Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasia

Szczepionka 6w1

Polecane posty

Gość Noi
15 minut temu, Gość Me duża napisał:

Większość piguł wogole nie aktualizuje swojej wiedzy, jedynie na sponsorowanych szkoleniach przez jakieś koncerny farmaceutyczne, ale nie tylko np. Nestle. Pie-prza takie głupoty że za głowę idzie się złapać. Łącznie z poloznymi. Moja teściowa, pielęgniarka z 40letnim stażem jest tego przykładem. Z resztą nie chce mi się pisać.

Widać, że niecierpisz teściowej! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Buahahaha
5 minut temu, Gość Ja zaczynam w sierpniu napisał:

Moich dzieci nie szczepiłam jak mieli katar chociażby. Mało tego! Nawet jak ja albo mąż byliśmy przeziębieni to przesuwałam szczepienia. 

O matko to pojechałaś.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Me duża
15 minut temu, Gość Noi napisał:

Widać, że niecierpisz teściowej! 

G.. no Widać 😕Prywatnie bardzo ją lubię. Zawodowo jest dla mnie śmieszna. Jak większość innych piguł. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc
1 godzinę temu, Gość Ala napisał:

Katar to nie przeciwskazanie do szczepienia. Pielegniarka

W 1994 katar był przeciwskazaniem. Wytyczne się zmieniły? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia

U mojego starszego dziecka jakakolwiek choroba zazwyczaj zaczyna się od kataru. Skąd później będę wiedziała, czy gorączka jest efektem po szczepionce czy chorobą, która się rozwijała?zreszro mówimy o 3 miesięcznych dzieciach u których choroba mogłaby postąpić w błyskawicznym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aarararar
1 godzinę temu, Gość Gosc napisał:

W 1994 katar był przeciwskazaniem. Wytyczne się zmieniły? 

 

Trzeba isc do przodu a nie siedziec w 1994 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do ciemnogrodu

katar, kaszel, biegunka czy sporadyczne wymioty o łagodnym nasileniu nie stanowią przeciwwskazania do szczepienia, a opóźnianie jego przeprowadzenia wydłuża czas, w którym Twoje dziecko jest podatne na zachorowanie na daną chorobę zakaźną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammmamia
1 godzinę temu, Gość Me duża napisał:

G.. no Widać 😕Prywatnie bardzo ją lubię. Zawodowo jest dla mnie śmieszna. Jak większość innych piguł. 

Bla bla bla szkoda ze tesciowa nie czyta kafe to by sie dowiedziala.  Wstydz sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
22 minuty temu, Gość Do ciemnogrodu napisał:

katar, kaszel, biegunka czy sporadyczne wymioty o łagodnym nasileniu nie stanowią przeciwwskazania do szczepienia, a opóźnianie jego przeprowadzenia wydłuża czas, w którym Twoje dziecko jest podatne na zachorowanie na daną chorobę zakaźną

Dokładnie. Mysle, że należy znaleźć złoty środek. Każda matka zna swoje dziecko i wie, że u jednego katar będzie zwiastować poważną infekcję, a inne będzie chodzić z glutem w nosie przez dwa miesiące i nic mu się będzie. Ale unikanie szczepień za wszelką cenę też nie jest dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lala
Przed chwilą, Gość Gość napisał:

Dokładnie. Mysle, że należy znaleźć złoty środek. Każda matka zna swoje dziecko i wie, że u jednego katar będzie zwiastować poważną infekcję, a inne będzie chodzić z glutem w nosie przez dwa miesiące i nic mu się będzie. Ale unikanie szczepień za wszelką cenę też nie jest dobre.

Zgadzam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama

Ja mam przełożoną drugą dawkę 5w1 już drugi tydzień właśnie przez katar i kaszel oraz podejrzenie alergii. Decyzję podjęłam po rozmowie z pediatrą, której ufam i wiem, że zależy jej na dobru swojego pacjenta. Na Twoim miejscu też bym poczekała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gencjana87

A moja córa ma tylko jedną dawkę 5w1 i engerix oraz prevenar. A ma 9 miesięcy. Nigdy nie łączę szczepionek. Ja decyduję. Dziecko jest moje a nie państwowe. Nie właduję w nie naraz tyle dziadostwa. Naprawdę wierzycie że to wszystko dla zdrowia waszych dzieci. Lekarzom w papierach musi się zgadzać. Ot co. Nigdy nie szczepię chorego dziecka. Nie pozwalam nawet jak lekarz uznaje że można bo to tylko katarek.  Lekarka wkurza się na mnie ale mam to w nosie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pola

Moja córka tak często chorował w okresie niemowlęcym i później że miała rok opóźnienia że szczepionka i a pamiętam że którejś w ogóle nie podali bo było za późno 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×