Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wiki107

Dziwne rzeczy w domu mojego chłopaka

Polecane posty

Jestem z chłopakiem od 1,6 roku mam 17 lat on 22 niedawno jego rodzice wyprowadzili się z mieszkania gdzie wcześniej mieszkali razem i on został w nim sam. Od jakiś dwóch tygodni o godzinie 2 w nocy budzi się i czuje mój dotyk, zapach, słyszy kroki w mieszkaniu i czuje czyjąś obecność mimo że nikogo nie ma . Chcę mu pomóc w jakiś sposób i nie wiem co może być przyczyną tego co się dzieje. Dlaczego akurat czuje mnie mimo że nie ma mnie obok niego? Co możemy z tym zrobić? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

pewnie jesteście daleko od Boga, wiec sie nie dziwcie ze was zlo atakuje

gdybyście byli przy Panu Bogu, nic takiego by się nie działo i bylibyście bezpieczni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciecia Gieniofreda

To wszystko wina używania środków antykonceptualnych! Bozia się pogniewała i zesłała sędziego Lucyfera, żeby was osądził i przygotował miejsce w piękle!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 4.10.2019 o 01:55, Gość Ciecia Gieniofreda napisał:

To wszystko wina używania środków antykonceptualnych! Bozia się pogniewała i zesłała sędziego Lucyfera, żeby was osądził i przygotował miejsce w piękle!

Glupi ludzie! Ktos wierzy jeszcze w to gowno??

Dnia 3.10.2019 o 22:23, Gość gosc napisał:

pewnie jesteście daleko od Boga, wiec sie nie dziwcie ze was zlo atakuje

gdybyście byli przy Panu Bogu, nic takiego by się nie działo i bylibyście bezpieczni

Bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dnia 3.10.2019 o 21:52, Wiki107 napisał:

Jestem z chłopakiem od 1,6 roku mam 17 lat on 22 niedawno jego rodzice wyprowadzili się z mieszkania gdzie wcześniej mieszkali razem i on został w nim sam. Od jakiś dwóch tygodni o godzinie 2 w nocy budzi się i czuje mój dotyk, zapach, słyszy kroki w mieszkaniu i czuje czyjąś obecność mimo że nikogo nie ma . Chcę mu pomóc w jakiś sposób i nie wiem co może być przyczyną tego co się dzieje. Dlaczego akurat czuje mnie mimo że nie ma mnie obok niego? Co możemy z tym zrobić? 

 moze powinien sie przebadac u psychiatry tak dla pewnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×