Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Witam staramy się z mężem o dzidziusia. Od 2 lat brałam tabletki jednoskladnikowe OVULAN. (Caly ten czas nie miaalm zadnego krwawienia ani okresu )

Odstawiłam je 2.5 tygodnia temu. Nadal nie miałam krwawienia z odstawienia. Ale wczoraj podczas "siku" wyleciał (przepraszam, że tak dosłownie pisze ) ze mnie taki glut ok. 6 cm lepki I klejacy. Czy taki śluz/glut może oznaczać pierwsza owulacje po odstawieniu tabletek pomimo braku pierwszego krwawienia ?

tego samego wieczoru kochalismy się z mężem. Mam nadzieję, że zajde po tym w ciążę;)

Czekam na wasze opinie pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz

Nie zajdziesz w ciąże, muszą minąć minimum 2 cykle z krwawieniem, kup sobie tez na owulację i wtedy idźcie na całość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Gość Lekarz napisał:

Nie zajdziesz w ciąże, muszą minąć minimum 2 cykle z krwawieniem, kup sobie tez na owulację i wtedy idźcie na całość

Prawdziwy lekarz czy tylko taki Nick?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy któraś z Was zaczyna albo ma za sobą proces biorstwa komórek jajowych? Mam kilka pytań. Interesuje mnie proces kwalifikacji dawczyń. Jak szczegółowo są sprawdzane i badane. Czy są diagnozowane nie tylko pod kątem medycznym, ale również psychologicznym - to dla mnie ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×