Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zerostresu

Szukam sfrustrowanej dziewczyny

Polecane posty

Gość Zerostresu

Szukam dziewczyny lub młodej kobiety z Wawy która jest podobnie sfrustrowana w związku ze swoim facetem jak ja z moją kobietą. Dajmy sobie razem fajne chwile, flirt, eleganckie wyjście do restauracji, na drinka, do kina, może i coś więcej... Piszcie na zerostresu@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

 Nie lepiej napisać wprost: Szukam fajnego bzykania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukam sfrustrowanej

No właśnie nie wiem. Raczej adrenaliny i romansu. Choć jak się skończy w łóżku to tym lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

A jest jakas chetna z malopolski. Bez zobowiazan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cziłałałaaaaa

to dlaczego z nią jesteś i chcesz być nie fair umawiając się z kimś za plecami.Nie lepiej się rozstać i być w porządku? Skarpetek se sam nie umiesz uprać czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss
48 minut temu, Gość cziłałałaaaaa napisał:

to dlaczego z nią jesteś i chcesz być nie fair umawiając się z kimś za plecami.Nie lepiej się rozstać i być w porządku? Skarpetek se sam nie umiesz uprać czy co?

No właśnie. Albo czemu nie naprawiasz związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zerostresu

Nie chcę poświęcać związku, chcę odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Gość cziłałałaaaaa napisał:

to dlaczego z nią jesteś i chcesz być nie fair umawiając się z kimś za plecami.Nie lepiej się rozstać i być w porządku? Skarpetek se sam nie umiesz uprać czy co?

Dokładnie. Tak powinno się robić, a tu szykuje się spotkanie dwóch frustratow. Na pewno będzie udana cudowna randka😁

Nie zapomnij opowiedzieć później żonie jak bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jepsie

Zdradziecki fajans....

Z facetem się umów niech Cię w dupę przeleci to Ci się odechce na boku szukać panny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zerostresu

Chyba nie jest tych sfrustrowanych zbyt wiele bo nie piszą. Nie zabrakło tylko ...nych o chamskich komentarzy, jak zwykle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czego Ty się spodziewałeś po takim wpisie? Kolejka się miala do Ciebie ustawić?

Kobiety raczej uciekają od takich osobników, chyba, że jak napisales, musiala by to byc mieszanka prawdziwej frustratki z desperatką 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zerostresu

Nie wiem, po prostu szukam fajnego towarzystwa do coś, co bym nieco staroświecko nazwał romansem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiss

Ale sfrustrowana związkiem kobieta raczej liczy na nowe zakochanie, a nie na seks i do niczego nie prowadzący romans. Na coś takiego może liczyć jakaś cyniczna wyrachowana osoba, ewentualnie Pani po 60 chętna na młodszego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dddt
6 godzin temu, Gość Zerostresu napisał:

Nie wiem, po prostu szukam fajnego towarzystwa do coś, co bym nieco staroświecko nazwał romansem:)

Jaka normalna kobieta chciałaby tracić swój czas na coś takiego. Lepiej takiej odejść i szukać prawdziwego związku. Dlaczego takie dupki nie mają honoru i nie odejdą? Mam nadzieję, że twoja partnerka ciebie zdradza i za niebawem odejdzie do innego chcąc stworzyć z nim dobry związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×