polecane posty

Gość Gggg

Jshsjksnwvsjskamvsgajkabsgsjiabsgsjsbsgjsbshsjs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość Hhhg napisał:

Podobno pieniadze byly przelane na czas tylko to gra polityczna przed wyborami

Podobno? a widział ktoś dowód tego przelewu czy mamy słowo przeciwko słowu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmm
1 minutę temu, Gość gosc napisał:

Podobno? a widział ktoś dowód tego przelewu czy mamy słowo przeciwko słowu?

Tak dyskutowac mozna w nieskonczonosc bo to co sie dzieje w polityce a co pokazuja w tv to dwie rozne rzeczy. Nikt tego wiedziec nie moze tylko politycy. I ta dyskusja tutaj nie ma sensu. Wogole co to za glupi temat ktos zalozyl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
5 minut temu, Gość Hmm napisał:

Tak dyskutowac mozna w nieskonczonosc bo to co sie dzieje w polityce a co pokazuja w tv to dwie rozne rzeczy. Nikt tego wiedziec nie moze tylko politycy. I ta dyskusja tutaj nie ma sensu. Wogole co to za glupi temat ktos zalozyl???

No nie. Wystarczyłoby pokazać dowód przelewu. A jak się nie widziało, żadnych dowodu i dwie strony sporu mówią inaczej, to nie wierzyć na ślepo żadnej ze stron i nie powtarzać, że PO coś tam a PIS to coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanna

Typowe przed wyborami trzeba robić szum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elll

Ale nie rozumiem o co ten szum caly? Nie dostali 500+ ? Chyba kto ma dostac to dostaje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Hanna napisał:

Typowe przed wyborami trzeba robić szum

Ostatnio straszyli uchodźcami a teraz straszą LGBT i tym, że PO nie da pińcet. typowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
14 minut temu, Gość gosc napisał:

A jakie masz na to dowody, ze PO przetrzymało pieniądze?

Jestem pracowniczą banku, dowodu nie mogę ujawnić, bo to tajemnica służbowa. Ten dowód może pokazać Trzaskowski, ale on nie pokaże bo by sam siebie wkopał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Jestem pracowniczą banku, dowodu nie mogę ujawnić, bo to tajemnica służbowa. Ten dowód może pokazać Trzaskowski, ale on nie pokaże bo by sam siebie wkopał.

Hahahahahaha!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ciekawe dlaczego rząd nie może udowodnić, ze przelał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
23 minuty temu, Gość gosc napisał:

Hahahahahaha!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Ciekawe dlaczego rząd nie może udowodnić, ze przelał?

Rząd ujawnił że przelał pieniądze, Trzaskowski też nie zaprzecza że pieniądze wpłynęły, tylko że on domaga się pieniędzy żeby mu wpłaciło do końca grudnia tego roku, dlatego wstrzymuje wypłaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
17 minut temu, Gość Gość napisał:

Rząd ujawnił że przelał pieniądze, Trzaskowski też nie zaprzecza że pieniądze wpłynęły, tylko że on domaga się pieniędzy żeby mu wpłaciło do końca grudnia tego roku, dlatego wstrzymuje wypłaty.

Problem jest w tym, ze pieniądze zostaly przelane w ostatniej chwili. 26 września... A gdy wcześniej Trzaskowski pytał kiedy dostanie pieniądze to mu nie odpowiadano. Moze zrobić się nerwowo.

Ale ja nie rozumiem czym się Trzaskowski przejmuje. Dostanie pieniądze to wypłaci 500+. Nie dostanie to nie wypłaci. To nie jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
22 minuty temu, Gość Gość napisał:

Rząd ujawnił że przelał pieniądze, Trzaskowski też nie zaprzecza że pieniądze wpłynęły, tylko że on domaga się pieniędzy żeby mu wpłaciło do końca grudnia tego roku, dlatego wstrzymuje wypłaty.

Ale jak Trzaskowski wstrzymuje wypłaty? Ktoś nie dostał 500+ w Warszawie za wrzesień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Nauczcie się żyć bez 500 plus i nie będzie problemu. A jak na wszystko dostajecie to macie problem. 300 plus też nie wiem z jakiej paki. Te matki które dawniej wychowywały dzieci bez takich socjalnych wspomagaczy powinny order dostać.

Na 300+ też na razie nie ma. Twierdzą, że do końca listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupabiskupa
1 godzinę temu, Gość Gość napisał:

Jestem pracowniczą banku, dowodu nie mogę ujawnić, bo to tajemnica służbowa. Ten dowód może pokazać Trzaskowski, ale on nie pokaże bo by sam siebie wkopał.

Weź zmień leki, pracowniczko banku 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gsgabjw

Jesteście naprawdę głupi... Kasa jest na pewno jak nie to wydrukują xD. Chodzi o to żeby poszła przed wyborami, żeby ludzie zagłosowali na PiS. Jak dostaną za wcześnie to zapomną jak wejdzie kasa przed wyborami to będą pamiętali kto im rzuca ochlapy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Zamiast rozdawac 500+ powinni refundowac drogie skuteczne leki i terapię na raka! A nie k.u.r.w.a. ludzie muszą zbiórki robić i mało kto przeżywa, obudzcie się to są prawdziwe potrzeby, czemu się na to godzicie?

tak, hahah często się okazuje, że od tych żebraków zbierających na leczenie dzieci sytuacja jest relatywnie dobra np. rodzice mają mieszkanie bez kredytu i mogliby zamienić na mniejsze albo wprowadzić się do dziadków i z nadwyżki sfinansować kuracje albo babcia może sprzedać swoje mieszkanie i żyć w pokoju z młodymi aby pokryć terapie wnuka, ale nieee po co lepiej zbióreczki wśród naiwnych 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
2 minuty temu, Gość gość napisał:

tak, hahah często się okazuje, że od tych żebraków zbierających na leczenie dzieci sytuacja jest relatywnie dobra np. rodzice mają mieszkanie bez kredytu i mogliby zamienić na mniejsze albo wprowadzić się do dziadków i z nadwyżki sfinansować kuracje albo babcia może sprzedać swoje mieszkanie i żyć w pokoju z młodymi aby pokryć terapie wnuka, ale nieee po co lepiej zbióreczki wśród naiwnych 😄

Serio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 godzin temu, Gość Gosc napisał:

Klara - ja Cię nie będę atakować i nikt rozsądny też nie będzie. Przynajmniej pracowałaś, a nie żerowałaś na socjalu z podatków zarobionego społeczeństwa. Moja pierwsza praca też nie była ambitna, ale od czegoś trzeba zacząć 😉 

to już lepiej nie pracować niżeli siedzieć w takiej robocie poniżej ludzkiej godności i robić plany sprzedażowe na produkty o lichwiarskim procencie ku chwale akcjonariuszy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 minut temu, Gość gosc napisał:

Serio?

nie, na żarty, na zdrowiu się nie oszczędza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×