Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość trudne sprawy

Dlaczego świętym jest Jan Paweł II a nie jest nim Karol Wojtyła?

Polecane posty

Gość trudne sprawy

Niby to samo, ale jednaj nie to samo.

Karolem Wojtyłą był w latach od 18 maja 1920 do 2 kwietnia 2005.

Janem Pawłem Ii był w latach od 16 października 1978 do 2 kwietnia 2005.

A mimo to mówi się o św. Janie Pawle II a nie o św. Karolu Wojtyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cycu xddd

Ale masz problemy Jan paweł 2 to jest imię jakie przybrał sobie będąc papieżem a Karol Wojtyła normalnie się nazywał tak .Każdy papież przecież sobie przybiera jakieś inicjały tak samo teraz obecny Franciszek czy Benedykt też sobie przybrali jakieś imiona a nazywali się inaczej .Dla mnie to jest to samo Karol Wojtyła czy Jan Paweł 2 bo to jedna i ta sama osoba przecież .DLa mnie nie ma różnicy czy to jest tak czy tak .W ogóle to wymyślanie tych świętych jeszcze osoba która kryła pedofilię w kościele i nie robił nic wiedząc że za jego pontyfikatu jest dużo księży pedofilami i homoseksualistami a on to ukrywał i nic z tym nie robił nie dotknął się do tego tylko udawał jakby tego nie było w kościele .No cóż a za jego pontyfikatu wiele takich afer było i wiele było ukrywanych w kręgach kościelnych i jeszcze winowajcami były ofiary księży takich a nie ci księża .No i nie byli świeccy dopuszczani do takich afer żeby brać udział w sądzeniu takich księży co to robili .Tak nie powinien robić żeby ukrywać prawdę i żeby zatajano te sprawy w kręgach kościelnych a on im szedł na rękę i to było zamiatane pod dywan .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×